У Камені-Каширському встановлюють економніше вуличне освітлення

20 Травня 2017, 13:18
2781

На вулицях Шевченка, Коніщука та Ковелька у Камені-Каширському проводять переобладнання вуличного освітлення.

Тобто вздовж шляху від села Раків-Ліс до Підцир’я у місті комунальники замінюють старі ліхтарі на нові меншої потужності.

– Дорогу від села Раків-Ліс до Підцир’я освітлювало 80 ліхтарів потужністю 70-100 ВТ. Тепер ми їх знімаємо і встановлюємо на кожен стовп нові економніші. Їх потужність 50 Вт, – розповідає начальник Камінь-Каширського ВУЖКГ Ігор Каденчук.

Таким чином тепер цей шлях освітлюватиме майже 140 LED-ламп.

 




 

До речі, старі ліхтарі ще робочі, а тому їх планують встановити на інших вулицях.

– Наразі ми уклали договір на будівництво ліній освітлення на вулицях Свердлова та Івана Мазепи і прилеглих до них вулиць, а також Поліська, Чапаєва, Болотна. Тож тут і будуть задяні зняті старі ліхтарі, – зауважує заступник міського голови Микола Шворак.

За словами Миколи Івановича, цього річ на  вуличне освітлення в місті було передбачено150 тисяч гривень з міської казни. Минулого року витратили на  ці цілі таку ж суму.

 



 

 

Коментарі
20 Травня 2017, 17:37
Чи надовго
20 Травня 2017, 18:46
Є набагато важливіші проблеми наприклад недосконала медицина. Яка разниця коли помирати при світлі чи без фанарів
20 Травня 2017, 22:02
Спочатку вітаю меншого &quot;брата&quot;, не проти того що Ви тут друкуєтеся під цим імейлом, головне щоб Ви друкувалися у тому стилі в якому вже звикли читачі.<br/>А тепер,&quot;старі ліхтарі на нові меншої потужності.&quot;: тут головне звичайно щоб освітло від цих ламп було не меншою як від старих, про те думається що ефект від заміни все-таки буде меншим. Але й справа не в цьому. Тут раніше говорилося що підприємство платить за освіченість наших вулиць тому тут слід прояснити ситуацію у тій проблемі, що підприємтсво не тільки не має змоги сплачувати за надання цих послуг місту але й немає право оскільки воно не заробляє ніяких коштів через те, що цей вид послуг не передбачений статутом підприємства, а тому Міська рада повинна фінансувати у 100% витратах підприємства.
21 Травня 2017, 00:40
Вчора ввечері, спеціально виїхав подивитися і зацінити роботу.Скажу відверто вражений,вимкнув світло фар-- супер,перша дійсно толкова річ в місті зроблена.
21 Травня 2017, 01:38
вСЕ ЩО РОБИТЬСЯ В МІСТІ ЦЕ ЗА ГРОШІ МІСЬКОЇ РАДИ, ТОБТО ГРОШІ ГРОМАДИ, МОЇ, ТВОЇ. а СВІТЛО КЛАС.цЕ ОСТАНЄ ,ЩО Є В СВІТІ.
21 Травня 2017, 01:54
Василь Іванович, не бавтеся клавіатурою.
21 Травня 2017, 01:56
Дякую!Хороша робота!
21 Травня 2017, 02:35
Колись у потязі познайомився з директором Луцького заводу автовишок Шавлукевичем (90-ті роки, початох 2000-х)). Директор він був слабенький, але машина з його заводу, як бачимо, використовується щей досі в Камені.
21 Травня 2017, 02:43
&quot;777<br/>23:35 20.05.2017&quot;: то Ваші вишки і в Луцьку ходять?
21 Травня 2017, 03:14
А в чому прикол: тут зняли, там поставимо ? Може, простіше і дешевше зразу поставити там? Ой, мабуть ні, бо ж грошики треба провітрити!
21 Травня 2017, 04:39
ПАТ «Луцький завод комунального машинобудування»
21 Травня 2017, 13:02
Ні, я не менший брат. Я ваш «клон». Намагаюсь через вашу мову зрозуміти ваш спосіб мислення. Або віднайти у вас мислення. Ну скажімо – «тут головне звичайно щоб освітло від цих ламп було не меншою як від старих, про те думається що ефект від заміни все-таки буде меншим» - Що таке «освітло»? Чому нові лампи мають бути слабшими за старі? Чи ви вважаєте, що економії можна досягти лише шляхом меншого енерговитрачання на звичайні прилади? Потім – «…підприємство платить за освіченість наших вулиць…»…? А яке відношення освітлення має до освіченості? Ну й інші особливості вашого мовлення, які підказують, що ви є носієм застарілої інформації, природу якої не усвідомлюєте, і намагаєтесь допасувати до будь-чого, аби бодай якось заявити про своє існування. Вам важко писати, бо ви звикли просто десь говорити, не турбуючись про те – розуміють вас чи ні, предметно чи безпредметно ви щось обговорюєте.
21 Травня 2017, 18:00
Який зміст міняти 70 ват на 50 ?!
21 Травня 2017, 22:30
&quot;я не менший брат. Я ваш «клон»&quot;: істина пізнається в пізнанні дійсності. І́стина — одна з центральних категорій гносеології[1], правильне відображення об'єктивної дійсності у свідомості людини[2], її уявленнях, поняттях, судженнях, умовиводах, теоріях об'єктивної дійсності[3].<br/> ТОбто шановний якщо Ви таким чином намагаєтеся пізнати істину то Ви на правильному шляху. Але ніхто не істинний. Істинна може бути тільки правда. І взагалі Ви Мені нагадуєте в деякій мірі мене самого в молодості тому схоже що Ви на правильному шляху. Крім того відносно тих &quot;ляпів&quot; які дійсно появляються тут у моїй писанині, інколи так буває але скоріше через те, що пишу швидко майже на автоматі не перевіряю написане. &quot;Дозволяю&quot; Вам робити свої правки але бажано щоб Ви самі мали свої думки та викладали тут Їх. І вже до речі відносно пана &quot;читача&quot;, то вже скільки чекати висловлювання Сингапурця на 405 стоінці його книжки?
21 Травня 2017, 23:40
Людина пише і говорить так, як думає. А думає- як говорить і пише. Поспіх тут ні до чого.
22 Травня 2017, 10:53
&quot;У Камені-Каширському встановлюють економніше вуличне освітлення&quot; - це щоб і вночі було видно ті ямища на вулицях в Камені, які до цих пір Бондар і Каденчук ніяк не ліквідують??
22 Травня 2017, 22:22
А &quot;Камінь&quot; - це Каденчук?
24 Травня 2017, 02:36
Шановні жителі міста,чому Ви порівнюєте Каденчука з Бондарем? Хіба ви не бачите ,хто і як працює,нехай м/рада не ставить палки в колеса ,тоді Каденчук спробує навести лад в місті.
24 Травня 2017, 02:44
По ямах в місті відповідає ПАН Швораку.