У Камені-Каширському відбудеться загальноміська толока

14 Квітня 2021, 16:55
3998

У понеділо, 12 квітня, на апаратній нараді міста було вирішено організувати загальноміську толоку, щоб причепурити і облагородити центр громади.

Про це інформує Камінь-Каширська міська громада.

Працівники міської ради оглянуть Камінь-Каширський та його околиці і складуть список місць, де будуть проводитись прибирання, про що буде повідомлено згодом.

Оскільки комунальники власними силами не зможуть самостійно  справитися з таким об’ємом роботи, то працівники міської ради, підприємств, установ та організацій прийдуть їм на поміч.

Долучитися до акції виявили бажання і протестанські громади Каменя-Каширського. Закликаємо всіх небайдужих жителів міста приєднатися до цієї благої справи аби всім разом зробити наше місто охайнішим. 

Загальноміська толока відбудеться 17 квітня 2021 року, в суботу, у Всеукраїнський День довкілля і стане першим кроком до реалізації проєкту «Чиста громада – здорова родина».

Про деталі і початок заходу мешканців буде проінформовано дещо пізніше.


 

Коментарі
14 Квітня 2021, 14:59
На всю свою місячну зарплату 100 тисяч грн. найми бригаду прибиральників - хай прибирають.<br/>Знову вчителів і медиків з лопатами і мітлами хочеш примусити сміття прибирати???
14 Квітня 2021, 19:58
Радянський суботник.. лише назва інша
14 Квітня 2021, 20:30
Совок!!!! Духовий оркестр обов‘язково,учнів з віниками, і фото для звіту!
14 Квітня 2021, 21:49
Сьогодні, 14 квітня 2021 року, Уряд на своєму позачерговому засіданні прийняв проект постанови, яким посилив адресність надання житлових субсидій для забезпечення державної соціальної підтримки населенню та здійснення заходів ефективного і раціонального використання бюджетних коштів.<br/><br/>Так, проектом акта пропонується:<br/><br/>- переглянути підходи до врахування майнового стану, зокрема під час призначення житлових субсидій враховувати отримані доходи від депозитів, дивіденди від цінних паперів тощо;<br/><br/>- скасувати діяльність та повноваження комісій, утворених місцевими органами влади, щодо прийняття рішення про призначення житлових субсидій в окремих випадках за наявності умов, за яких така субсидія не призначається;<br/><br/>- посилити вимоги під час призначення житлових субсидій у частині здійснення одноразових вартісних покупок, наявності банківських депозитів, здійснення операцій з купівлі іноземної валюти, банківських металів, перетину кордону тощо.<br/><br/>Реалізація постанови не потребуватиме додаткових видатків та здійснюватиметься за рахунок і в межах коштів, передбачених у Державному бюджеті України Міністерству соціальної політики України на надання житлових субсидій. Привіт заробітчанам від зелених!!!!
15 Квітня 2021, 10:52
А що менає грошей на прибиральників ? Всі фінанси на зарплату новим укра. в мерію ! Хай ще люди скинуться по гривні на премію
15 Квітня 2021, 13:52
З такими зарплатами, які собі напризначали нові керовнікі їм кожен день треба місто прибирати.
16 Квітня 2021, 10:50
Держслужбовець це - безправний раб, те саме освітянин, а працівники лікарні це раби , що платять подать.
16 Квітня 2021, 13:47
Мій попередній коментар видалили мабуть не сподобався редакції.<br/>Далі на вуха лапшу вішайте
16 Квітня 2021, 22:43
До лампочки все, аби тільки дощ не завадив.. Дайте зарплату достойну дівчатам з благоустрою, і потреби в толоках не буде
17 Квітня 2021, 02:21
Оскільки редактор виявився комуністичним збоченцем, та видалив мій комент, нагадую:<br/>На завтра запрошено телебачення від ОПЗЖ для висвітлення відродження гарної традиції започатокованої світлої пам'яті Іллічем. Хор піонерів буде озвучувати дійство, а юні комсомолки танцюватимуть гопака. <br/> Не забудьте приготувати колоду для Голови, щоб не порушувати традиції.<br/> А також потрібно фотосесію на сміттєзвалищі організувати від камінь.район або кам.тв.
17 Квітня 2021, 10:47
А як же протиковідні заходи , заборона масових скупчень людей?????