У Камені-Каширському 25-річний водій на Audi врізався в авто поліцейських і втік

03 Жовтня 2020, 08:33
дтп 7450
дтп

На Волині невідомий врізався в авто поліцейських і втік, автопригоди трапилася вночі 2 жовтня, на вулиці Ковельській у Камені-Каширському,

Про це інформують у пресслужбі поліції.

Співробітники поліції, перебуваючи у добовому наряді, рухалися службовим автомобілем Nissan-Patrol у режимі патрулювання із увімкненими проблисковими маячками.

На вулиці Ковельській в авто поліцейських врізався невідомий водій на автомобілі Audi, який спочатку втік з місця ДТП.

Внаслідок автопригоди двоє співробітників поліції отримали тілесні ушкодження. Після надання медичної допомоги вони від госпіталізації відмовилися.

Правоохоронці оперативно вставили особу водія-правопорушника. Ним виявився 25-річний житель села Брониця Камінь-Каширського району.

Його доставили у місцевий відділок поліції.

Відомості за цим фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Триває слідство.

2

 

Коментарі
03 Жовтня 2020, 13:37
Бачив на свої очі як вони перші його стукнули і це був за кермом працівник поліції Мельничук Ярослав якій раніше також Гладкому стукнув мерса так само але тоді зробили гладкого винного на цей раз ньому так не получиться зробити .
03 Жовтня 2020, 14:38
Аби но воно було з Брониці
03 Жовтня 2020, 14:45
Ще ти гладкого захищаєш? В його права пожиттєво треба забрати!
04 Жовтня 2020, 15:34
А чи не забагато дозволяє собі Броницька автбанда? Чи не пора зас...анців поставити на місце, а точніше-в стійло, доки вони не наберуть людської подоби на дорозі та в побуті. Якщо район не справляється, чи залежний від броницького бабла, то є ж і інші структури й іншого рівня...
04 Жовтня 2020, 15:38
Якщо сам бачив, то прийди в поліцію і напишитофіційну заяву, мовляв, сидів уи салоні тієї Ауді, цмулив пивасик, жував травку-муравку і все бачив на свої майже ясні очі... А бла-блакаркання тут і без тебе достатньо!
04 Жовтня 2020, 16:12
Неодноразово писав заяви на поліцейських які випадали з машин це-Генсьор Олег,Іванка Кадира,буквально в п'ятницю Роман Балик створив дтп.також з бмв випадав,і ніякого реагування в нашій поліції немає...Степанцю з Каноніком проплачують і всі заяви закриваються,якщо писав заяву то напиши за що?в мене багато заяв таких в поліції,про поліцію в якому стані їздить!!!Неодноразово сплять на кольці це Фарина Саша на своєї зміні був в такому стані що не зміг вийти з поліцейської машини,беріть приклад з поліцейських!!!а за Броницьких хто там писав то вони скоріш поліцейських можуть посадити,і грошей в їх достатньо буде...
04 Жовтня 2020, 16:13
Ти що завідуєш броницьким баблом???
04 Жовтня 2020, 17:47
Броницьким баблом, подейкують, завідує завкурятником!
04 Жовтня 2020, 21:25
Тобі в твої літа нема що робити то ти малолєток біля себе збираєш, іди в поліцію і змінюй що тобі не подобається
05 Жовтня 2020, 02:52
А чого якщо взяти нас поліція така чесна то чого непише що перш патрол взат протаранило ауді. То тільки бачать що врізався і втік напиши в полісі хто перший зробив дтп
05 Жовтня 2020, 17:20
А чого ті мєнти їх ловлять і нічого ще досі їм не зробили:не посадили наприклад, а того що беруть на лапу...такщо хай не плачуть що їх хтось стукнув.