Адмінреформа: скільки людей працюватиме у реорганізованій Камінь-Каширській РДА

09 Січня 2021, 10:00
фото ілюстративне 9913
фото ілюстративне

Відповідно до нового адміністративно-територіального устрою на Волині утворили чотири нових райони. Разом із скороченням кількості районів відбудеться і скорочення кількості районних державних адміністрацій.

Заступник голови ОДА Сергій Мовенко у своєму розпорядженні затвердив граничну чисельність працівників реорганізованих РДА, – пише ВолиньUA.

Нагадаємо, в області замість 16 райдержадміністрацій утворюють чотири: Володимир-Волинську, Камінь-Каширську, Ковельську та Луцьку.

Відповідно, у Володимир-Волинській РДА працюватимуть 102 людини, у Камінь-Каширській - 120, у Луцькій 149. Найбільша гранична чисельність працівників буде у Ковельській райдержадміністрації - 189.

Варто зауважити, голів новостворених райдержадміністрацій призначатиме президент України за поданням Кабінету Міністрів України.

Читайте також: На Волині з райдержадміністрацій звільнять майже 600 працівників

Коментарі
09 Січня 2021, 15:17
Жах!!!120 дармоїдів із зарплатами по 15тисяч грн,як мінімум.
09 Січня 2021, 17:07
то просто капець! В установах пройдуть скорочення, а в адміністрації роздують штат. хіба є така потреба для Камінь-Каширського району? Нехай перерахують ці посади на сторінках сайту
09 Січня 2021, 18:24
Там основна чисельність я думаю буде на соцзахист (а соцзахист має бути і в Маневичах і в Любешові). По чоловік 30 Любешів, Камінь та Маневичі, то вже матимемо 90 працівників.
09 Січня 2021, 20:07
А цікаво тих дядьків здоровених по 130 кіло /сумоїстів/ залишать? А що вони там робили? Один то молоко продавав, другий то з гаража не виходив,а ще Дубель той то пиво або квас
10 Січня 2021, 11:46
А ви подивіться скільки дармоїдів у воєнкоматі! Чоловік з 20. Бухарять сутками і розїджають на джипах. Такі гроши держава попусту тратить на тих бариг!
10 Січня 2021, 17:56
Не давайте хабарі воєнкоматівцям то не будуть на джипах їздити
10 Січня 2021, 18:04
Одні бариги: Примак.Кухтєй.Слюсар.Сущиха.Здали в оренду свої точки на базарах ,а для чого <br/>коли комісовка 1500ує, от і баріжнічають при воєнкоматі
10 Січня 2021, 20:51
На передову цих Примаків Кухтіїв і т.д. Вже чорні від горілки.