«Ямковість на Волині – практично ліквідована». Але не на Камінь-Каширщині

10 Червня 2017, 20:00
2000

Нещодавно дороги Волині інспектував Прем’єр-Міністр України Володимир Гройсман. Він зокрема оглянув шлях Луцьк – Радехів – Львів.

Про стан решти доріг начальник Служби автомобільних доріг Волині Анатолій Посполітак Гройсмана запевнив: «Ямковість на Волині – практично ліквідована».

Втім, чи дійсно це так? Звичайно, що ні. І про це знає кожен водій, якому доводилося не раз стрибати по тих ямках, що «ліквідували».

Нещодавно Олександр Коб виклав у Фейсбук відео про те, якими є насправді дороги Камінь-Каширщини.

І прокоментував: «Дороги Камінь-Каширського району. Гройсман,Порошенко ми вас чекаємо.....»

 

 

Коментарі
11 Червня 2017, 00:28
Це на Гуту Камінську! Як рідна... Хоча у нас в районі всі шляхи як рідні... Вбогі. Тут би керівництву сфотографуватися, як раніше на вулиці Ватутіна , та й там стояли всі у г...
11 Червня 2017, 13:02
Ей народ скидайте всю ту ямковість району сюди. Відрізок Видерта-Ворокомле усе в ямах. Відкрилася навіть "доісторична" дорога - шосейка яка була ще збудована за Радянських часів. Отже схоже що Нам все-таки доведеться повертати назви вулиць та площ які були ше за радянського часу, тільки задля історичної справедливості якщо Вони звичайно не стануть робити дороги Європейського зразка.
11 Червня 2017, 13:53
Камінь з кличем: "Назад у совок!" пропагує інформаційно-технологічну революцію 21 століття, яка змінює обличчя світу.
11 Червня 2017, 15:19
Скільки себе пам'ятаю - стільки ми говоримо про наші дороги! Ймовірно, що якщо я проживу навіть і 100 років - я не дочекаюся дорожньої благодаті на Камінь-Каширщині! Цікаво, скільки поколінь ще цього будуть чекати? Та найгірше не це! Найгірше - такий прогрес у ВСЬОМУ доброму, гуманному, корисному...
11 Червня 2017, 17:22
Не в образу, але пригадайте формули об"єму призм зі шкільної геометрії та перенесіть їх на аналіз процесу побудови дорожнього одягу і покриття. Очевидно об"єми вийдуть величезні на 1 км дороги, а потім ці об"єми переведіть у гроші, тоді і відкриється таємниця.
12 Червня 2017, 02:10
&quot;777<br/>14:22 11.06.2017&quot;: Ви пане як завжди праві оскільки по-грубому можна порахувати наприклад взяти товщину такого полотна приблизно 15см., ширину і довжину все це перемішати й на виході матимо мільярдні суми. Тому ще раз для тих хто говорить що з приходом так званої &quot;радянської влади&quot; тут нічого не сталося. Вельми сумніваюся. Про те саме дехто може знову сказати, а надто той самий &quot;Хрін&quot; що мовляв Європа нам допоможе. Допоможе аякже геть приблизно так само як і Росія у свій час. Вона буде тоді допомагати коли наприклад землі сільськогосподарського призначення або державний ліс який віддадуть в концесію буде належити щонайменше Європейцям. Полуда Вам на очі.
12 Червня 2017, 12:57
У Видерті - від повороту на дитсадок і до кінця села в сторону Малої Глуші взагалі, вже багато років цей відрізок дороги ніхто не ремонтував. Там ще рік-два і асфальту не залишиться.
14 Липня 2017, 15:32
Невідомо скільки років та і грошей піде на те щоб залатати всі ями району.Такщо тримайтеся брати і сестри!
14 Липня 2017, 15:39
А араз у нас на одній вулиці ями просто бетоном позаливами,а на іншій просто трохи асфальтом залатують,а чи на довго?Роблять так на всяк випадок щоб менші в очі кидалось...