У Камені-Каширському вшанували воїнів добровольців

13 Березня 2021, 10:44
2929

У п'ятницю, 12 березня, напередодні свята, представники місцевої влади зустрілися з причетними до добровольчого руху на Камінь-Кащирщині. Всіх полеглих Героїв вшанували хвилиною мовчання.

Про це інформує Камінь-Каширська міська громада.

17 січня 2017 року Верховна Рада України встановила спеціальну дату для вшанування мужності та героїзму захисників, які за покликом серця стали на обороні незалежності, суверенітету та державності України. 14 березня – День українського добровольця.

Саме цього дня 2014 року з Майдану на тренувальну базу в Нових Петрівцях відправилися перші добровольці, де почали підготовку до участі в боротьбі за територіальну цілісність нашої країни.

Відвага українських добровольців, які були першими, хто зголосився на захист держави, коли ворог прийшов на нашу землю стала символом героїзму, патріотизму та виявом справжньої любові до своєї батьківщини.

До людей доброї волі, які стали на оборону територіальної цілісності, які своєю працею, матеріально і духовно допомагали і продовжують долучатися до волонтерства і тепер, звернулися зі словами вдячності.

В.о. начальника Управління гуманітарної політики Камінь-Каширської міської ради Сергій Лукашук висловив подяку добровольцям за можливість жити, працювати та творити під мирним небом. Працівники центру культури та дозвілля Камінь-Каширської міської ради привітали присутніх виконанням тематичних музичних композицій. На завершення урочистостей охочі поклали квіти до стенду пам’яті, полеглих земляків.






 

 

Коментарі
13 Березня 2021, 13:35
«Добровольці» адміністрації ,дякуємо вам за збережені посади,вітання вам з новими космічними зарплатами,здоров‘я вам міцного переварити таку купу грошей. Бережіть себе наші «героїчні», у вас все в шоколаді, даруйте собі квіточки і грамоти , оплачені державним коштом,вперед, до нових автомобілів,відкривайте бізнес на родичів, так тримати!
13 Березня 2021, 19:43
Ви дурень чи з Аамерики приїхали ??? Де ви бачили зарплати, які можна назвати космічнми ? Для буль-якої базарної бариги це - копійки
13 Березня 2021, 21:01
Зарплата 20000 тис. в Каміні не космос? ви не шановний не робіть із себе дурня,середня зарплата в 5000гр о це космос,а зарплата Пася 70000 і нічого не кашляє,тільки народ називає безкультурним,біда йому- холопи дурнуваті,не дотягують до його високоінтелектуальної жінки.
13 Березня 2021, 21:22
Ви таки точно дурень. По вашому, і голова міської ради має отримувати 5000 грн ??? Чи Ви, майбахи, ніяк не змиритеся з тим, що отримали по заслугах, себто по зубах на минулих виборах ?
13 Березня 2021, 22:46
Злий Камінь правий на 100%.І 20тис. це дуже велика для Камінь_Каширського зарплата.Вчитель вищої категорії,лікар отримують в середньому по 10тис.,солдати в окопах на "передку"по 12тис.А за,що ця сволота,яка добила район до "ручки" повинна отримувати такі гроші???????Нехай попробують на базарі заробити 30тисяч.Пуп розв"яжеться.То не на лижі та по курортах їздити за державні кошти і не у футбол грати.Хоча той турок і у футбол грати ніколи не вмів,так для понтів...
13 Березня 2021, 23:51
Тобто район в руїнах. Ви можете показати ті руїни ??? І, зрештою, не забагато заслуг як для однієї людини ? І насамкінець: генерал не отримує і не повинен отримувати, як рядовий солдат. Цілком проиродньо, що прибиральниця отримує 5000 грн, вчитель чи лікар 10000 грн, а міський голова 20 тис.
14 Березня 2021, 01:24
А що в Пася зарплата 20000, нічого не путаєш? А не 70000 плюс доплати, мудило!
14 Березня 2021, 02:24
Пропоную, мудило, заробляти свої гроші, а не рахувати чужі
14 Березня 2021, 11:12
По перше я заробляю, і на відміну від держиморд, своїми руками , а ви злодії користуєтесь народними і цим ще пишаєтесь, а на рахунок розрухи , покажи хоч одне підприємство чи виробництво яке було організоване цією шоблою для міста? Перша справа Пася на посту мера,зарплата собі і подєльнікам ,продаж ринку! А тільки мокнули за сміття , то почав із себе робити дурника , що люди винні, от таки йому попали не благодарні!