За 2020 рік «Волиньгаз» приєднав до газових мереж майже 400 нових об’єктів

18 Лютого 2021, 11:00
807

За 2020 рік до газорозподільних мереж Волинської області приєдналося 381 нових об'єктів. 361 – це багатоповерхові будинки та приватні домогосподарства, 18 – промислових клієнтів. 

У 287 випадках здійснене стандартне приєднання та в 94 – нестандартне. Про це повідомляють у пресслужбі АТ «Волиньгаз».

Минулого року фахівці Клієнтського простору 104.ua уклали  662 договори на приєднання до системи газопостачання з подальшою видачею технічних умов. Процедура приєднання доступна всім  волинянам. У центрах «104 Клієнтський простір» є фахівці по роботі з клієнтами, які приймають заяви і займаються оформленням документів на отримання цієї послуги.

«Для того, щоб підключитися до газових мереж, необхідно прийти на прийом до центрів «104 Клієнтський простір». На місці клієнт оформляє заявку на виконання робіт, заповнює опитувальний лист та укладає договір. Далі за виконанням робіт стежить менеджер, який про все інформує замовника безпосередньо до введення об'єкту газопостачання в експлуатацію з подальшим пуском газу», –  роз'яснює директор з капітального будівництва АТ «Волиньгаз» Сергій Галянт.


 

Нагадуємо, що підключення до системи газопостачання регламентується правилами Кодексу ГРМ. Якщо в документації немає зауважень, протягом 10 робочих днів з дня реєстрації заяви замовник отримує від газорозподільної компанії проєкти договорів, технічних умов та відповідні рахунки.

Роботи зі стандартного приєднання об'єкта або земельної ділянки відповідно до законодавства виконують протягом трьох місяців.

За консультаціями клієнти можуть звертатися до центрів «104 клієнтський простір» за такими адресами: м. Луцьк, просп. Молоді, 14 А, м. Ковель, вул. С. Бандери, 34А, м. Камінь-Каширський, вул. Хотешівська, 9, смт. Ратне, вул. Газіна, 20, м. Володимир-Волинський, вул. Сагайдачного, 85, м. Ківерці, вул. Матросова, 9, м. Горохів, вул. Козацька, 98, м. Рожище, вул. Мазепи, 24, м. Нововолинськ, вул. Княгині Ольги, 56, смт. Турійськ, вул. Паралельна, 33, смт. Стара Вижівка, вул. Незалежності, 60.

Довідка: Регіональна Газова Компанія – сервісна компанія, яка розробляє інноваційні та комплексні рішення для енергетичного сектору, спрямовані на підвищення якості клієнтського обслуговування, модернізацію галузі та впровадження європейських стандартів роботи операторів ГРМ. 

Під брендом РГК майже 20 газорозподільних компаній, в яких зайняті 38 тисяч фахівців. Вони обслуговують 250 тисяч кілометрів газопроводів та понад 8 мільйонів споживачів газу.

Читайте також: 

 

Коментар
05/07/2022 Понеділок
04.07.2022