Міського голову Каменя-Каширського відсторонили від посади

07 Жовтня 2020, 15:44
Василь Бондар 8129
Василь Бондар

Слідчий суддя Луцького міськрайонногосуду Волинської області Калькова О.А., розглянувши клопотання старшого слідчого СУ ГУНП у Волинській області ДанильчукТ.В.про відсторонення від посади підозрюваного Міського голову Каменя-Каширського до 1 грудня 2020 року.

Відповідне рішення прийняв днями Луцький міськрайонний суд, – пише ВолиньPost.

Нагадаємо, 24 вересня цього року міського голову Каменя-Каширського, місцевого депутата та провідного спеціаліста земельного відділу Камінь-Каширської міської ради викрили під час одержання ними неправомірної вигоди в сумі 4000 доларів США від забудовника.

За хабар вони мали сприяти у виділенні земельної ділянки для будівництва багатоквартирного будинку та авто мийки. 26 вересня у Луцькому міськрайонному суді кожному з підозрюваних обирали міру запобіжного заходу, утім жодного не взяли під варту.

У всіх трьох випадках суд, зважаючи на позитивну характеристику підозрюваних та їхні проблеми зі здоров’ям, обрав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту із забороною цілодобово залишати місце проживання за строком на 2 місяці, тобто до 26 листопада 2020 року включно.

Зауважимо, що міський голова Каменя-Каширського – Василь Бондар. Окрім нього, від посади відсторонили і провідного спеціаліста земельного відділу Камінь-Каширської міської ради.


 

Коментарі
07 Жовтня 2020, 21:55
Давайте признавайтеся хто і що давав Васі. Вже можна.
07 Жовтня 2020, 22:09
Давав і не раз,- "Добрий день"
07 Жовтня 2020, 22:11
Скільки можна. Будь хто може опинитися. Покайтеся
07 Жовтня 2020, 22:13
Навіщо давали. Треба було не давати - ато даєте а потім обсуждаєте.
07 Жовтня 2020, 22:15
В кого проблеми зі здоров"ям???Та ці троє за раз банку горілки вип"ють і оком не моргнуть.На яких каторжних роботах вони "підірвали" своє здоров"я???
07 Жовтня 2020, 22:50
Не потрібно брати. Дати може провокатор, а бере дурень. Бо як ще можна назвати захланність
07 Жовтня 2020, 23:10
А я казав Люба дограєшся !!!<br/>Люба догралася....
08 Жовтня 2020, 01:11
Справу замнуть,криміналу ніякого не буде,судя свій адвокат тоже.Всі давно куплені
08 Жовтня 2020, 11:40
а де команда зеленського про порушення корупції, де наша поліція , ви самі читаєте що пишете, ви вибираєте того кого вигідно місцевим бізнесменам
08 Жовтня 2020, 12:33
Добре, що слоїками горілку жлуктять, а не фанфуриками боярка.
08 Жовтня 2020, 15:56
Якщо давали хабар, значить хотіли щось протизаконно, швидко, без пилі і шуму! Це такі собі Я! Бридко, коли дають і ще бридкіше, коли потім зізнаються. Цим страждають у більшості ті ж штунди, що мають американські доляри і водохаті лапи. Спокусити людину їм не гріх, як і потім принизити їїї.
08 Жовтня 2020, 22:18
Чи посадять чи ні, але подоять добряче.
09 Жовтня 2020, 00:21
А крім Бондаря ще є прізвища жирним шрифтом і фото
09 Жовтня 2020, 02:34
Ти читати не вмієш? Я не писав, що давав хабар. А що давав добрий день, тобто вітався.
09 Жовтня 2020, 03:05
Одного зловили так інша преться. Думаю зрозуміли хто.
09 Жовтня 2020, 14:11
Хто копає яму іншому, сам в неї впаде. Справа часу.