Оприлюднили ім’я камінь-каширського правоохоронця-корупціонера

15 Червня 2017, 09:04
2027

У Камені-Каширському виявили корупціонера в органах внутрішніх справ.

На сайті Знешкоджені хабарники України оприлюднене прізвище порушника.

Отже, «зловленим на гарячому» виявився корупціонер Парфелюк Дмитро Олександрович – міліціонер-водій. Органи внутрішніх справ. Камінь-Каширський РВ УМВС України у Волинській області.

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Камінь-Каширський РВ УМВС України у Волинській області. міліціонер-водій

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа рядового складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-6. Порушення вимог фінансового контролю
Дата судового рішення: 2015-06-02
Номер судового рішення: 44496925

Склад злочину: Несвоєчасне подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

Покарання: штраф у розмірі 10 (десяти) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 170 (сто сімдесят) гривень.

Коментарі
15 Червня 2017, 12:47
Добрий ранок! Гарний анекдот про хапуна! Посміялась від душі, таки є в нас органах МВС дотепні хлопці. Дякую за корупціонера-шофера.
15 Червня 2017, 15:01
А може шохвир писати не вміе???
15 Червня 2017, 15:25
Браво!Тепер корупції в державі поменшає суттєво,і казна збільшилась аж на 170!!!грн.
15 Червня 2017, 18:59
Було би смішно, якби не було так сумно з цього дотепного повідомлення влади про боротьбу з корупцією, котре, не виключаю, могло навіть попасти у звіти центральної влади перед міжнародними фінансовими донорами. Покарали не аби кого, а правоохоронця, в газеті/сайті "пропісочили", щоб й іншим не було повадно і десятому заказав. Бо тих 170 грн., котрі складали три роки тому біля 15% зарплатні водія, таки суттєво вдарили по кишені корупціонера, трясця його матері. А тим часом регіональні брати Клюєві заборгували з погашення кредитів на суму 28 млрд.!!!! гривень перед Державними !!! банками України, втікши до Росії і унеможлививши повернення боргів з поручителів. Ну всіх корупціонерів, зрозуміло, не переловиш, кого вдалося - того вдалося, от як цього водія - полісмена, котрий з першого разу, можливо, не відразу й вимовить те кляте слово "деклярація", що забрало у нього стільки нервів, статків і честь "мундіра"...
15 Червня 2017, 21:22
То,-розумієте, на вар"ята.
15 Червня 2017, 21:27
Анекдот що треба
18 Червня 2017, 02:34
А, чому мені? Зрозуміло, що все на вар"ята. Палії трави та бідні шоферюги, їхні ж колеги-це фішка камінських поліцаїв.