Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

П'ять великих водойм на Волині віддадуть в оренду для розведення риби

11:30 17.10.2020
8650

Голова Волинської облдержадміністрації Юрій Погуляйко підписав п’ять розпоряджень про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок водного фонду для продажу з аукціону права оренди. Це понад 80 гектарів землі і п’ять водойм в Луцькому, Рожищенському, Ківерцівському, Старовижівському та Камінь-Каширському районах.

Згідно з інформацією з текстів розпоряджень, водойми збираються віддати в оренду для рибогосподарських потреб. Хто претендує на озера наразі невідомо – пише Сила правди.

Чотири розпорядження опублікували на сайті Волинської ОДА 7 жовтня і одне – 13 жовтня.

За даними Публічної кадастрової карти, в оренду здадуть озеро Святе на території Навізької сільської ради Рожищенського району площею понад 4,5 га

Озеро Острівне поблизу села Любохини Старовижівського району, що має площу майже 55 гектарів, до речі, належить до об’єктів так званої Смарагдової мережі.

Смарагдова мережа (Мережа Емеральд, Emerald Network) – це система територій підвищеного природоохоронного інтересу, які містять цінні середовища для рідкісних видів флори та фауни. Підставою створення Смарагдової мережі є Бернська конвенція про охорони видів дикої флори та фауни і середовищ існування в Європі.

Водойма схожа на штучний став площею майже 9 гектарів за межами населених пунктів Ратнівської сільської ради Луцького району також перейде в користування на правах оренди.

Теж саме чекає і об’єкт водного фонду площею 14,3 га на території Полицівської сільської ради Камінь-Каширського району.

Три гектари водного фонду біля села Словатичі Ківерцівського району також готують до аукціону.

Право оренди земель водного фонду продадуть на земельних торгах.

Читайте також: У Луцьку хочуть зробити однаковий туристичний збір для українців та іноземців

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

полицький

12:50 17.10.2020

То вже Манька Тараканщиха купляє стави ,в тої гроши є,або для якогось депутата

рибалка

13:01 17.10.2020

Громада с.Полиці власними силами очистала став,запустили та розвели рибу,а тепер,якийсь спритний ділок прибере до рук,те що люди роками робили.Скоро всі ліси,водойми позабирають і нікуди проста людина не матиме доступу.Голосуйте і надалі за цих піда...ів.

Камінь.

14:59 17.10.2020

"про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок водного фонду для продажу з аукціону права оренди.": Затвердження проектів землеустрою. Далі має бути аукціон. Отож в кого є гроші будь-ласка наженімо хоч ціну за народне добро.

Коля

19:45 17.10.2020

Так і треба ти полицям

29 жовтня
Сьогодні
Вчора
27.10.2020
26.10.2020
25.10.2020