Про авто, сім'ю і землю: Віктор Пась відповів на 44 цікаві питання

20 Листопада 2020, 18:00
11102

Редакція KAMIN LIFE провела бліц опитування голови Камінь-Кашрської ОТГ Пася Віктора Івановича.

Про це інформує KAMIN LIFE на сторінці у фейсбук.

Віктор Іванович відповів на 44 питання протягом 4-рьох хвилин, більше детальніше дивіться у відео сюжеті.

Читайте також: Амбулаторії Камінь-Каширщини отримали чотири нових автомобілі

Коментарі
20 Листопада 2020, 19:40
Чому б не залити опитування в ютуб, так би мовити, для пам'яті та прийдешніх поколінь..............????
20 Листопада 2020, 22:42
Ох і брехун.Купив хату на аеродромі і пилюку людям в очі пускає.
21 Листопада 2020, 00:48
Ото район хліба не! З таким керівником і ворогів не треба! Бондар на фоні цього пройдисвіта буде виглядати бідним держслужбовцем! Майдан проскочив, як щур ховався! Нехай аудит освіти проведуть перед тим як лиса в курник запускати
21 Листопада 2020, 01:19
Послідовний ти наш, на кожні вибори інша партія.
21 Листопада 2020, 10:34
Бондар рішав питання за мізер,навіть за могорич.В цих нових Укр.не пройде магар,бабели рішати будуть.Там один Шевчик чого вартий...
21 Листопада 2020, 11:11
Брали по500 грн за голос,от тепер них тре повернути
21 Листопада 2020, 11:13
А на детекторі брехні, та разом з бухгалтером, та з батьками школярів слабо? Під спів Волинського хору! І дружина хай циганочку!
21 Листопада 2020, 11:17
Той кандидат(ка) що по 500 головою на щастя не стала.
21 Листопада 2020, 14:17
Зі всього видно, що древнє місто Камінь не має з кого вибирати. Лишається порпатись на адміністративну смітнику, вибираючи не краще, бо такого немає, а забуте, яке видається новим. Час кликати варягів. Може Малиновський згодиться.
21 Листопада 2020, 15:52
Головне що майбах пролетів із хероєм птишником.
21 Листопада 2020, 20:28
Вже збирають голоси, щоб висловити недовіру цьому обранцю.
21 Листопада 2020, 22:19
Краще вдартеся гоовою об стіну, майбахи прокляті Богом і людьми...Нічого у вас, покидьки, не вийде
22 Листопада 2020, 03:58
Мені його дуже шкода, як людину. Образити нікого не хочу, швидше спонукаю до роздумів. Можна мати багато грошей, але за них не купиш щастя і любов. Все оточення і близька людина фальшиві. Вітали попередньо його посаду на іменини, на всякий випадок.. Він не настільки дурень, щоб цього не розуміти...В душі глибоко страждає, намагається втікти від себе і своїх думок... Спалахуючі "феєрверки" швидко згаснyть, а після них наступить морок. Обираючи таку посаду, зайде ще в більшу прірву... Доброти в його душі не посіяно, а господаря і поготів не буде. Маємо те, що маємо.
22 Листопада 2020, 18:14
"Доброти в його душі не посіяно, а господаря і поготів не буде: найбільше що мене турбує, що він не працював 15 років в чоловічому колективі, а тому можливо тут існуватиме несправжнє сприйняття світу через те, що світ наший поки тримається на чоловічому сприйнятті світу.