На виборах голови Камінь-Каширської ОТГ попередньо підрахували голоси: хто набрав найбільше

26 Жовтня 2020, 13:00
фото ілюстративне 26591
фото ілюстративне

За результатами попереднього підрахунку голосів на виборах голови Камінь-Каширської ОТГ переміг Віктор Пась.

Про це інформує Станіслав Марчук на сторінці у Facebook.

«Давайте привітаємо нашого голову і побажаємо успіхів у розбудові громади, сили, натхнення, здійснення усіх задумів і планів! Я переконаний, що на Камінь-Каширський прийшов час змін і пам'ятаємо ,що після виборів усе тільки починається», – йдеться у дописі.


 

Коментарі
26 Жовтня 2020, 14:29
Все таки залякані і зашугані вчителі не підвели свого боса.Пась -це капєць району.зверхній зарозумілий і хамовитий пась ще не раз себе проявить..........
26 Жовтня 2020, 14:40
Майбах отримав по зубах. Привітаємо їх!
26 Жовтня 2020, 14:44
Так що отримав то отримав!Сидять як щурі!
26 Жовтня 2020, 14:46
Не допомогли майбаху і статєйкі на замовлення на цьому сайті. Мабуть палиця закриє проект Світлана Сидорук
26 Жовтня 2020, 14:47
Головне що грошовитий мішок Майбах пролетів! Всім іншим політичним силам удачі!
26 Жовтня 2020, 14:50
не допоміг майбаху і мішок Буськових гошей
26 Жовтня 2020, 14:58
Сидоручка то яке місце заняла? ))))))
26 Жовтня 2020, 14:59
Третє
26 Жовтня 2020, 15:00
Тут слів нема тут можна тільки матом
26 Жовтня 2020, 15:01
Я людина далека від політики, від виборів від кандидатів, але дивлюся на підрахунки голосів і дивуюся. За кого Ви голосували, чим керувалися : розумом, совістю чи ...... страхом . Майте повагу до себе, до своїх дітей до свого майбутнього. Ще "вчора" Ви його "ставили на коліна" - але він не став, а вже сьогодні він ВАС "ПОСТАВИВ НА КОЛІНА. І в майбутньому не жалійтеся що "бере" Ви самі "ДАЄТЕ ТА ДОЗВОЛЯЄТЕ БРАТИ"
26 Жовтня 2020, 15:22
Ну тепер що замовили те і їжте, «новиє ліца»
26 Жовтня 2020, 15:25
по селах за Пася навіть не голосували люди, як таке можливо ??? Фальсифікація точно була !!!
26 Жовтня 2020, 15:41
яка фальсифікація? Коли голова виборчої комісії представник Майбаху.<br/>Можливо Ви і не голосували, але крім Вас є люди які голосували.
26 Жовтня 2020, 15:44
Тобто ви вважаєте, що стаду оскаженілих покидьків дозволено когось ставити на коліна? І людина, яка має честь і гідність має виконувати те, що взбрело в голову цим виродкам ?
26 Жовтня 2020, 15:46
Нічому не дивуюсь після президентських виборів. Наш народ буде рабами завжди. Бо менталітет боягузів і підлабузників. Хочеться щоб Пась ніколи не користувався службовим становищем для власної наживи, і не прислуговував нашим міським олігархикам, а тягнувся до простих трудяг.
26 Жовтня 2020, 15:57
Вітаємо з перемогою!<br/>Обкрадав цей хлоп освіту, а тепер буде цілий район!<br/>Їжте, подавіться!
26 Жовтня 2020, 16:01
До нашого берега як не &amp;quot;ТРІСКА &amp;quot; то &amp;quot;ГАМНО&amp;quot;
26 Жовтня 2020, 16:03
Українці виживають як можуть, так нехай пан Пась не доведе ще в гіршу сторону. Бо освіту крутив як хотів і брав що хотів!
26 Жовтня 2020, 16:10
Ви своїх людей які вийшли на площу називаєте &amp;quot;СТАДОМ ОСКАЖЕНІЛИХ ПОКИДЬКІВ&amp;quot; як вам не стидно це були наші люди, родичі, сусіди ...... Вони вийшли з відчаю. Безсоромний, постидайтеся таке писати.
26 Жовтня 2020, 16:16
Вибори на цьому окрузі виграв олігархат, оскільки, як я писав раніше, Зе і За - одного фінансового - олігархічного батька діти! Звісно, що За була б прямим нащадком і БЄНЄфіціаром бородатої бабусі, а Зе, як співається у одній радянській пісні, оглядатиметься, чи не оглядатиметься найвеличніший на свого бородатого кумира і колишнього покровителя. <br/>Щодо Пася, то я за його зухвалі дії при владі регіоналів під час вікопомної сесії районної ради у період Майдану не відношу до далекоглядних політиків місцевого рівня. Ну а його нинішня політична забарвленість не залежить від його самого, оскільки він як хамелеон змінює колір залежно від політичної сили на верхах. Пась - політичний флюгер, як врешті й інші посадовці, котрі роками займають кабінети у місцевому Білому домі. Він технократ і, мабуть, за ці роки розібрався на які ґудзички натискати у кабіні освітянського літака ну і, звісно, троха поза ним. Віктор Іванович &amp;quot;змінив&amp;quot; і не &amp;quot;зрадив&amp;quot; )) ще жодного Президента України і його політичної сили, оскільки був палко відданий своїй посаді. Через це у районі &amp;quot;позеленіли&amp;quot; й інші відомі посадовці, оскільки своя сорочка, у тч і вишиванка, таки ближче до тіла. Принаймні, з огляду на такий розклад сил, це, якщо будуть дієві депутати, можливо, й не найгірший вибір, оскільки за ним стояли і стоятимуть освітяни територіальної громади, які продовжують домінувати у виборчих комісіях різних рівнів. Та й &amp;quot;елохторат&amp;quot;, особливо на селах, прислухається переважно телевізора та вчителів, які також мають вдома ці зомбоящики. <br/>Думаю, що спорідненість Зе і За спричинить те, що Макарівна також займе якесь чільне місце біля стерна ОТГ і наш човен буде до певної міри керованим тими, хто замовляв музику
26 Жовтня 2020, 16:18
Який виборець, такий і обранець. Все закономірно. Проте не бачу підстав заздрити Пасю, бо коли був чиновником, то був в затінку, мав можливість нічого не робити, а всі прогалини перекладати на верхнє начальство. Теперечки вище нього лише його виборець та закон. Не поважає виборець себе - дозволить красти. Поважає - не дозволить.
26 Жовтня 2020, 16:23
Пась гребстиме все, що можна.<br/>В його компанії ще ж один чувачок з пивним животиком Шевчик, який знає, що робити з відкатами!<br/>Обрали на свою голову владу, тіштеся.
26 Жовтня 2020, 16:46
Не перекручуйте фактів. На колінанамагалася поставити група молодиків, приведених пташником. Пізніше вони прославилися хуліганськими діями на вулицях міста кришуванням кар’єру пташника. Так що по іншому назвати їх не можу.
26 Жовтня 2020, 16:55
Ці молодикі були такі ж сопливі як і пташник.
26 Жовтня 2020, 16:56
Ну і де ви побачили &amp;quot;нові обличчя&amp;quot;???Це та ж сама риг...анальна влада.За кого ви прголосували,знову за Злодія???
26 Жовтня 2020, 16:59
По місту пройшов Микола Шворак.
26 Жовтня 2020, 16:59
По місту пройшов Микола Шворак.
26 Жовтня 2020, 17:33
Нарешті освіта району позбулася свого керівника, ура, товариші!
26 Жовтня 2020, 17:35
Чого всі мовчать що бюлетені до райради і області надруковані з великою помилкою -- не вказано номера дільниць. Хоча згідно чинного законодавства - номер дільниці є обовязковим реквізитом белетеня, це може привезти до фальсифікацій.
26 Жовтня 2020, 17:47
Все було створено ще до початку.<br/>Схема Пася спрацювала.<br/>Всі кандидати були технічними, які забрали голоси в Сидорук!<br/>Тому ласкаво просимо злодія до влади.<br/>Вчителі були завжди продажними і скачакалм під районовську дудку.<br/>Рука руку миє
26 Жовтня 2020, 17:57
Результати виборів на основі посту Facebook, серйозно?
26 Жовтня 2020, 18:52
В котрий час ми побачили наших освітян (вчителів). Боязнь за своє тепле крісло, спонукає голосувати за кого скажуть, а в даному випадку перефарбованого Пася ( Слуги Суса). А вся причина в директорах пенсіонерах. Менталітет яких ще радянський ( совєтський), підлабузництво і покірність. Висновок такий. і що вони можуть навчити наших дітей?
26 Жовтня 2020, 19:48
А тобі, чуваче, хто дав право обзивати «стадом оскаженілих покидьків» тих, хто став як міг і як розумів на захист державності України? Так, це було не демократично, не зовсім цивілізовано, мабуть, і десь протизаконно, але жодна революція не робилась у білих рукавичках і оборонці державності морально тиснули на найбільш одіозних корупціонерів
26 Жовтня 2020, 20:49
То ось чому Сидорук продалась Палиці. Вона ж теж вчителька!!!
26 Жовтня 2020, 20:49
То ось чому Сидорук продалась Палиці. Вона ж теж вчителька!!!
26 Жовтня 2020, 20:56
Ти Бодьку краще розкажи як Семенченко вкрав гроші які країна збирала для батальйону Донбас
26 Жовтня 2020, 21:17
Я нікого не обзивав, а назвав речі своїми іменами. Назвати по іншому істот, які спочатку &amp;quot;заищають державність&amp;quot;, а потім кришують пташниковий кар’єр не можу.
26 Жовтня 2020, 21:19
Ти сам думаєш про те, кому би продатися. Тільки от дурням ніхто не заплатить
26 Жовтня 2020, 22:23
Зазвичай лише дурні і продаються.
26 Жовтня 2020, 22:58
А Шевчик вже навчився говорити, чи так само тупить?<br/>Він в пральоті в обласну???
26 Жовтня 2020, 23:57
Щось майбахи цілий день мовчать,щось на них не схоже..Позамовкали після виборів,бо люди показали де їх місце. Гроші Палиці в Камені не пройшли
27 Жовтня 2020, 00:13
Цікаво з ким
27 Жовтня 2020, 00:15
Бурштинові села готуйтеся!!! Пась і Сус дуже швидко підуть на видобуток.
27 Жовтня 2020, 00:19
А чому не чути Кобіка- Гуманітарника
27 Жовтня 2020, 01:25
Гумнанітарник пройшов? А Шевчик ? Шумік?
27 Жовтня 2020, 03:44
А кого називають майбахом?
27 Жовтня 2020, 09:07
Вчителі як були продажні так і залишились.Я ще бачив на виборах Порошенка,кидали уроки і по звінку Монукалихи бігли 500грн отримати в маг.Лідер.Тут теж саме Пась подавав премію перед виборами от і результат
27 Жовтня 2020, 10:18
Майбахи мовчіть в шматочку ваше місце в буфеті
27 Жовтня 2020, 10:33
Каширці голосують під гаслом &amp;quot; Тупі і нахабні рила - до влади!&amp;quot;. Чому така любов до хамства, здирництва, тупості? Обирають хамелеонів! Вже те, що людина не має постійності, мало б насторожувати! Погоджуюсь з тим, що більшість вчителів не мають власної людської гідності, більше того, навіть, несвідомі того, що відбувається! Чомусь так! А хто ж &amp;quot;вчителі&amp;quot;? - Колишні випускники-трійочники, то де в них буде та свідомість! Хіба воно може своїми курячими мізками щось зрозуміти? Хтось по буковелях по 5 разів у рік за їхні гроші їздить, а воно в долоні плеще, радіє і... обирає, обирає...! Так і топчуться на місці, як корови в лайні! <br/> А ще зіграла одна несвідомість - мала явка на виборах!
27 Жовтня 2020, 10:57
Головне що ваші Майбахи в прольоті, які навіть не знали скільки грошей іде на їхню рекламу. Не вийде Палиці забрати корисні копалини Каменя от тому ви і біситесь. Пташник майбахам поміг програти, бо дивитися на цю безкультурну людину було гидко. Всі його наклепи на людей йому ж повернулися.
27 Жовтня 2020, 11:17
Поразка майбахів свідчить, що за наявності альтернативної інформації про їхніх кандидатів, люди починають думати інакше
27 Жовтня 2020, 13:27
А яка різниця хто &amp;quot;корисні копалини&amp;quot; добувати буде? Повірте будуть і ті що &amp;quot;пролетіли&amp;quot; і ті що в &amp;quot;крісло сіли&amp;quot; -----ПОДІЛЯТЬСЯ. У наших кандидатів у всіх на зворотній стороні передвиборчих обіцянок є ще одна: КРАВ-КРАДУ і буду КРАСТИ. І ми не в змозі цього змінити, тому що ми не кращі, бо самі дозволяємо це робити.
27 Жовтня 2020, 17:42
Не нападайте так на вчителів. Їх тільки якийсь 1 відсоток від усіх виборців. Думали б краще самі головами, а не іншим місцем. А вчителі справді найбільш залякані, бо над ними є вискочки-директори, яким дали надто велику владу. Вони трясуться за свої місця і залякують підлеглих.
27 Жовтня 2020, 18:50
У вас були видно справді погані «вчителі» , і не тільки у школі , а й по життю. Хоча щоб обзивати когось не треба вчитися , цього і на панелі навчать.Вчителі такі ж люди як і решта, просто виконують свою роботу. Хтось продається, а хтось думає.І дивно чути , що вчителі вирішують все. Крім них ніхто не голосує?деять чи двадцять вчителів у селі вирішують усе?Колишні трієчники кажете? Ну да , не схотіли за відмінницю -спортсменку диво-ученицю голоси віддати. <br/>P.S. Шановна Марина судячи по її допису чи не з Карасина гавкає , що її подругу прокатали,стиль просто дуже схожий і виховання відповідне видно.
27 Жовтня 2020, 19:25
Влада- найприбутковіший вид бізнесу у відсталих країнах.
27 Жовтня 2020, 19:31
Пась-бидло, людей не поважає і цим все сказано. А що до грошей Палиці, то запитайте в Пася, передвиборчу кампанію він провів за свою зарплату? А може тут пахнуть рублі з Рашки? Адже брат, він і у Африці брат! Правильно пишуть, хамелеон він і пристосувань!
27 Жовтня 2020, 22:25
Я був &amp;quot;квіточкою&amp;quot; в порівнянні з правонаступником.Природі буде гаплик,а гроші по кишенях.
27 Жовтня 2020, 23:04
Шановна Марино! Від вас так несе безкультурністю й хамством. Хто дав вам право так називати людей, які вам дали знання, оцінювати їх свідомість. А чи бачили ви їх атестати, дипломи, які оцінки там стоять? Фраза &amp;quot;Хіба воно може своїми курячими мізками щось зрозуміти&amp;quot; заперечує вас як людину виховану й інтелігентну, бо той, хто поважає себе, хто людина, ніколи не дозволить собі так оцінювати іншого. <br/>Дивує ваша упевненість, що саме вчителі проголосували за Пася. Ви, мабуть, ясновидиця. А ще, Марино, ви, мабуть, у школі теж не були відмінницею, бо слово &amp;quot;навіть&amp;quot; ніколи не буває вставним і комами не виділяється. Не завадило б вам повторити, як розставляються розділові знаки в кінці речення. Якось так. Виховуйте у собі свідомість, бо її без культури, вихованості, поваги до того, хто поряд з тобою, не буває. Учіться поважати думку й вибір інших людей, тоді й самі зможете називатися Людиною!
27 Жовтня 2020, 23:49
А хто в списку порядний ? Скажіть. Бо я бачу хто поганий. Ваші думки!
27 Жовтня 2020, 23:49
А хто в списку порядний ? Скажіть. Бо я бачу хто поганий. Ваші думки!
27 Жовтня 2020, 23:51
А хто в списку порядний ? Скажіть. Бо я бачу хто поганий. Ваші думки!
28 Жовтня 2020, 01:24
Хрін сидів, ні пари з вуст, а тут таки дав про себе знати. Ми вже стали переживати, чи наш віртуальний колега не захворів. Але все гаразд. Чекаємо подальших постів.
28 Жовтня 2020, 13:34
Дякую за переживання за моє здоров'я. Щодо &amp;quot;сидів, ні пари з вуст...&amp;quot;, то коли йде дрібне обпльовування одне одного коментаторами, коли у цих коментарях нема простого обговорення суті проблеми, її причин і наслідків - втручатися у цю безпредметну і низькопробну емоційну &amp;quot;розмову&amp;quot; у мене нема бажання. А от коли на сайті вже розвернулася широкомасштабна реклама окремих кандидатів, до того ж ще й підмарафечена &amp;quot;просьбами трудящихся&amp;quot;, вчителів, мало що не вихователів дитячого садка, у який ходила кандидат, тощо - то це вже технологія, яка вимагала аналізу та &amp;quot;окремої&amp;quot; думки...<br/>Більше того, я розумію, що серед читачів цього сайту є не так багато Читачів, які розуміють суть обговорюваного. Переважна більшість &amp;quot;політично&amp;quot; думає лишень про вигоду для себе коханого, про хосен вже і побільше, а не розуміє, що сьогодні ми пожинаємо результати &amp;quot;весняного&amp;quot; засіву. А варто думати про дітей і онуків, а це можна домогтися лишень побудовою ефективної держави. Олігархія не є державотворчою, олігархія і ефективна держава не є сумісними у своєму співіснуванні. Держава, передусім нашого рівня, опирається на середнього підприємця і ефективні громади, котрі у свою чергу потребують думаючих і чесних людей. А таких, на жаль, не так багато...
28 Жовтня 2020, 23:58
Дякую. Так розумію, що тут,-в Камені, все як на долоні. А сваритися ви не любите, бо це дурне діло.
29 Жовтня 2020, 01:17
До Хріна. Пан на мене сердилися через те, що виявляється 'Камінь' у свій час підтримував Укропа. Тепер 'Камінь' відповів на звинувачення. На мою думку сьогодні Пась який звичайно не прийматиме самостійно рішень сьогодні, принаймі на років три є найоптимальнішим варіантом, а тим більше якщо у Ковелі та Луцьку тепер 'майбахи' отримають свої місця. Очевидно навіть у майбутньому ми отримаємо до того ж навіть у наший район Ратно з прилеглими селами, принаймі нарпевно що ця команда працюватиме над цим. Потім ми матимо велику підтримку з Європи, оскільки я знаю зто нам зможе допомогти у цьому контексті тому початок якщо пан Пась не попортить навіть дуже непоганий.
29 Жовтня 2020, 06:26
Показалиб де пан Пась переміг? Ато тільки в фейсбук і бачив.
29 Жовтня 2020, 10:57
Краще Пась ніж Свєта Сидорук. Ви подивіться куди нас тягне За майбутнє. Вчора Конституційний суд закрив реєстр електронних декларацій, а субєктом подання була партія За майбутнє та ОПЗЖ.<br/>В них немає гідності та національної ідеї, у них на меті одне підняти статки Коломойського та Палиці. <br/>На виборах показали місце майбахівському проекту. Сидоручці не треба було в кожномоу своєму реченні тикати За майбутнє, то може б і була головою. А тепер нехай і далі працює За майбутнє Палиці
29 Жовтня 2020, 12:01
Хочу сказати у відповідь - &amp;quot;майбахи&amp;quot; НЕ &amp;quot;мої&amp;quot;! А сказане мною стосується не всіх, а лише тих, хто справді відповідає цим критеріям. Їх багато. Багаторічні спостереження підвели до такого висновку. Більшість несвідома і політично неграмотна. Інакше зрозуміли б, що &amp;quot;За&amp;quot; і &amp;quot;Зе&amp;quot; це діти однієї бородатої матусі! Хіба у списку було лише двоє??? Було ще 9 людей достойних, то чому саме тих треба? Почистили верх тепер візьмуться за низ, тобто надра! Це ж мало б бути зрозуміло чому такий інтерес до району! <br/> А щодо моїх вчителів, то вони були освічені, чесні,грамотні, працьовиті! Інших тоді просто не допускали до навчання у ВИШі!
29 Жовтня 2020, 12:09
Марина, яка розповідає про справжніх студенток, мабуть із гуртожитку студентського не виходила.
29 Жовтня 2020, 12:32
Мій основний месидж в тому, шановний &amp;quot;Читачу&amp;quot;, що обираємо служителів олігархату, а не людей, які могли б бути господарями району,дбати про його розвиток! &amp;quot;За&amp;quot; і &amp;quot;Зе&amp;quot; це одного поля ягоди! Було 11 кандидатів, було з кого обирати!
29 Жовтня 2020, 14:56
Я, пане Камінь, і не сердився, і не гнівався в особистому плані, оскільки будь-яка людина має право на власну думку, власне політичне переконання та висловлювання своєї позиції. Я лишень, скажу чесно, використовував з добрими намірами для своїх земляків можливість Вас поскубати, аби у такий спосіб пояснити псевдопатріотичність УКРОПу на чолі з жуліком вищої гільдії Гєною, для якого поспіхом створили цю партію, аби надати статусу політичного переслідування владою його кримінальним проступкам, у тч і з убивством людини. Хоча зовні вони декларували ого-го які гарні плани.<br/>А от за збереження назви своєї рідної вулиці Радянська, думаю з дрібних меркантильних інтересів, аби не переробляти документів на власність, зізнаюсь чесно, Ви поступили таки необачно і недалекоглядно з усіх боків, у тч це до певної міри також вплинуло і на результати голосування за Вас на нинішніх виборах голови ОТГ. Але пропоную вкотре більше цього не згадувати, оскільки небайдужість до стану справ у своєму краї і державі це більше і головніше, аніж, допускаю, не цілком свідома помилка. <br/>Нині я спостерігаю Ваш політичний крен у бік правого флангу, дистанціювання від мімікруючих олігархічних політичних утворень, а це добре. Ігор Смєшко є поважною фігурою в українському політикумі, це доволі освічена, вихована та ерудована у всіх питаннях людина, яка мені імпонує і, скоріше всього, його політичне майбутнє ще не завершено. Інша справа, що я така зараза, що, вимушено читаючи свого часу Маркса, запам'ятав життєве кредо класика - &amp;quot;Все піддавай сумніву!&amp;quot; і не вважаю цю думку геть примітивною. ))<br/>Тому, з допомогою згаданого кредо відганяю від себе постулат, що &amp;quot;колишніх спецслужбістів не буває&amp;quot;, і щодо Ігоря Петровича. Він у свої курсантські роки за радянських часів був унікумом і червонодипломником в надсекретному у військових питаннях навчальному закладі, а таких &amp;quot;безхозними&amp;quot; спецслужби не лишають. Однак з іншого боку, його кар'єра, особливо під час праці у ролі військового аташе у США, додаткове навчання за кордоном та найвищі посади у військовій розвідці України, конфлікти з очільниками старих кадрів Ф(СБ)У не могли залишитися й поза увагою ФБР. Це все означає, що він внутрішньо є українцем, а не малоросом. Навіть факт його присутності на вечері, коли отруїли Ющенка, можна трактувати, як спроба старої системи убити двох зайців - нашкодити кандидату у Президенти від демократичного крила і за одне обплямувати цим цінного для московитів кадра, що відбився від рук Луб'янки. Принаймні, мені так хочеться вірити...<br/>Тож кандитувати від цієї політсили точно не соромно, а те що Ви вибори програли - також добре! ))<br/>Воно Вам треба? )) В соцмережах можна також якось трішки впливати на перебіг подій, особливо коли це робити чесно перед собою і дітьми та, зрозуміло, виважено для користі справи.
29 Жовтня 2020, 18:47
Хоча і чесно, але виглядає на подачку з панської ласки. Прийшов мовляв хлоп до панської хати, став на порозі пом'яв шапку, щоб пан вийшов. Пан вийшов, запитав, чому мнеш шапку та й каже, воно того не варте, йди працюй.
29 Жовтня 2020, 21:28
Ваша алегорія цікава. ) Якщо хлоп прийшов лишень пом'яти шапку, щоб пан вийшов, то так і сталося. Але виглядає на те, що пан ще ж мав і здогадатися чим хлопу догодити, аби неборака не втратив гідності? ) <br/>Це наше! Тут вірно підмічено...
29 Жовтня 2020, 22:23
&amp;quot;необачно і недалекоглядно з усіх боків, у тч це до певної міри також вплинуло і на результати голосування за Вас на нинішніх виборах голови ОТГ. &amp;quot;: це вже повна дурня, оскільки я мав на увазі і тепер думаю, що основне це український винахід - РАДИ з якими ніхто не зміг посперечатися хіба що росіяни назвавши своє&amp;quot;ДУМОЮ&amp;quot; )))
29 Жовтня 2020, 22:43
Будуть офіційні результати виборів от тоді й і стане зрозуміло чий похід у &amp;quot;генерали&amp;quot; була повна дурня