Юні камінь-каширці побували в Почаївській Лаврі

20 Червня 2017, 10:04
2832

Наймолодші прихожани храму Різдва Пресвятої Богородиці у Камені-Каширському, які є вихованцями Недільної школи, разом зі своїм настоятелем протоієреєм Юрієм Михайловим здійснили цікаву подорож.

Під час мандрівки у дітей була можливість помолитися у Свято-Успенській Почаївській Лаврі, побувати на Божій горі, яка розташована неподалік обителі, а також відвідати Дубенський музей, де можна було дізнатися про цікаві сторінки історії України, – повідомляють у Камінь-Каширському благочинні УПЦ.





 

Коментарі
20 Червня 2017, 16:02
Здається якщо я не помиляюся незаміжні дівчата або принаймі діти можуть чи мають право ходити з непокритою головою. Це напевно перебір з повчаннями.
20 Червня 2017, 16:20
А те ,що в цій Почаївській лаврі править московський патріархат і розповсюджується сепаратистська література - це взагалі когнітивний дисонанс!
20 Червня 2017, 17:08
Цікаво, а хто оплачував цю поїздку? Бо хто платить, той і замовляє музику. Сама поїздка по місцях трудової слави Єпископа Нафанаїла в Почаєві, де він обіймав посаду ректора семінарії, мабуть, діткам не шкодить для розширення кругозору, однак чи належно оформлена ця поїздка з дітьми з точки зору організації поїздки групи дітей, що регулюється чинним законодавством. Бо окрім підсвідомого вивчення дітками молитви "Отче наш" російською мовою, яку в РПЦ називають церковно-слов'янською, прищепити їм сепаратистського духу монахам Почаєва навряд чи вдасться. Головне виховання засадничих світоглядних речей здійснюється у сім'ї та родині...
20 Червня 2017, 18:00
Нє, щоб у вишиванках, білій чистій одежі у святих місцях Почаївської Лаври побували перший раз поліські діти, це ж карб у пам'яті дитячій на все життя.А то, як гурт циганчат на ковельському вокзалі, так виглядають на останньому фото. Очевидно "рускім міром" потягнуло в Камені.
20 Червня 2017, 18:57
Дійсно відносно безпеки або забезпечення дітей безпекою у таких випадках слід говорити серйозно і надовго. Думається, що у цьому випадку кожний з батьків цих дітлахів дав розписку отцю про право супроводу цьому дяді. Але в РДА є цілий відділ на чолі Степана Степановича якщо не помиляюсь який у принципі мають турбуватися безпекою дітей та інколи проводити профілактичні розмови про те, що за що можуть повідповідати у разі ЧП, щоб потім пізно не було та не дали потім кому слід по шапці.
21 Червня 2017, 03:15
В охороні праці такий захід має назву цільовий інструктаж, так пане Камінь? Щодо одягу, то діти в вочевидь із незаможних сімей.
21 Червня 2017, 13:28
Для чого ображати дітей?
21 Червня 2017, 17:07
Дітей ніхто не ображав. Очевидно , що їх так уніформили на вимогу цього рускомірського попа-поводиря
22 Червня 2017, 02:58
У цих дітей заможні душі після таких поїздок.Там душа розмовляє з Богом молитовно.І нам багатьом до чистоти їх душ ще дуже далеко.
22 Червня 2017, 12:10
"Там душа розмовляє з Богом молитовно" - ага , і тільки на канонічєському старославянському язикє ))
22 Червня 2017, 16:37
Пан анонім говорить про процес релігійного виховання, забуваючи, що є світське, загальнолюдське виховання.
23 Червня 2017, 19:40
Не осуджуймо, і неосуджені будемо
24 Червня 2017, 20:22
І вставаймо у Верховній Раді , коли вшановують пам'ять полеглих героїв нинішньої московсько-української війни...
19 Липня 2018, 00:26
Я був націй поїзці там Благодать Божа .Атещо ми МП це що проти законо???
19 Липня 2018, 00:45
От ти мені поясни одну річ .Чому в так званій &quot;сталіце кананічєського праваславія&quot; Масквє до цих пір лежить непохована і невідспівана за усіма християнсько-православними канонами (!!!) МУМІЯ владіміра Лєніна (бланка-ульянова) , важдя бальшевіков-камуністов , який під час свого нікчемного життя ОСОБИСТО віддавав накази на знищення праваславних церков , розстрілів священників??? <br/>Який ще московський патріархат може називатись ПРАВОСЛАВНИМ???
19 Липня 2018, 01:01
І грамоти краще б повчився ,а не співати &quot;заздравіє&quot; кірілу-гундяєву