Трьох посадовців із Каменя-Каширського судитимуть за «доларовий» хабар

06 Січня 2021, 11:33
9037

На Камінь-Каширщині міського голову, депутата міськради та землевпорядника судитимуть за вимагання і одержання 4300 доларів США неправомірної вигоди.

Про це інформує Волинська обласна прокуратура.

Волинська обласна прокуратура затвердила і скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вимагання й одержання неправомірної вигоди (ч.3 ст. 368 КК України) Камінь-Каширським міським головою, а також депутатом та провідним спеціалістом земельного відділу Камінь-Каширської міської ради.

Слідство встановило, що посадовці 24 вересня 2020 року одержали від підприємця 4300 доларів США за сприяння у виділенні йому земельної ділянки комерційного призначення для будівництва багатоквартирного будинку.

Невдовзі обвинувачені у вчиненні цього злочину чиновники постануть перед судом. Викриття міського голови, депутата міськради і землевпорядника – спільна робота прокурорів, Управління стратегічних розслідувань у Волинській області та Головного управління Національної поліції в області.

Читайте також: У поліції прокоментували затримання мера Каменя-Каширського на хабарі

Коментарі
06 Січня 2021, 15:53
конфіскувати все належне майно та посадити на максимальний строк,щоб інші думали головою,а не ду...ю
06 Січня 2021, 17:01
Якби в слідства були якісь серйозні докази то підозрювані по місту не гуляли
06 Січня 2021, 17:09
Всі і так розуміють, що то є підстава майбахів.
06 Січня 2021, 19:02
Треба судити хто давві це підстава чому не дали 40 тис шкода
06 Січня 2021, 21:08
Ого, скільки в " спільній роботі" задіяно нишпорок! Підставили трьох людей, підкинули пару доларів і склепали справу! Перевірте, скільки вкрали на дорогах, скільки на школах, в лікарні і т.д. Області доведено поставити галочки в графі " корупція, хабар", і взялися до справи. А по країні крадуть мільярди, і щось дуже тихо... Робітнички, зверху хтось дивиться, не забувайте!
06 Січня 2021, 23:06
Вже давно порішали, суді і адвокати зробили свою роботу.Условка!
07 Січня 2021, 00:46
З рsвнем наших прокурорiв i рiшати не треба!
07 Січня 2021, 00:53
Пыдприэмець з Львова захоiтв будувати в Каменi! I звiдки ж вiн взав що тут э попит на квартири?! 100 вiдсоткiв гастрольор сбушний! Побчимо чи вiн тут буде будувати i чи захоче приймати участь в аукцiонi бо йому дiлянку нiхто не передав! То ще та комедiя буде
07 Січня 2021, 12:05
А зараз кращі прийшли до влади? Пась з кумою Ващучкою, добряче піднявся на ремонтах шкіл.А Шевчик- касір партії.А щоб тили були надійні друга мєнта Чиха звуть
07 Січня 2021, 13:39
По ходу слоган Павачих
07 Січня 2021, 13:57
Кажуть , в тій майбаховській провокації з "хабарем" був Пташник задіяний як інформатор
08 Січня 2021, 16:18
Бондаря підставили з хабарем як конкурента і партії УНП на вибори предстоящи, що в ітозі сказалось
08 Січня 2021, 18:20
А Шевчик ще має ту амбарну книжку по якій бабло давав на вибори чи шефи забрали ?
09 Січня 2021, 00:22
21:26<br/>Дворец бывшего нардепа Кацубы выставили на продажу за $16 млн. Фото и видео(Обозреватель) читати на укрнет. Економіка. Ось вам ціни на газ, комуналку, пенсії і камінські &amp;quot; корупціонери&amp;quot;.
09 Січня 2021, 01:49
Тож як в теперішнього мера зарплата 100 000 то може й не братиме....