Одинадцять друзів Каменя: що відомо про претендентів на крісло очільника громади

09 Жовтня 2020, 11:33
11491

Вибори, як-то кажуть, не за горами, і незабаром перед жителями Камінь-Каширської громади постане питання: обіцянки чи дії. Усі ми добре знаємо, які щедрі бувають кандидати на перше та які скупі на друге.

Напередодні виборів усі здаються найкращими друзями міста та громади. Район.Камінь-Каширський вирішив проаналізувати офіційні дані про кожного, хто балотується на крісло очільника.

– Балицька Любов Антонівна, 1984 року народження, висувається від політичної партії «Об’єднання «Самопоміч», громадянка України, освіта вища, членкиня політичної партії «Об’єднання «Самопоміч», начальниця Камінь-Каширського районного відділу Державної виконавчої служби, проживає у районному центрі.

– Вовк Іван Іванович, 1969 року народження – самовисуванець, має вище освіту, член Аграрної партії України, тимчасово не працює, проживає у селі Боровне Камінь-Каширського району.

– Каденчук Юрій Якович, 1961 року народження, висувається від Політичної партії «Сила і Честь», голова благодійного фонду «Рідна», має вищу освіту, проживає у районному центрі.

– Маковецький Володимир Федорович, 1958 року народження, – самовисуванець, освіта загальна середня, безпартійний, сільський голова Хотешівської сільської ради, проживає у Хотешові.

– Оліферчук Михайло Іванович, 1966 року народження, висувається від політичної партії «Європейська солідарність», безпартійний, сільський голова Гуто-Боровенської сільської ради, проживає у селі Боровне.

– Панасюк Сергій Іванович, 1969 року народження, висувається від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», має вищу освіту, директор Камінь-Каширського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», проживає у районному центрі.

– Пась Віктор Іванович, 1977 року народження, висувається від політичної партії «Слуга народу», безпартійний, має вищу освіту, начальник відділу освіти, молоді та спорту Камінь-Каширської районної державної адміністрації.

– Сидорук Світлана Макарівна, 1965 року народження, висувається від політичної партії «За майбутнє», безпартійна, сільська голова Сошичненської сільської ради, має вишу освіту, проживає у селі Карасин.

– Смаль Ростислав Павлович, 1969 року народження, самовисуванець, безпартійний, сільський голова Піщанської сільської ради, має вищу освіту, проживає у селі Піщане.

– Соколов Юрій Анатолійович, 1957 року народження, самовисуванець, безпартійний, має вищу освіту, сільський голова Черченської сільської ради, проживає у селі Черче.

– Шворак Микола Іванович, 1976 року народження, висувається від Української народної партії, перший заступник міського голови Камінь-Каширської міської ради, має вищу освіту, проживає у районному центрі.

Інформації з офіційних джерел допоможе краще зрозуміти політичну направленість кожного з кандидатів, які ідеї певної політсили він підтримує та яким чином здатен підвищити благоустрій своєї громади.

Підготувала Уляна ЛЕБИЧ

Коментарі
09 Жовтня 2020, 15:34
Немає дописів і сам не писатиму.
09 Жовтня 2020, 16:27
З такими "друзями" і ворогів не треба...Ні однієї адекватної особи:як не лісовий злодій----то "космонавт"
09 Жовтня 2020, 16:38
Хотіли зюморити ,треба було назвати цю гопкомпанію «БЕЗСЛАВНЫЕ УБЛЮДКИ»
09 Жовтня 2020, 22:24
Цікаво. Світлана Сидорчук скрізь і всюди їздить з народним депутатом і безпартійна. Політика!!!
09 Жовтня 2020, 23:55
Сидоручка за рік довела Сошично до ручки. Сором такому керівнику
10 Жовтня 2020, 00:19
Ще й без штанів хоче залишити, сьогодні людей паїв без їхнього відома залишила, свому підручному злодію Семенюку віддали землю і ще якомусь з Раків-Лісу. Зате люди по факту взнають, що вони безземельні та ще й ті що за її голосували))
10 Жовтня 2020, 01:23
А у вас є кращі пропозиції щодо кандидата??? Назвіть призвище кого ви хочете бачити??? Назвіть того хтто не продасться?!
10 Жовтня 2020, 02:30
Я не знаю за кого голосувати,жоден не подобається,а ще половину зовсім не знаю.І головою думаю,і до серця прислухаюсь,але вибір зробити не можу.Кругом скриньки стоять ті ж самі граблі.
10 Жовтня 2020, 04:19
Думаю самий оптимальний варіант Шворак .в ньго і досвід є на відміну від всіх інших
10 Жовтня 2020, 10:30
Так, Бондар навчив!!!!
10 Жовтня 2020, 10:31
Шворак+++
10 Жовтня 2020, 11:15
Непогані кандидати Оліферчук Михайло Іванович і Панасюк, покрайній мірі є з кого вибрати і не боятись за майбутнє ОТГ. Основне не за майбах, самі розумієте чому. Ви подивіться кого вони висунули у Сошичне Семенюка, лісоперебробники добре знають цього чєла і чим він дихає і що він хоче.
10 Жовтня 2020, 11:21
А Панасюк не лісокрад? не смішіть,пилорами має в Заліссі ,ви краще поспілкуйтеся з його колєгами ,вони багато цікавого розкажуть про цього активіста.
10 Жовтня 2020, 12:32
А Вовк куди преться?! Сидів би у конурі і не піднімав до людей очі, й...бар лисий, обікрав людей, де результати справи про його дєлішки?! Як він ще сміє висувати свою кандидатуру, безстижі його очі і руки, як граблі, гребуть під себе!
10 Жовтня 2020, 18:11
При Вовкові у п’ять разів менше різали ліс! Того і преться...
10 Жовтня 2020, 20:46
Тільки не Сидоручка, за її спиною бандити. Оліферчук адекватний. Думаю Пась розумний чолов'яга.
10 Жовтня 2020, 21:06
Вітька 50 на 50 ??
11 Жовтня 2020, 00:57
Балицька у виконавчій лад не може навести. Заказницний лист в сусідньому селі знайшов. Документи з рішенням суду прийняли коли в луцьк подзвонив пожалівся. <br/>Пась точно ліс не крастиме, але нагріється на будівництві якоїсь школи.
11 Жовтня 2020, 08:12
Адекватним бачу тільки Оліферчука, жаль тільки що задрипанка Констанкевич злила нашу ОТГ тому що ми Палиці із його майбутнім і його прихвостнями такими як Філюк, Сидоручка, Каденчук та деяким екземплярами не дали бурштин копати.
12 Жовтня 2020, 01:35
Бурштин не дали копати Оліферчуку і Кості гутинці.Найкращий кандидат - Ростислав Павлович Смаль. М.Оліферчук = &amp;quot;вор в законе&amp;quot;!
12 Жовтня 2020, 01:35
Бурштин не дали копати Оліферчуку і Кості гутинці.Найкращий кандидат - Ростислав Павлович Смаль. М.Оліферчук = &amp;quot;вор в законе&amp;quot;!
25 Жовтня 2020, 23:28
Шворак має і совість, і досвід