Уважний водій помітив у Камені-Каширському незвичайний дорожній знак

18 Липня 2017, 20:45
4708

Житель Каменя-Каширського Богдан Пташник Виклав на своїй сторінці у Фейсбуці фото «нового дорожнього знака».

Помітив він його на перехресті вулиць Матросова та Торгова.

У своєму пості водій припустив, що цей дороговказ із нецензурними словами може означати те, що, можливо, деяким посадовим особам варто частіше бувати у цьому місці.

 

1


1

 

 

 

Коментарі
19 Липня 2017, 01:42
Хай той уважний водій купить автомобіль на укр. реєстрації, а не їздить на "литовцях" та не сплачуючи жодних податків.
19 Липня 2017, 02:04
Богдан ти б хоча писав без помилок.
19 Липня 2017, 03:13
Це який підліток таке робить. Їдучи по Ватутіна з боку Волі, на перехресті перед заправкою на знаку "Пішохідний перехід" під силуетом чоловічка написано "Лох".
19 Липня 2017, 12:43
Та в нього тих автомобілів є не один .І на українській реєстрації теж . Питання : "Откуда деньги?.."
19 Липня 2017, 17:23
Став би та й витер цей знак якщо такий &quot;уважний&quot; . <br/>Пане Богдане ,краще поясни до чого тут Дунайчук ,Чих чи Бондар з Каденчуком ? Вони що повинні бігати за тобою і витирати всі матюки ,які ти фоткаєш на заборах чи дорогах? <br/>Краще б своїм хазяйством займався , яке ти розвів на дубецьку.. Чи там вже тобі воно не треба, бо пісочок кончився?))
19 Липня 2017, 18:02
Богдан Пташник,поясни нам за пісок шо ти продаєш,бо справді цікаво.
19 Липня 2017, 23:48
У совку це паскудство писали на парканах так часто, що почали говорити не сприймати паркан за член.
20 Липня 2017, 00:37
Ось тут все написано : http://kamin.rayon.in.ua/topics/516-na-kamin-kashirshchini-spritni-dilki-rozkradaiut-ta-prodaiut-liudiam-pishchani-runti
20 Липня 2017, 04:07
Здається, в Пташника криза жанру )) Опустився вже до публікацій про &quot;заборний фолькльор&quot;
20 Липня 2017, 04:15
Криза жанру у Вас панове-пліткарі.
20 Липня 2017, 12:30
Куди нам до Пташника із його &quot;ху..вими&quot; статями ...
21 Липня 2017, 03:00
Ну... Я, якось, і не думав, що пост в ФБ викличе таку реакцію))) Коментуючі, особливо один (але під декількома ніками), я з задоволенням відповім на всі питання. Але! Якщо пост в фейсбуці, то давай(те) там поспілкуємося?) За виключенням ботів з котиками і вазами на аві - намагаюсь відповідати завжди і коментарів не витираю наступного дня))))
21 Липня 2017, 21:56
Пропоную започаткувати &quot;Пташник херchallenge&quot; : сфотографуй матюки на заборі і виклади їх у Фейсбукові з підписами &quot;Дунайчук-Чих-Бондар-Каденчук&quot;