Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Любешівську та Маневицьку райдержадміністрації приєднають до Камінь-Каширської

12:33 21.01.2021
4733

У Камені-Каширському відболось засідання комісії з питань реорганізації Любешівської та Маневицької районних державних адміністрацій шляхом приєднання до Камінь-Каширської РДА.

Про це інформує Камінь-Каширська РДА.

Згідно з новим адміністративно-територіальним устроєм, прийнятим минулого року Верховною Радою України, на Волині утворено чотири нових райони, серед яких – Камінь-Каширський.

У зв’язку зі скороченням кількості районів відповідно й зменшується число районних державних адміністрацій. Кабінет Міністрів України затвердив Порядок здійснення заходів щодо утворення та реорганізації районних державних адміністрацій, а також правонаступництва майна, прав та обов’язків райдержадміністрацій, що припиняють свою діяльність.

Як відомо, на Волині шістнадцять районних державних адміністрацій реорганізовують через приєднання до чотирьох РДА в адміністративних центрах нових районів. Таким чином реорганізовані Любешівська та Маневицька райдержадміністрації будуть приєднані до Камінь-Каширської РДА.

Читайте також: На сесії міської ради прийняли звернення до Президента України та призначили заступника міського голови

Даний процес координує ОДА. З цією метою голова обласної державної адміністрації видав розпорядження від 15 січня 2021 року, яким утворена комісія з реорганізації та затверджений її персональний склад.

Відповідно до зазначеного вище документу головою цієї комісії призначено першого заступника голови Камінь-Каширської райдержадміністрації Олександра Михаліка.

Комісія, зокрема, відповідає за державну реєстрацію рішення про припинення юридичних осіб публічного права в результаті реорганізації шляхом приєднання; плани вивільнення працівників Любешівської та Маневицької районних державних адміністрацій, що припиняються; інвентаризацію майна; передачу розпорядчої документації.

Ці питання стали предметом розмови під час засідання комісії, яке відбулося у стінах Камінь-Каширської РДА 20 січня 2021 року.

Довідково:

Згідно з постановою Верховної Ради України «Про утворення та ліквідацію районів» на Волині утворено 4 райони: Володимир-Волинський, Ковельський, Луцький та Камінь-Каширський район (з адміністративним центром у місті Камінь-Каширський, населення – 135,480 тис. осіб, загальна площа 4754,53 км²) у складі територій Камінь-Каширської міської, Любешівської селищної, Маневицької селищної, Прилісненської сільської, Сошичненської сільської територіальних громад, затверджених Кабінетом Міністрів України.

Також Уряд України визначив структуру, на основі якої утворений новий склад Камінь-Каширської РДА з граничною чисельністю 124 працівники.

У своїй діяльності новосформовані районні державні адміністрації керуватимуться чинним законом України «Про місцеві державні адміністрації».

Голів новостворених райдержадміністрацій призначає Президент України за поданням Кабінету Міністрів України.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
25 лютого
Вчора
23.02.2021
22.02.2021
21.02.2021
20.02.2021
19.02.2021
18.02.2021