Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

На Волині – новий очільник медицини

09:44 23.01.2021
1416

Новим тимчасовим виконувачем обов’язків начальника управління охорони здоров’я Волинської облдержадміністрації став Роман Рудоквас.

Про це йдеться на сайті Волинської ОДА.

Романа Рудокваса призначили заступником начальника управління охорони здоров’я, начальником відділу кадрів та медичного забезпечення. Водночас він став т.в.о. начальника управління.

Людмила Тимощук, яка до цього більше, ніж пів року виконувала обов’язки керівника, залишилась заступницею.

«Першому» стало відомо, що Роман Рудоквас приступив до роботи 16 січня, однак на сайті ОДА не опублікували відповідне розпорядження та новину про призначення. Про призначення можна дізнатися з оновленого довідника телефонів керівників підрозділів ОДА. Також кадрові зміни підтвердили в пресслужбі ОДА.

З декларації Романа Рудокваса відомо, що у 2017 році він працював головним лікарем Броварської станції екстреної медичної допомоги. Також працював в Олександрівській клінічній лікарні Києва. Був засновником приватного підприємства «РРВ», до 30 листопада 2020 року – його керівником. Основний вид діяльності – роздрібна торгівля медичними й ортопедичними товарами.

Зареєстрований у Донецьку, місто фактичного проживання - Буча Київської області.

У дружини є квартира загальною площею 90 метрів квадратних у Донецьку і квартира площею 43,3 м. кв. у Горлівці (окупована територія). У нього є земельна ділянка площею 156 метрів квадратних в місті Буча, у дружини – 1000 метрів квадратних у місті Лиман Донецької області (підпорядкована Україні територія).

У Романа Рудокваса готівкою – 3450 доларів, у дружини – 500 тисяч гривень і 10 350 доларів.

Зауважимо, Роман Рудоквас – не єдиний начальник родом з Донбасу у команді голови ОДА Юрія Погуляйка.

Читайте також: Хлопчика, якому стало погано на луцькому пляжі, виписали з лікарні

Підписуйтеся на сторінку Район.Медицина у facebook та стежте за телеграм-каналом «Район здорової людини», де оперативно оновлюється інформація.

Загрузка...
Коментарі

Онуфрій

20:22 23.01.2021

Волинь, як твердиню МП, системно і методично заповнюють кадрами рекрутованими зі сходу України, російськими за духом і помислами. Можливо, Рудоквас, з огліду на його таки українське прізвище, і не є з тієї обойми, що засіла на Київському Майдані, 9, де свої місцеві обласні очільники замість боротися за свою державу ставали на коліна під час справжнього Майдану та Революції Гідності. Заступником голови ОДА, як пам'ятаєте, також був рфіцір-східняк "овочевого" розливу, котрий навпаки опирався "колінопреклонінню" за прикладом його шефа та на вимогу протестувальників проти свавілля донецьких у Києві та державі. Чому нема російськомовних кадрів у такій відвертій кількості в інших західних областях України? У цьому ніхто не задумувався? Можливо, через те, що від білоруського, вважай російського, кордону до Центру управління московською патріархією на західних теренах України у с. Зимне на чолі з ну дуже богомільною настоятелькою місцевого монастиря - рукою подати, якихось сто з хвостиком кілометрів? Автівкою чи БТРом - якась година-півтори часу в дорозі. Звідки взялися необмежені кошти для миттєвої побудови "під ключ" церков цієї конфесії у селах, де громада перейшла до Київської Митрополії? З Зимне через Луцьк і Михнівку - за призначенням... Якщо хтось цього не бачить то він і не зрозуміє, як далеко на схід пішла найзахідніша область України. І ще одне. Цікаво, за кого у ці дні моляться батюшки МП у Камені, за Путіна чи таки за Навального?

Онуфрію

20:17 24.01.2021

Не тіште себе іллюзіями. Навальний такий же кацап, як і путін

Загрузка...
8 березня
Вчора
06.03.2021
05.03.2021
04.03.2021
03.03.2021
02.03.2021