Декларування доходів: скільки заробила торік секретар міської ради Інна Бігун

10 Квітня 2021, 11:59
фото ілюстративне 5421
фото ілюстративне

Район.Камінь-Каширський знайомить читачів з деклараціями очільників громади.

Секретар Камінь-Каширської міської ради Інна Бігун задекларувала свої доходи за 2020 рік 31 березня. Згідно з декларацією, опублікованою на сайті Єдиного державного реєстру, її заробітна плата торік становила 43937 гривень (у Камінь-Каширській міській раді) та 29441 гривень від (Волинський обласний центр зайнятості).

З транспортних засобів секретар міської ради задекларувала автомобіль: «Seat» (2007 року випуску).

Інна Бігун – член Камінь-Каширської районної партійної організації «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ».

Бігун інна віталіївна
Бігун інна віталіївна


1

2


 

Коментарі
10 Квітня 2021, 12:33
Інна це пасія Пася недарма він її назначив секретарьом бо є за що))) А вона молодець поки є можливість треба користуватись і до чого і цю декларацію мабуть щоб відвернути увагу від Пася,краще нього доходи покажіть і зем.ділянки з моменту коли став головою,це буде цікавіше. І як це він їздив на лижі під час роботи,мабуть знову досвіду набратися))))))
10 Квітня 2021, 16:49
Як мужик я його понимаю,бо його жінка проти Інни як сіра миша кожному хочеться кращого
11 Квітня 2021, 01:37
При таких доходах утримувати трьох дітей, придбати авто та збудувати будинок - це приклад, як нас мають за дурнів. <br/> Гроші зароблені на виборах чомусь ніхто не вказує у декларації.<br/> Бідний (багатий) Петро Порошенко, якби він знав...
11 Квітня 2021, 11:52
Бабки вкрадені у Пороха це дріб'язок у порівнянні з пограбуванням громади, 46 тис у місяць зарплати це вже перебір. Без сорому і совісті набивати кишені це ціль нахаб.
11 Квітня 2021, 12:43
46 тис.,це точно перебор. За що ? Де їхня робота,якщо вони хочуть щоб за все платили люди.
11 Квітня 2021, 15:13
Ви свої гроші рахуйте, а не чужі. Самі гірше базарної бариги, за копійку ладні вдавитися
11 Квітня 2021, 16:46
А це якраз і є людські гроші,з наших податків.. І нам не всеодно куди вони діваються.. Чи забули за чий рахунок живете,звідки ваша зарплата береться,свині ненажерливі
11 Квітня 2021, 17:35
Як будете на їхньому місці,то тоді я побачу як ви відмовитеся від зарплати.Чому адмін видалив мій коментар на захист дружини Пася,а коментар Каменя не видалив?!Чи той Камінь ,що називає себе мужиком і є адмін?
11 Квітня 2021, 18:57
Досить нести ахінею - няких податків ви не платите і някої користі не приносите, тому як нічого не виробляєте а тільки втричі перепродуєте і тому є трутнями і паразитами. І живемо ми точно не за рахунок базарних бариг.
11 Квітня 2021, 22:27
Секретар як заступник ,касир і мененджер на виборах була тільки від Пороха. Ну і команду Пась підібрав. Прости мене Господи !
12 Квітня 2021, 19:19
А скільки чорного налу пройшло через Іну. Сільським головам пачками роздавала перед виборами бабло. Добряче підняла капусту.Вказала би в декларації