Президент призначив голову Камінь-Каширської райдержадміністрації

24 Березня 2021, 09:00
фото ілюстративне 9357
фото ілюстративне

Президент призначив голів новостворених районних державних адміністрацій. Так, нову голову отримала Камінь-Каширська РДА.

Відповідні розпорядження, підписані 23 березня, розмістили на офіційному сайті президента України Володимира Зеленського.

«Призначити Ващук Ольгу Петрівну головою Камінь-Каширської районної державної адміністрації Волинської області», – йдеться в одному розпорядженні.

Довідково

Ващук Ольга Петрівна народилася 29 травня 1978  року народження. У 2001 році закінчила Волинський державний університет ім. Лесі Українки. Спеціальність – початкове навчання, вчитель початкових класів.

На посаді керівника апарату Камінь-Каширської РДА працювала з 16 червня 2005 року. Депутат Камінь-Каширської міської ради.


 

Коментарі
23 Березня 2021, 23:18
Це весь капец! Кум в мери кума на голову! Отак тре работать...
23 Березня 2021, 23:31
Формулу КБС ще ніхто не відміняв.<br/>Це ж воно вчилося за державний кошт в університеті, займала чиєсь місце хто реально хотів вчитися але не пройшов бо не чорнобилець. А в реалі вчителем працювати нехотіло
23 Березня 2021, 23:38
Дно пробите! Тепер пити будуть на одному поверсі, вже не треба бігати з одного приміщення в друге
23 Березня 2021, 23:57
Ну вже Ольга заступником Чиха візьме , добре спєлись за час служби.І вся банда в зборі.Ото вже порулять!!!!!
24 Березня 2021, 00:56
А чого ж ви свою злість не продублюєте в коментах під відповідним постом в Фейсбук? І зразу ж відповідь- тому, що ви огидний поліщук.
24 Березня 2021, 01:04
Ольга Петрівна мене навчала у школі тривалий час.Була дуже хорошим вчителем.Тільки найкращі спогади.Я думаю,зі мною багато людей погодяться
24 Березня 2021, 02:48
Вчитель молодших класів - то є набагато краще, ніж клоун. То чому клоун може бути президентом, а вчитель молодших класів - главою районної адміністрації, яка, до речі, вже нічого не вирішує ???
24 Березня 2021, 02:51
Дно було пробите, коли коломойша повернувся в Україну
24 Березня 2021, 09:22
Коли тебе Ольга Петрівна навчала - вона була ще ніяким вчителем . Бо тільки рік-два як закінчила вуз ім. Лесі Українки . А з 2002 року вона вчителем вже не працювала .
24 Березня 2021, 09:26
&amp;quot;Вчитель початкових класів!!!!!!!!!!! Ото тепер розвернеться,всім ховайся,ну шо лошики довибиралися? &amp;quot; - щодо цього мушу нагадати про Сергія Дмитрука, голову Камінь-Каширської РДА призначеного у 2015 році . Він теж має освіту &amp;quot;вчитель початкових класів&amp;quot;
24 Березня 2021, 09:31
&amp;quot;Депутат Камінь-Каширської міської ради.&amp;quot;<br/>З 2010 по 2015 - депутат Камінь-Каширської міської ради від Партії регіонів<br/>З 2020 - депутат Камінь-Каширської міської ради від &amp;quot;Слуга народу&amp;quot;<br/>І тепер вже голова РДА
24 Березня 2021, 09:54
&amp;quot;Вірний&amp;quot; свій партії УНП був з тої каміньської кагорти Бондар з своїм зам.і секретаркою/ті двоє і понині там/. Але зальот на прикінці третьої каденції. Вірний ..ленінець продався.
24 Березня 2021, 10:00
Нічого по потиличнику якщо вже горщок розбитий. Побажання, мати власну голову на плечах та не повторювати історій свого першого патрона.
24 Березня 2021, 10:05
До чого тут Бондар із своїм замом та секретаркою?
24 Березня 2021, 10:11
В Михалика ще до тепер лежить заява на вступ в партію регіонів Ольги Ващук . Квиток виданий і неодна літра випита за нього
24 Березня 2021, 11:29
Ольга Ващук така сама &amp;quot;регіоналка&amp;quot;, як і &amp;quot;слуга&amp;quot;. Проблема не в її політичній орієнтації. Немає в неї ніякої політичної орієнтації. Такі люди залюбки служать будь-кому – і своєму, і ворогу. Прийшли б поляки – стала б полькою, росіяни – рускою, американці – американкою. Наразі доводиться бути українкою. Проблема в тому, що в Україні немає і не було чіткої кадрової політики. На посаду ставлять не кваліфікованих та креативних, а своїх та слухняних. Від Ващук гірше не буде, бо куди вже далі. Не буде і краще, бо для цього потрібен розум, досвід та повага до свого народу.
24 Березня 2021, 11:51
та ти шо
24 Березня 2021, 12:47
Підтримую Читача в частині, що стосується політичного флюгерства очільників місцевої влади всіх рівнів. Кіно &amp;quot;Весілля в Малинівці&amp;quot; з відомою зміною кашкета і символіки на ньому залежно від від кольору політичної сили, яка прискакала в село на гнідому коні з револьвером в руці, продовжується і нема на те ради. Кажуть, якщо мислити узагальнено, останнім переконаним партійцем у районі був В.Р. Воробей, сім'я котрого у роки ДСВ залишилась без домівки і вимушено й впроголодь прожила кілька років в землянці десь біля Ковеля. В повоєнний час цей молодий чоловік завдяки &amp;quot;партії і Лєніну&amp;quot; здобув освіту, роботу, високу посаду і повагу свого оточення. Тож він щиро до кінця своїх літ був відданий ідеї Ілліча. Всі решта після нього - політичні флюгери і пристосуванці, адепти гарного застілля і своєї кишені, котрі добре тримають ніс за вітром і завчасно за потреби можуть змінити штани на клітчасті чи вишиті хрестиком кілти, або спідницю на штани. <br/>Щодо особистості новообраної очільниці, то в умовах нинішнього соціально-політичного стану та результатів голосування на останніх президентських виборах, Ольга Петрівна не є, як на мене, найгіршим варіантом у цій ієрархії влади районного рівня. А, можливо, у деяких моментах і цілком вдалим. Маю на увазі, що вона є чи не найдосвідченішим фахівцем в царині державного управління. Вона &amp;quot;вмонтована&amp;quot; у команду діючих і обраних керівників району та міста у сенсі запобігання можливих міжособистісних конфліктів у цій обоймі, які ніколи до добра не приводять. Не думаю, що вона через це апріорі здатна на якісь помітні корумповані дії, оскільки на це є ряд об'єктивних і суб'єктивних підстав, про які тут розпатякуватися, мабуть, не варто. Принаймні, вона вихована у нормальній освіченій сім'ї і родині, яка не сповідувала захланність та небачене користолюбство. <br/>З іншого боку, а що ж і кого ж хотіли виборці краю, котрі проголосували за партію Юзіка &amp;amp; К*? Принаймні, я особисто у Верховній Раді України з меншим зубним болем сприймав би Ольгу Петрівну, аніж згаданого нардепа з його переконаннями Сивохи. <br/>Якщо в Луцьк взагалі прислали команду російськомовних донеччан, то в Камені принаймні свої й передбачувані в політичному відношенні люди, котрі, якщо переможе справжня українська влада, перші побіжать шпалами в бік Ковеля у вишиванках і з нашвидкоруч вистриженими оселедцями чи вінку з барвінку їй назустріч, палко розмахуючи широким синьо-жовтим прапором на високому древці з правильними гаслами на вустах... Бігтимуть навипередки, оскільки перші прибулі у Тойкут на межу району сподіватимуться на гетьманську булаву краю чи хоча б гусяче перо писаря в місцевій канцелярії...<br/>Та й, якщо бути зовсім чесним, не така вже й помазана медом ця посада, якщо у людини є вроджена совість та відповідальність. А вона в Ольги Петрівни, сподіваюсь, ще таки збережена. <br/>П.С. Та й, оглядаючи подію чи факт, кожен прогнозує її подальший розвиток через призму свого світобачення. Пригадуєте притчу, коли в чоловічому монастирі запримітили монаха, котрий майже щоночі потайки через вікно своєї келії тихенько прокрадався у сусіднє село, а іноки-колеги гадали про мету його цих нічних вилазок. Одні схилялись до того, що хлоп зачащає до котроїсь вродливої молодиці. Інші - що він шастає по чужих городах чи, простигосподи, коморах, аби поцупити собі в піст чогось смачного чи солодкого. Хтось видумував й інші всілякі версії цих вояжів, звісно виходячи зі своїх фантазій і уподобань. Лише згодом прояснилось, що цей монах потайки носив сухарі і кавальчик-другий монашого сиру на призьбу однієї одинокої, бідної і немічної бабусі, котра як могла доглядала двійко малолітніх внучат-сиріток...<br/>П.С.С. Давайте спробуємо цього разу у даній дискретній ситуації сподіватися хоча б на якийсь позитив.
24 Березня 2021, 14:08
Є в українському житті дві шкідливі крайності. Перша полягає у здатності бачити у всьому лише погане, а друга – бачити лише добре. Нову районну губернаторку треба оцінювати не з позиції – «все пропало», або «нарешті…!», а з точки зору – яку цивілізацію вона представляє? Європейську чи пострадянську? Те, що не європейську, є очевидним, бо не може людина європейська роками співіснувати, співпрацювати з представниками закам’янілого районного комунізму. На життя вона могла заробляти вчительськими справами й іншою нечиновницькою роботою. До опозиційних партій вона не поспішала. На навчання до Європи не потрапила. Не маю підстав заперечувати, що вона з порядної родини, але не маю сумніву, що на світ пані Ващук дивіться радянськими очима. Як селянин, який любить і доглядає своїх кабанчиків, але яких перед Різдвом чи Великоднем пустить на шинку та ковбаси.
24 Березня 2021, 15:14
І у цьому з Вами також погоджуюсь. Заєте, якось бабуся забігла в магазинчик і знайома продавщиця запитує її так якось по-людськи:<br/>- Що хочете, бабцю?<br/>- Хотіла б пляшечку Мартіні, але на разі забігла за хлібчиком...<br/>Так і у нас. Хотілося б проєвропейського, з гарною сучасною освітою, досвідом управління у різних галузях, молоду і симпатичну людину з криштальною совістю та незалежною вдачею. Да де ж таких взяти у нашій провінції? Маємо типового представника нашого електорату, звісно більш ерудованого, організованішого, передбачуваного і, найголовніше, поки-що свого )<br/>Є одна місцева пані зі схожими характеристиками, знає право, має гарний досвід громадської діяльності, практику спроб впливу на різні там інституції, але, на жаль чи на щастя, її амбіції значно вищі від районного рівня та й чомусь за неї місцеві не голосують навіть «для власних потреб краю» ;-)
24 Березня 2021, 16:37
Ну, що ж і я одне прислів'я тут напишу:<br/>Летить муха по полі і бачить - всюди .... г.і.м..о,<br/>І бджола летить паралельно , бачить - тільки квіти.<br/>Я про те, що наші люди зазвичай як мухи.... (мені так здається).<br/>А по великому рахунку, кого б не призначив Гарант, простим людям геть вседно.<br/>Зазвичай добробут в оселі, на подвір'ї, на вулицях, на столі залежить не від голови РДА,<br/>а від праці, розуму і здібностей тої людити яка його творить!!!!!<br/>Тільки ЛЕДАРІ і ще раз ЛЕДАРІ ждуть доброго &amp;quot;Царя&amp;quot;!!
24 Березня 2021, 17:11
Які мухи, такого і Гаранта вони собі вгледіли. Якщо слідувати вашій логіці, то й від Гаранта добробут простої людини не зовсім залежить, оскільки він ще далі аніж РДА. Все має значення. Ні поляк, ні литовець, ні єврей в Ізраїлі не вважають, що їм бінамне хто очолює владу місцеву і тим паче центральну. Нас же навчили за період колонізації, що раб на галерах не має вибору... Хоча загалом ваш посил, мабуть, полягає у тому, що на Б-га надійся, але й сам, скажемо так, - не ходи з розкритим ротом!
24 Березня 2021, 17:28
&amp;quot;Не думаю, що вона через це апріорі здатна на якісь помітні корумповані дії,&amp;quot;: ви тут записалися у слідчі чи що. Зайдіть на ринок та розпитайте яка у них ситуація і хто довів їх до такого стану. Що я маю на увазі. Ви просто не поінформовані і не будете ним однозначно.
24 Березня 2021, 20:15
Вам би всім на сміттєпереробному заводі працювати. Стільки жовчі, що любе розчинить.<br/>Чого ж ви сміливці в фейсбуці такі коментарі не пишете? Стидно? Чи сцикотно? Одні розумніші інших, а самі тихенько за якимись дибільними ніками поховалися і гавкаєте.
24 Березня 2021, 20:24
До чого тут базарні бариги ???
24 Березня 2021, 21:11
А ти на гавкіт відповідаєш гавкітом.
24 Березня 2021, 22:44
Все буде добре, будьмо добрішими!
25 Березня 2021, 01:26
Сьогодні СБУ затримало екс-депутата Семена Семенченка за підозрою в контрабанді зброї з Росії та створення незаконного озброєного формування чисельністю в 150 бійців.<br/><br/> Разом з Семенченком затримали і кількох його поплічників. Це угрупування було оформлене на низку охоронних фірм. <br/><br/>Цікаво, що одна з таких охоронних фірм зареєстрована на колишнього помічника нардепа Семенченка Богдана Пташника, який зараз є депутатом Камінь-Каширської райради від ''За Майбутнє''.<br/>https://mind.ua/news/20223826-sbu-zatrimala-eksdeputata-semena-semenchenka-za-organizaciyu-privatnoyi-vijskovoyi-kompaniyi
25 Березня 2021, 09:13
Палиця, Семенченко, Парасюк та іже з ними є сателітами і креатурою Бєні, тому й шухер такий знявся навколо них
25 Березня 2021, 10:10
І Пташник теж ІЖЕ з ними
25 Березня 2021, 10:21
Ну, посадити пташніка може і не посадять , бо все таки &amp;quot;вєтєраст-інвалід&amp;quot; .<br/>Або просто видоять бабло в Семена і Бєні і відпустять
26 Березня 2021, 01:23
А хто такий пташник ??? Кого хвилює його доля ?
26 Березня 2021, 13:39
Пташник єдина адекватна людина у К-Каширському