Спортсменка з Камінь-Каширщини встановила сім рекордів на чемпіонаті України з важкої атлетики

12 Жовтня 2020, 12:33
5845

Спортсменки з Волині здобули перемоги на Чемпіонаті України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 років.

Змагання у місті Павлоград Дніпропетровської області відбувалися впродовж 8–14 жовтня. Як повідомили Спорт на Районі у пресслужбі управління у справах молоді і спорту ВОДА, збірну команду Волині представляють вихованки ДЮСШ Камінь-Каширського району, під керівництвом тренера-викладача Валентина Андруся.

• На змаганнях волинські важкоатлетки здобули низку перемог. Зокрема чемпіонками стали:
  • Катерина Малащук у ваговій категорії 36 кг з результатом – ривок 30 кг + поштовх 37 кг, що становить 67 кг у сумі двоборства.
  • Олександра Чмух у ваговій категорії 49 кг встановила сім рекордів України – три у ривку, два у поштовху та два у сумі двоборства серед дівчат до 13 років, закінчивши змагання з результатом – ривок 55кг, поштовх 65 кг, що у сумі становить 120 кг, таким чином підтвердивши норматив кандидата в майстри спорту України.
  • Марія Чмух у ваговій категорії 55 кг з результатом – ривок 52 кг, поштовх 62кг, що становить 114 кг у сумі двоборства.
  • Софія Козак у ваговій категорії 59 кг з результатом – ривок 56 кг, поштовх 65 кг, що в сумі становить 121 кг.
  • Анна Король у ваговій категорії 64 кг з результатом – ривок 56 кг, поштовх 60 кг, що в сумі становить 116 кг.

1

Юлія Хоцевич у ваговій категорії 55 кг та Карина Кривдік ваговій категорії 59 кг посіли сьомі місця.

У командному заліку волинські дівчата посіли почесне друге місце серед 22 команд, поступившись лише трьома очками представницям із Донецької області.

Нагадаємо, що чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат продовжується і в боротьбу вступають волинські юнаки важкоатлети.