На Камінь-Каширщині затримали чоловіка, який чинив опір поліції та перебував в розшуку

26 Січня 2021, 19:00
6904

На Камінь-Каширщині затримали 53-річного чоловіка, який був у розшуку.

Про це повідомляє поліція області.

У вівторок, 26 січня, поліцейські Камінь-Каширського районного відділу поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення провели санкціонований обшук за місцем проживання 53-річного громадянина у селі Брониця Камінь-Каширського району.

Особа тривалий час переховувалась від слідства. Поліцейські отримали оперативну інформацію, що нещодавно він з’явився за місцем проживання та сьогодні там же його і затримали. 

Ще в серпні 2020 року цей мешканець у селі Брониця разом з родичами та односельцями застосував фізичну силу до працівників поліції, чинив їм активний фізичний опір, штовхав та шарпав за формений одяг, чим перешкоджав їм виконувати службові обов’язки. 

Згодом за такі злодіяння йому була оголошена підозра за ч. 2 ст. 342 Кримінального Кодексу України (опір правоохоронцю). Однак зловмисник не з’являвся в суд для обрання запобіжного заходу, покинув місце проживання і переховувався, тож був оголошений в розшук.

Читайте також: На Камінь-Каширщині скаржаться на дітей пастора, які тероризують все село

Наразі з ним проводять слідчі дії, він буде поміщений до ІТТ міста Луцька. Завтра в суді йому обиратимуть запобіжний захід.

Нагадаємо, що в цьому селі тривалий час відбувались сутички між місцевими мешканцями. За силової підтримки спецпідрозділів хуліганства й залякування нині припинені.

3

 

Коментарі
27 Січня 2021, 02:31
Років через десять стане чесною людиною!
27 Січня 2021, 12:51
А де попередні коментарі?Хто видаляє?
27 Січня 2021, 18:01
Ще племінника його знайдіть! Рувім прийди до поліції сам,раніш сядеш раніш вийдеш!
27 Січня 2021, 19:36
Ср...не діло - вести сайт і видаляти коменти.
27 Січня 2021, 22:11
І що до того вже вдома а возліку з села вибирайся чим скоріш тим краще поки не вивезли
27 Січня 2021, 22:14
А возлік Андрій стьопи горубцеві виписав права ньому не можна їх мати скоро запитають ті ж самі мусара як видав і де видавав в себе в хаті
27 Січня 2021, 23:55
Нікого з героїв статті не знаю,але раджу вам не бризгати ядом, взагалі то хлопець іде свататися,ображати жінку не гарно та і думаю,що вигадуєте,бо злості багато в коментарі.
28 Січня 2021, 01:39
Охх,які &amp;quot;молодці&amp;quot;поліцейські,як попотіли,ганьба вам,прийти до такого мирного доброго жителя,який завжди виходить на поміч ,нього руки тільки для добра,..<br/>Стоїть питаня,за що затриманя?<br/>Ви спочатку тих, хто грабували новобудови затримайте. <br/>А не придумуєте всяку брехню на добрих людей.<br/>І возліка злого мозга би затримали.
28 Січня 2021, 01:54
Сядете всі !
28 Січня 2021, 02:09
Ми то 100% сядем із Богом на престолі в небі а от ти подумай куди ти сядеш я то думаю що ти підеш у пекло...
28 Січня 2021, 02:13
Я зверталася до дядька Льоні і скільки не зверталася то він у всьому мені допомагав. Дядько поважна і добра людина.
28 Січня 2021, 02:20
Дядьку ми за вами ми знаем що ви молодець і багато добра робите для села і людей))) добрий дядько зря волзік йде проти нього був би із ним то жив би лучше і селяни так не ненавидіти б а поважали б як і Леоніда ))
28 Січня 2021, 03:08
Таку людину, як Леонід,ще пошукати треба,коли не звернешся-допоможе,дуже хороша людина,поважаю і підтримую вас,хай у вас все буде, як найкраще!
28 Січня 2021, 11:43
Возліка хай з села виженуть
28 Січня 2021, 16:34
Прийде час і вони самі будуть проситися щоб них вивезли з Брониці, буде тим возлікам пекло на землі як і Семенючки бугалтерші колишньої
28 Січня 2021, 18:55
Журналiсти, не соромно передруковувати текст - це ж плагiат. Чи може ви просто надрукували те, що вам спустили з полiцiï? Брониця не далеко, поïдьте, пройдiть з хати в хату i хай вам люди розкажуть - буде багато цiкавого матерiалу.
28 Січня 2021, 20:37
Заказна стаття i заказна справа! Ганьба!!!
28 Січня 2021, 21:39
Думаю якби святі дитюки не чудили ніхто б про броницю й не чув. А так змиріться! Самі собі життя поламали.
28 Січня 2021, 23:33
Не знаю того дядька і взагалі нікого,але знаю точно,що диму без вогню не буває.Ну просто так в розшук подали якогось доброго дядька,по проханню якогось Возліка.Зверніться на телебачення ,щоб зрозуміти де тут собака зарита.
30 Січня 2021, 07:56
Пожалуйста не заздри, що ті дитюки святі а ти грішний.. Про Броницю говорили ще із 70-х років. В тебе око косе або бревно велике там раз бачить що здорова людина поломана.