Поліційські Каменя-Каширського розшукують організатора банди, яка тероризувала все село

15 Грудня 2020, 15:00
фото ілюстративне 9771
фото ілюстративне

На Волині працівники поліції розшукують двох чоловіків, що переховуєються, яких підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення.

Про це інформує Камінь-Каширський Відділ Поліції.

Камінь-Каширське ВП ГУНП у Волинській області розшукує громадян Сидорчука Рувима Олександровича, 1991 року народження, жителя села Брониця Камінь-Каширського району та Шахна Леоніда Георгійовича, 1967 року народження, жителя села Кримне Камінь-Каширського району.

Нагадаємо, Рувим Сидорчук – член угрупування, яке тримає в страху декілька сіл Камінь-Каширського району. А Шахно Леонід – це його дядько.

Цих осіб підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 342 Кримінального кодексу України.

Про місцеперебування вказаних осіб просять повідомити на лінію 102.

Читайте також: На Камінь-Каширщині скаржаться на дітей пастора, які тероризують все село



 

Коментарі
14 Грудня 2020, 23:41
Скоро так заказчики возліки на таких дошках висіти будуть,як вони вісять там де раніш жили.Тобто її виганяло з їхнього помешкання громада села.Каноніку Андрій Федчик заплатив за цю статтю...
15 Грудня 2020, 01:00
Невже у поліцаїв хватить кваліфікації посадити цих покидьків ???
15 Грудня 2020, 01:23
Вони скоріш возліка посадять чим поліцейські їх
15 Грудня 2020, 09:22
Чому слідчі не пишете як Іван Струк зі своєю шайкою разом з Віктором Шевчиком побили їм буси на стоянці біля райвідділу слідчі тоді теж каміння кидали в буси за та заплативши Калапуцу 1500$ і справу закрили,а це все заказ від Федчика з с.Брониця та Каноніка начальника який допускає злодійство по районі і справи всі закриває,хай спершу наведе порядок своїх слідчих підлеглиг
15 Грудня 2020, 12:28
Я у минулій статті &amp;quot;На Камінь-Каширщині скаржаться на дітей пастора, які тероризують все село&amp;quot; на цьому сайті через наведені там факти коментував про негативні тенденції у середовищі певних людей району. Очевидно, що події набирають обертів, але вже мають іншу сторону - поліція розганяє хвилі та гіперболізує ситуацію, аби прикрити свою яловість щодо згаданих подій у районі у попередні роки. Бо заявити про розшук &amp;quot;організатора банди, яка тероризувала все село&amp;quot; - це розписатися у своїй профнепридатності у питаннях превенції, тобто профілактичних та запобіжних заходах, починаючи з дрифтлінгу роками на Площі у райцентрі та закінчуючи - розкраданням піску і лісу навколо Брониці, Воєгоще та в інших селах району. Там, хіба не було дільничного? Він не отримував квартальних премій за &amp;quot;успіхи у роботі та високі показники у питаннях...&amp;quot;? Це не банда, це стан правопорядку! Треба ж розуміти, що допустити утворення та функціонування банди у районі - це серйозні розбірки у системі правоохоронних органів, важка пляма на репутацію виконавчої влади району. Хлопчакові потрібно було своєчасно дати &amp;quot;кілька офіцерських &amp;quot;шитиків&amp;quot; по сраці&amp;quot;, а старших його покровителів попередити про те, що у їх зоні пливу завівся невихований &amp;quot;короїд&amp;quot;, котрий потребує невідкладної санації. Бо ця махновщина у деяких селах щойно почала показувати свої ріжки у Брониці, але її метастази сягають не тільки того кутка. Раптові Стобихівські лісові кошти, які з'явилися тут через корупцію у районі, розправили крила вже не тільки на рівні області, але й відчули свою силу на столичному рівні. І справа тут не тільки у форсуванні будівництва тут школи, яка дійсно потрібна, справа у методах &amp;quot;заробляння&amp;quot; і тиску на владу... Пригадуєте, коли ці сили планували утворити Тойкутську ОТГ у своїх інтересах? Уявляєте, які кошти і корупційні зв'язки тут обертаються, аби впливати на такі процеси? Така зухвалість у районі має різні прояви: одних сопливих - у поведінці зі своїми однолітками і сусідами, інших зрілих і досвідчених - у поведінці з владою та сусідами у інших селах, бо ліс не тільки стобихівський...<br/>Тож, на мій погляд, поліції не варто робити гучних заяв і показухи, а варто взятися за системну роботу по наведенню порядку у районі і почати цю роботу, можливо, і з Брониці та її посланців поза межі села...
15 Грудня 2020, 12:56
Злочин легше попередити, ніж гасити в свинячий голос! Тероризували, бо з першого злочину не зреагували по закону. Шукаєте? То перевірте на кордоні, здається, була тут інформація, що Америка сховала їх, але ніколи не попустить подібного у себе.
15 Грудня 2020, 13:00
Важливо, що усвідомили різницю між протестантизмом та мєнтизмом. Поліська мєнтурія і є раковою пухлиною в тілі краю, від якої ідуть метастази у вигляді сільських правопорушників. І цілком погоджуюсь, що давно вже варто запитати в голів райдержадміністрації та райради щодо їх причетності до мєнтовського свавілля в їхньому районі
15 Грудня 2020, 13:51
Кажете, що я врешті усвідомив різницю між між &amp;quot;протестантизмом та мєнтизмом&amp;quot;? Чи я Вас неправильно зрозумів? З &amp;quot;мєнтизмом&amp;quot;, як і метеоризмом потрібно також боротися превентивно і послідовно, бо самого перейменування міліції на поліцію таки замало, потрібна зміна ментальності, як самих бувших міліціянтів, так і суспільства. Тільки, у нашому випадку щодо &amp;quot;броницьких уроків&amp;quot;, обопільна воля і праця правоохоронців та лідерів протестанської і сільської громади села мала б виправити ситуацію, а за добрих розкладів - не допустити до цього. Чому бувший сільський голова і голова останнього колгоспу у Брониці захищає перед журналістами Рувіма? Бо ніс у пушку в обох. Перший свого часу благословив розробку &amp;quot;піщаного кар'єру&amp;quot;, думаю не тільки за молитву про його здоров'я, а молода поросль вседозволеності - займалася піском та іншими прибутковими у матеріальному сенсі справами з благословення свого пресвітера і татуся водночас. Тому іммітація протестантської діяльності, як і вдавання боротьби зі злочинами мають однакове зло у кінцевому випадку. Ніхто, окрім окремих тут коментаторів, не узагальнює Броницькі проблеми із загальним протестантизмом, як окремою формою християнства . Це було б великою помилкою і примітивізмом. Та й &amp;quot;мєнтизм&amp;quot;, як ви назвали, у більшості має таки локальний характер при відомих загальних недугах нашої всієї правохоронної системи і держави. А держава - це її електорат, котрий у своїй більшості голосує або за &amp;quot;вкрадену шапку&amp;quot;, або за &amp;quot;шляпу на йолці&amp;quot; з благословення великого піськограя.
16 Грудня 2020, 00:01
Шановний пане Хроне. Розумію вашу розгубленість у зв’язку із появою нового для вас терміну – мєнтизм, але не вважаю, що стан розгубленості має виражатись в позі голуба примирителя. Те, що робиться тут – робиться у всій Україні. Стривожена спробую реформи мєнтура повернулась на свої позиції та навіть здобула нові території, яких не мала навіть за часів покійного Кравченка. За часів Януковича мєнти керували криміналітетом, але мєнти були під контролем та охороною адміністрації президента. Так було від часів генсека Сталіна. Тепер над ними нікого впливового немає. Міністр явно не контролює, а Єрмак не знає як це робити. За такої ситуації мєнти відновили старі та створюють нові кримінальні структури. Те, що проявилось є лише початком.
16 Грудня 2020, 01:38
Ви люди добрі не переживайте там за тих хлопців нічо там ним не буде а рекламу гарну зробили змі і безкоштовно мабуть з таких реклам люди в депутати попадають дехто даже в президенти
16 Грудня 2020, 09:34
Ті хлопці чого так визивающе вели, бо відчували підтримку. Ексмєнти такі як Марчело, Макар,Чих уже в кумовських відносинах з тими вірянами...Рішають всі питання. Та і земеля лісний олігарх Бусько !!!
17 Грудня 2020, 01:23
Ні Хрін, ні марсело, ні бусько не утворюють наративу. Ніц нема інформації