Спецслужби Камінь-Каширського району переходять у посилений режим роботи

09 Лютого 2021, 12:00
Нарада 9807
Нарада

У Каммінь-Каширську відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Нарада відбулася 9 лютого. Про це інформують на сайті Камінь-Каширської РДА.

«Враховуючи несприятливі погодні умови, посилюємо контроль за ситуацією та акумулюємо зусилля, аби не допустити колапсу», – наголосив перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Михалік.

У першу чергу керівництво району звернуло увагу спецслужб на важливості залучення усієї необхідної техніки та вчасного розчищення доріг.

«Снігопад та хуртовини створили неабиякі незручності на дорогах, а відтак пішоходи та водії стали заручниками негоди. Якщо ситуація з розчищенням автошляхів подекуди здійснюється вчасно, то в певних населених пунктах, особливо відділених, є проблеми зі звільненням доріг від снігу. Всі розуміють, що при значних переметах складно доїхати до потрібного місця, щоб надати допомогу у разі виникнення надзвичайної ситуації. Тому прохання до відповідальних спецслужб – оперативно ліквідовувати наслідки негоди, залучати додаткову техніку, аби забезпечити безперешкодний проїзд», – наголосив голова райради Віктор Сус.

За словами представників поліції та рятувальників, їхні підрозділи переведені на службу у посиленому режимі та готові надавати необхідну допомогу у разі виникнення критичних ситуацій. 

З-поміж усього, учасники комісії ТЕБ та НС також обговорили питання розчищення територій, прилеглих до об’єктів соціальної інфраструктури.

Оскільки передбачається збільшення снігового покриву, налипання мокрого снігу, поривчастий вітер та мороз, на сайті райдержадміністрації звернулися до жителів району з проханням зважити на очікуване погіршення погоди, бути уважними та обережними.

 

Коментарі
09 Лютого 2021, 16:34
А без цього служби не працюють, не оцінюють ситуацію, не посилюють заходи?! Відволікатися на балачки з чиновниками?! Вічний совок.
09 Лютого 2021, 17:40
Ви бачили як вони їх чистять?Нащо солярку даремно палити?
09 Лютого 2021, 22:18
Тому трактористу, скоро рило точно начистять,хто того придурка за руль пускає?вонож хворе на всю голову! Після нього люди все перечищають,зате по частніках хєрачить аж хай гуде ,а кажуть коштів немає.Стоянку перед лісгоспом чистить регулярно,напевно там прописаний.
09 Лютого 2021, 23:04
Чому тоді "керовніки " ОТГ не приймають ніяких мір?Бо на Видричі почистили що хоч котись?
10 Лютого 2021, 01:16
Сьогодні в Підріччі до кінця не дочистив, посеред дороги розвернувся і назад...
10 Лютого 2021, 02:15
Реклами поменше не можна?<br/>Читати новини не реально, сторінка постійно перезагружається, реклама грузить, куди не нажмеш перекидає на рекламу. Досить!
10 Лютого 2021, 10:09
Зимою випав СНІГ і треба комісію збирати. Абсурд. Лопати в руки цим комісіонерам, або місячні зарплати забрати на розчистку. Ато розумілися рішалова, як трактор заводити і куди їхати трактористу вирішують. Одним словом гарне фото районного непотребу
10 Лютого 2021, 12:24
А яка користь з Вас. ? Хіба в тому, що пасквілі вмієте добре пиати
10 Лютого 2021, 14:33
Три богатиря зібралось і як вчать сніг розчищати , вам би самим лопати в руки і вперед -заступнички.То деж за стіною вже соточка коньячку чекаю Метли на вас немає работнічки
10 Лютого 2021, 15:39
Який коньяк- вони п'ють все що горить.Отой справа особливо неперебійливий
10 Лютого 2021, 15:39
Який коньяк- вони п'ють все що горить.Отой справа особливо неперебійливий
10 Лютого 2021, 19:34
Збудуйте собачу будку і звідти гавкайте!
11 Лютого 2021, 17:27
Люди правильно пишуть,чистили перший день,і все ,як років 5 назад чистив луцик ,то було видно ,що чистив
11 Лютого 2021, 17:27
Люди правильно пишуть,чистили перший день,і все ,як років 5 назад чистив луцик ,то було видно ,що чистив
14 Лютого 2021, 17:35
Хто має чистити дороги до сел і хто це оплачує?
14 Лютого 2021, 18:56
За дороги до сіл відповідає місцева рада (голова) . А оплачувати маєш ти і жителі сіл , сплативши податки до бюджету місцевої ради