«Повірив у команду «ЗА МАЙБУТНЄ» і вперше в житті йду у депутати», – Олег Павляшик

23 Жовтня 2015, 12:25
Олег Павляшик 7958
Олег Павляшик

До недавнього часу Олег Павляшик не вірив політикам. А тепер сам балотується до Камінь-Каширської районної ради.

Що спонукало чоловіка змінити думку і навіть самому стати учасником політичних процесів? Розпитаємо.

– Олегу Валентиновичу, в політиці Ви – людина нова. Тому розпочнемо зі знайомства. Де народилися, з якої сім’ї?

– Мені 32 роки. Родом я з Каменя-Каширського. Батько працював водієм лісовозного автомобіля. Мама – бухгалтером лісгоспу. Маю старшу сестру.

– Де здобули професійну освіту?

– Спершу навчався в Шацькому лісовому технікумі. Продовжив навчання у Львівському лісотехнічному університеті. Далі була перерва, бо проходив службу в Збройних силах. А тепер здобуваю другу вищу освіту у Східноєвропейському національному університеті ім. Лесі Українки.

– Що Вас спонукало отримати аж дві вищі освіти?

– Професійна зайнятість. Бо з 2006-го я працював єгерем Нуйнівського лісництва (Камінь-Каширський лісгосп). Потім – інженером з реалізації. Повернувшись із армії, влаштувався в лісгоспі інженером з охорони праці.

У 2011-2014 роках був лісничим Стобихівського лісництва, до 2017-го трудився головним інженером ДП СЛАП «Камінь-Каширський агроліс». До 2020-го був директором СЛАП «Ратне агроліс».

А у вересні переведений на посаду головного інженера ДП «Камінь-Каширське лісове господарство».

– У Вас багата професійна біографія, вся робота так чи так пов’язана з лісом. А як із особистим життям?

– Одружений. Маю восьмирічну доньку і дворічного сина. Наша сім’я проживає в Камені-Каширському.

– Це перша Ваша спроба стати депутатом?

– Так, раніше я не вірив жодній політичній силі, хоча їх так багато в Україні. Та й перед нинішніми виборами «обдивився» різні партії. Отримав цікаві пропозиції від дуже рейтингових політичних сил. Але вибір зупинив саме на партії «ЗА Майбутнє».

– Що саме Вам у ній імпонує?

– Мені подобається команда. Мені подобається ідеологія лідера цієї партії Ігоря Петровича Палиці. Я поважаю її представницю Ірину Констанкевич, яка дуже багато зробила для Камінь-Каширського району.

Зокрема за сприяння Ірини Мирославівни на вулиці Ватутіна в місті було укладено тверде покриття, наші люди можуть тренуватися на сучасному стадіоні, крім того, зараз будують дороги Камінь-Каширський – Нуйно та Камінь-Каширський – Видерта.

– Як рідні сприйняли Ваше рішення балотуватися?

– Сказали: «Давно пора». І обіцяють підтримку.


 

Коментарі
23 Жовтня 2020, 19:04
Павляш може тільки з своєю мамою розікрасти район!
23 Жовтня 2020, 19:42
Писець, товстий писець і лісу і всьому.
23 Жовтня 2020, 21:09
Вірун!!!
23 Жовтня 2020, 21:59
Повірити можна в Бога чи Богу, бо він точно не зрадить. Але повірити в команду... , яка представлена людьми, які заради своїх потреб ладні на все, як більшість людей може лише брехун, який своє тримає при собі, але виставляє те, що хоче побачити предмет віри.
23 Жовтня 2020, 22:08
Цей хряк вже давно мав сидіти,разом із своїм подільником Корецьким,сидить вгодоване,пихате злодійкувате мурло і розповідає за свої таланти.Та його до Палиці взяли бо на нього стільки компромату є ,що два пожиттевих можна давати ,і він за вас буде думати?Ну народ ви зовсім того,без мізків!!!
23 Жовтня 2020, 22:38
Поліщуку! Якщо це так -злий нам інфу і тебе разом запакуємо з ними(дівчинка ж потрібна буде)
23 Жовтня 2020, 22:52
Ти ж НАБУ ,декларацію подивись і як і де живе також,більше нічого не треба! А свої голубенькі мрії тримай при собі ,радикальний ти наш .
23 Жовтня 2020, 23:00
Як мені подабаються люди які пишуть анонімно все ПРО про всіх , та чого ви засран.ці , гамної.ди, боїтеся в очі сказати. Є компромат на нього подайте в НАБУ, а те що там сидіти має то якби мав то сидів б давно
23 Жовтня 2020, 23:11
І не забувайте є програма спеціальна (хакерська), яка вираховує анонімів
24 Жовтня 2020, 00:37
Люди не голосуйте за це
24 Жовтня 2020, 01:09
Люди, якщо ви люди, схаменіться. Невже крім бруду у вас в душі нічого не має.
24 Жовтня 2020, 01:29
Зразковий кандидат
24 Жовтня 2020, 01:32
Не переживай тебе вже вирахували
24 Жовтня 2020, 02:11
Меня так смешат такие люди. Это те люди, которые любят написать под записями гадости в Интернете. Забавно, что при этом они утверждают, что это просто такая "здравая критика" или "констатация факта". Но на самом деле дело в другом. Гадости любят писать в основном неудачники по жизни. Ну вот к примеру, заходят такие вот люди к какому-нибудь более-менее известному человеку и начинают писать гадости под фотографиями. Это они что, от жизни хорошей делают это? Нет, конечно. Человек, у которого все хорошо в жизни никогда бы не стал самоутверждаться путем оскорблений в Интернете. Я вот иногда захожу на чьи-нибудь страницы и читаю комментарии и думаю "Господи, зачем вы все это делаете? Вам разве не наплевать что этот человек делает, как выглядит, сколько у него денег и так далее? Как это вашей жизни касается?". Я думаю, что если не нравится - то не пиши ничего, а если нравится - тогда напиши. Но оскорблять - это уже агрессия, которая всегда имеет под собой основание. И при том не самое лучшее. Как правило это либо зависть, либо просто способ самоутвердиться. В обоих случаях - это неудачники по жизни, которые никогда не рассщедрятся на доброе слово, так как им противно уже от самих себя. И с целью хоть как-то вырасти в глазах самого себя, они начинают оскорблять тех, кто лучше их. Оскорбляя человека, который лично вам ничего плохого не делал - вы неосознанно признаете его превосходство. Тем более как правило оскорбляют тех, кто не страдает заниженной самооценкой, поэтому их самооценка начинает только расти от оскорблений таких вот Интернет - хомячков. Отрицательный отзыв на самом деле имеет знак равно с положительным отзывом, так как оба означают неравнодушие. А вспомните, каким образом звезды держаться на своих вершинах? Не столько они там держаться из-за положительных отзывов, сколько от ярой критики завистников. Стоит только всем начать спокойно реагировать на того, или иного человека - интерес к нему сразу пропадает. Так что смотрите, неудачники, вы сами возносите на вершины своих врагов, - это обращение как раз для тех, кто любит заходить к другим и писать гадости. Забавно, не правда ли? Есть еще один очень забавные люди в Интернете. И как правило желание самоутвердиться и отсутствие доверия ходят у них за руку, поэтому я от темы далеко не ушла. Но эти люди смешнее предыдущих. Здесь речь пойдет о еще куда больших неудачниках. Эти неудачники не верят в Интернете никому, кто лучше их самих. Потому как если ты где-нибудь заикнешься, что у тебя есть что-то дорогое или ты умеешь то, что не умеют другие - то тебя сразу записывают в хорошие фантазеры или вруны. Но вот только эти люди не задумывались никогда о том, что люди, которые едут за образованием в Ангию, имеют хорошие машины и хорошие зарплаты тоже время от времени посещают Интернет. Тем более подростки и дети. Но нет, они же считают, что все люди, кто умеет чуть больше, чем просто сидеть на диване и имеют чуть больше, чем те, кто опять-таки сидит на диванах - это люди, которые знать не знают о том, что есть Интернет и весь день проводят в каком-то эфирном неведомом им мире. Очнитесь, ради Бога! Я лично знаю по-меньшей мере человек десять, которые уезжают или уже уехали учиться в Лондон и так далее. И все они не меньше их в Интернете сидят. В общем подводя итог, хотелось бы обратится к господам, которые любят самоутвержаться в Интернете оскорблениями: ребята, избавляйтесь от своих комплексов, отлипайтесь от своих компьютеров, которые скоро не будет видно за семечками, выливайте в раковину свой алкоголь и идите стройте свою жизнь, а не занимайтесь бесполезным оскорблением людей, которые, если вы себя не измените - в любом случае будут лучше вас.
24 Жовтня 2020, 02:54
А що це за москаль завітав
24 Жовтня 2020, 13:26
Це швидше всього спалився піар-менеджер цієї так би мовити партії, у яку увірувати всі найбільш достойні . Звідки ж цьому піарщики десь з терен Києва в кращому випадку , а той й може і більш дальніх закордонних губерній ,знати , що у нашому регіоні такою російською не розмовляють навіть російськомовні , бо їх тут на весь район з двадцять чоловік ,тай ті постійно утискаються бандерами.
24 Жовтня 2020, 13:32
Смішні ви люди лісники,все думаєте за гроші можна купити,на рахунок хакерів поржав!!!
25 Жовтня 2020, 09:50
держлісгоспморда.