Оголосили остаточний список кандидатів на посаду голови Камінь-Каширської громади

02 Жовтня 2020, 11:00
14796

На вибори голови Камінь-Каширської громади зареєструвалось одинадцять кандидатів.

Про це Район.Камінь-Каширський повідомили у місцевій територіальній виборчій комісії. Документи усіх претендентів уже розглянути й зареєстрували.

У передвиборчих перегонах беруть участь:

  1.  Шворак Микола Іванович;
  2. Сидорук Світлана Макарівна;
  3. Панасюк Сергій Іванович;
  4. Балицька Любов Антонівна;
  5. Оліферчук Михайло Іванович;
  6. Пась Віктор Іванович;
  7. Каденчук Юрій Якович;
  8. Маковецький Володимир Федорович;
  9. Вовк Іван Іванович;
  10. Смаль Ростислав Павлович;
  11. Соколов Юрій Анатолійович.

Нагадаємо, на виборах голови Камінь-Каширської громади обиратимуть жителі міста Каменя-Каширського та сіл: Боровне, Житнівка, Брониця, Кримне, Бузаки, Краснилівка, Великий Обзир, Малий Обзир, Стобихва, Верхи, Видерта, Видричі, Дубровиця, Теклине, Воєгоща, Ворокомле, Грудки, Гута Боровенська, Малі Голоби, Добре, Клітицьк, Яловацьк, Гута-Камінська, Мельники-Мостище, Мостище, Оленине, Осівці, Залазько, Ольшани, Піщане, Пнівне, Городок, Волиця, Винімок, Соснівка, Фаринки, Полиці, Іваномисль, Раків-Ліс, Підріччя, Хотешів, Котуш, Черче, Острівок, Підбороччя, Велика Глуша, Погулянка, Невір, Мала-Глуша, Каливиця, Щитинь. 

Читайте також: Оголосили список кандидатів на посаду голови Сошичненської громади

2

2

 

 

Коментарі
02 Жовтня 2020, 16:09
Да й за кого з цих кандидатів голосувати? Хто є хто? А то я не місцевий.
02 Жовтня 2020, 17:21
за всіх, крім Соколова, Маковецького та Сидорук Світлани, бо вони вже на посадах сільських голів показали що ні на що не здатні
02 Жовтня 2020, 19:15
А ще крім Вовка, бо він теж вже показав свою ... натуру, хабарник і хапуга! А Пасю вже досить, наївся!
02 Жовтня 2020, 20:08
Віддаючи голоси за представників "Слуг народу","За майбутнє" слід пам’тати, чиї це партії і хто їх фінансує, і що потім відбере взамін...
02 Жовтня 2020, 20:14
Зате Маковецький хабарів не бере. За таким критерієм ви обрали собі "президента" ???
02 Жовтня 2020, 22:13
куди ще та Сидоручка преться, вже наробила в Сошично..що найгірше отг в області..Для того щоб два дні святкувати день села розуму багато не треба
02 Жовтня 2020, 22:54
А куди преться юрістка від природи ??? Що хорошого зробила ця сімейка ???
02 Жовтня 2020, 23:14
Панасюк Сергій Іванович - це найкращий вибір! Радимо всім голосувати за нього!!!<br/>Успіхів Вам, Сергію Івановичу!
03 Жовтня 2020, 01:28
Проходь дальше до свого місця і там голосуй де ти місцевий
03 Жовтня 2020, 01:34
Бажано трохи докладніше по кожному з кандидатів щоб знати ху із ху
03 Жовтня 2020, 01:59
Крім Шворака не бачу за кого там ще можна голосувати, половина з списку люди які не мають морального права бути там. Популізму і дешевого піару ми вже наїлись вдосталь ...
03 Жовтня 2020, 02:00
Балицька Любов Антонівна а не Анатоліївна
03 Жовтня 2020, 02:32
Не місцевий, маю на увазі, що живу недавно в Камінь-Каширську <br/>Судячи з коментарів,- немає за кого голосувати.
03 Жовтня 2020, 10:41
Михайло Оліферчук-чесна і порядна <br/>людина
03 Жовтня 2020, 11:16
Макарівна іде щоб продати весь бурштин палиці за безцінь..оговорився колись їх партєєць пташник
03 Жовтня 2020, 12:05
Ооо, Одна баба казала!
03 Жовтня 2020, 13:17
Ніяк не зрозумію , для чого Світлана Сидорук преться на міського голову Камінь-Каширської громади , якщо зараз є головою Сошичненської ОТГ ???? Вона там комунізм вже побудувала ??? Вся її &amp;quot;дяльність&amp;quot; зводилась до фоторепортажів та відосіків про імітацію &amp;quot;бурхливої&amp;quot; діяльності
03 Жовтня 2020, 13:43
Тут якраз все зрозуміло. Це не є самостійний кандидат, вона робить ще, що їй скажуть. Всі знають, в чиїх інтересах вона працює і для кого комінізм будує.
03 Жовтня 2020, 18:15
А зустріч з виборцями ці кандидати будуть проводити чи вони віртуальні
03 Жовтня 2020, 20:31
На зустрічі можуть зігнати лише бюджетників. Нікомі іншому ці кандидати не цікаві
04 Жовтня 2020, 01:09
Де коментар про лісову Банду Сидоручки та Буська
04 Жовтня 2020, 02:49
Зараз Ковід. ПРо які зустрічі можна говорити.Одразу після &amp;quot;майбутнього&amp;quot; скачок Ковіду.
04 Жовтня 2020, 04:53
В Сошичне підсунула Семенюка лісового барона В Камені водиться з Буськом Накерувала а Сошичне вже та накерує в Камені.
04 Жовтня 2020, 11:34
СИдоручка разом з Буськом виріжуть весь ліс і викопають бурштин
04 Жовтня 2020, 11:36
Свєта все обіцяє, що все зробить, але насправді вона баласт для району.В Сошично за рік нічого не змінилося взагалі, найгірший голова за всі роки
04 Жовтня 2020, 14:32
Пась і Вовк колишні регіонали, хлопці молоді гинули а вони адмінресурс тітушок до Луцька везли. Сидоручка як була сільським головою всі лісопільні кришувала. Класна картинка Сидоручка та лісовий магнат Бусько. Противно.
04 Жовтня 2020, 18:46
Пась учасків понабирав, двохповерховий будинок за пів року збудував,діти за кордоном відпочивають,а сам на рік по 5- 7 раз то в Карпати ,то на Світязь то за кордон,машини міняє як фантікі,і кожного свій автомобіль в родині,а все це каже за вчительську зарплату)))) Робіть висновки.<br/>Бо габарити,то в нього ростуть)
04 Жовтня 2020, 18:46
Пась учасків понабирав, двохповерховий будинок за пів року збудував,діти за кордоном відпочивають,а сам на рік по 5- 7 раз то в Карпати ,то на Світязь то за кордон,машини міняє як фантікі,і кожного свій автомобіль в родині,а все це каже за вчительську зарплату)))) Робіть висновки.<br/>Бо габарити,то в нього ростуть)
04 Жовтня 2020, 19:07
Кидайте вживати алкоголь, і собі збудуєте
04 Жовтня 2020, 19:07
Кидайте вживати алкоголь, і собі збудуєте
04 Жовтня 2020, 19:30
Голосуйте за Сергія Панасюка!!!
04 Жовтня 2020, 21:28
Жінка Пася вживає алкоголь великими дозами,а хата то збудувалась скільки історій про неї ходить.ха-ха-ха
04 Жовтня 2020, 21:57
Голосуй ,голосуй,за лісокрада і рекетира Панаса,хоч по фєні побазариш,
05 Жовтня 2020, 18:12
Огидно дивитися як Пась як маріонетка скаче по партіях,аби тільки при владі залишитись. Минулих виборів заставляв вчителів за Порошенка голосувати. Потім як Зеленський виграв,бігом перейшов до партії Слуги,тепер вже наказує директорам,а ті вчителям за нього голосувати і за партію в якій він. Ось такий продажний в нас Пась...За гроші рідну неньку продасть,аж противно на нього дивитись
05 Жовтня 2020, 22:33
подивіться краще скільки Сидоручка рартій поміняла
06 Жовтня 2020, 03:29
почитав коментарі, думаю, і чому не подав кандидатуру - тут на фоні всіх я святий)))
18 Жовтня 2020, 19:41
Голосуйте за Михайла Оліферчука!<br/>Він досвідчена людина! І хабарів навіть ніколи не бере!
18 Жовтня 2020, 21:02
Сидоручка партій не міняла, оскільки всі ці партії - проекти однієї і тієї ж істоти - коломойші !!!!