Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
фото ілюстративне
фото ілюстративне

Камінь-каширські кухарі навчатимуться на новому обладнанні

14:00 18.10.2020
2036

На базі громадсько-побутового корпусу державного професійно-технічного навчального закладу «Камінь-Каширське ВПУ» планують створити навчально-практичний центр сучасних харчових технологій «Кухар, кондитер».

Про це пише сайт газети Полісся.

Аби це стало можливим, у ВПУ написали проєкт на конкурс Міністерства освіти і науки, з яким успішно подолали всі етапи відбору і увійшли в число 53 училищ-переможців по Україні.

«Центр створюється для якісної підготовки дітей. Тут абсолютно все обладнання буде новим: від столів до посуду. Аналогічні навчально-практичні центри наразі є в Колках і в Нововолинську. Якщо вдасться вповні реалізувати цей задум, Камінь-Каширське ВПУ підніметься на сходинку вище у порівнянні з колегами. Надіємося, що прогрес відобразиться і на збільшенні контингенту учнів», – підкреслив директор училища Анатолій Корінчук.

Наразі в училищі активно ведеться підготовча робота – під потреби навчально-практичного центру розширили і ремонтують лабораторію кухарів. З огляду на те, що реалізація проєкту здійснюється на умовах співфінансування, ці потреби покривають коштами з місцевих бюджетів.

Так, 1 мільйон гривень надійшло з обласного управління освіти, близько 250 тисяч гривень залучили із спецфонду училища. Крім того, районна рада виділила 30 тисяч на електрифікацію навчально-практичного центру і 80 тисяч на облаштування опалення допомогла залучити нардепка Ірина Констанкевич.

Усі роботи ведуться відповідно до конкурсного плану, тому уявити, яким буде приміщення, допоможе 3D-візуалізація.

Тут облаштують лабораторію кулінарії, кімнату для миття посуду, виробничо-кондитерську лабораторію, лабораторію для оформлення кондитерських виробів та гардеробну кімнату.

Міністерські кошти – 3 мільйони 361 тисячу гривень – вирішили використати на покращення матеріальної бази. Наразі підготували тендерну документацію для придбання оснащення для навчально-практичного центру.

У переліку – низка необхідного для закладів громадського харчування обладнання: печі, поверхні для смаження, холодильний стіл, пекарські шафи, міксери, тістоміс, гриль, слайсер, марміти тощо.

Центр має запрацювати до нового року, але в училищі сподіваються налагодити роботу ще до початку календарної зими.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

ВПУ -Вища Політична Управа?

00:27 19.10.2020

Неповнолітніх учнів ВПУ змушують розносити листівки "За майбутнє". Рабовласницьке ставлення до дітей завжди практикувалось у цій установі. Збудовані будинки педагогам і їх друзям, штукатурні, фасадні, столярні, малярні роботи задарма на благо майстрів виробничого навчання, ще з напругою можна було назвати виробничою практикою. А прирівнявши рознощиків політичної реклами до агітаторів, можна припустити, що в бурсі з'явився факультет політології, а то й міжнародних відносин. Хоча простір для діяльності поліції та прокуратури, більш ніж очевидний. Нове керівництво в дії? Чи бажання окремих "работоргівців" підзаробити на неповнолітніх?
Хто володіє темою - оголосіть будь-ласка прізвища політичних діячів, що з таким розмахом гонять діток з гуртожитку.

Впу

08:21 19.10.2020

Це Сидорук Світлана займається такими темними справами

27 жовтня
Сьогодні
Вчора
25.10.2020
24.10.2020