Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Нотаріальне обслуговування Камінь-Каширщини перейшло на Любешівську державну нотаріальну контору

10:00 18.10.2020
2379

На Волині змінили виконання обов’язків по нотаріальному обслуговуванню населення.

Про це Район.Ратне інформує Ольга Семенюк, заступниця начальника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів).

У зв`язку із відсутністю державних нотаріусів в Любомльській, Маневицькій, Камінь-Каширській та Ратнівській державних нотаріальних конторах Волинської області обов`язок по нотаріальному обслуговуванню населення Любомльського району покладено на Першу Луцьку державну нотаріальну контору, обов`язок по нотаріальному обслуговуванню населення Маневицького району покладено на Рожищенську державну нотаріальну контору, обов`язок по нотаріальному обслуговуванню населення Камінь-Каширського району покладено на Любешівську державну нотаріальну контору, обов`язок по нотаріальному обслуговуванню населення Ратнівського району покладено на Старовижівську державну нотаріальну контору.

Згідно з затвердженими графіками прийому громадян:

Прийом громадян Любомльського району здійснюється в приміщенні Любомльської державної нотаріальної контори кожної першої та третьої середи місяця. В інші робочі дні тижня прийом громадян Любомльського району здійснюється в приміщенні Першої Луцької державної нотаріальної контори Волинської області за адресою: м.Луцьк, Київський мікрорайон, 13.

Прийом громадян Камінь-Каширського району здійснюється в приміщенні Камінь-Каширської державної нотаріальної контори кожної першої та третьої середи місяця. В інші робочі дні тижня прийом громадян Камінь-Каширського району здійснюється в приміщенні Любешівської державної нотаріальної контори Волинської області за адресою: смт Любешів, вул. Свободи, 12.

Прийом громадян Ратнівського району здійснюється в приміщенні Старовижівської державної нотаріальної контори кожного другого та четвертого четверга місяця. В інші робочі дні тижня прийом громадян Ратнівського району здійснюється в приміщенні Старовижівської державної нотаріальної контори Волинської області за адресою: смт Стара Вижівка, вул. Незалежності, 58.

Прийом громадян Маневицького району здійснюється в приміщенні Маневицької державної нотаріальної контори кожного понеділка та четверга тижня. В інші робочі дні тижня прийом громадян Маневицького району здійснюється в приміщенні Рожищенської державної нотаріальної контори Волинської області за адресою: м. Рожище, вул. Незалежності, 31.

Читайте також: Які документи потрібні для реєстрації осередку політичної партії

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Житель

11:01 18.10.2020

Це дуже зручно для нас. Кому дякувати?
Тут створені всі умови для приватних нотаріусів з їх захмарними цінами.

Жителю

16:08 18.10.2020

Як "кому дякувати" ?
Кандидатці на Камінського міського голову від Самапомочі _Балицькій Любові Антонівні!
Добігілась-доповіталась ))
Свою кантору зберегла ,а нотаріат забрали))

27 жовтня
Сьогодні
Вчора
25.10.2020
24.10.2020