У Камені-Каширському зібрали кошти для місцевої футбольної команди

26 Квітня 2021, 14:06
У Камені-Каширському зібрали кошти для місцевої футбольної команди 3270
У Камені-Каширському зібрали кошти для місцевої футбольної команди

У Камені-Каширському підприємці громади допомогли коштами на утримання футбольної команди, яка буде брати участь в обласних змаганнях по футболу.

Про це інформують на сайті Камінь-Каширської міської громади.

Вкінці березня міська рада звернулася до підприємців громади з проханням матеріально допомогти коштами на утримання футбольної команди, яка буде брати участь в обласних змаганнях.

 23 квітня міський голова Віктор Пась та тридцять депутатів міської ради зібралися на восьмій черговій сесії.  На початку засідання сесії міський голова подякував усім хто відгукнувся і вручив представнику футбольної команди новеньку форму.

 


 

Коментарі
26 Квітня 2021, 23:09
Ну так хто відгукнувся? подякувати їм ніхто не додумався? ,тільки за їх кошти тільки Пась пропіарився.
27 Квітня 2021, 11:13
А вам і так не так,і то не так,будете мером,то і ви будете піаритись,а коли Пась місто прибирав,то тоже піарився?То мер вакцинується вам також не так,я не хвалю ще нашого мера,але і ганити нема ще за що,ще все попереду.
27 Квітня 2021, 11:23
"я не хвалю ще нашого мера,але і ганити нема ще за що,ще все попереду.": якщо почав з гною та курячого посліду то звичайно ж все попереду. Ніхто не говорить сезон тільки почався.
27 Квітня 2021, 12:47
Хороша справа. Основне, потрібна. Як би ми жили без футбольної команди ???
27 Квітня 2021, 20:24
Найнагальніша потреба вирішена, що слідуюче: басейн, велодром? До речі слушна порада про список вболівальників які не пошкодували коштів на таку благородну справу.
28 Квітня 2021, 03:36
Нехай не пересихає джерело халявних бабок.
28 Квітня 2021, 10:33
А що бюджет міської ради так обніщав що немає декілька тисяч на футбольну команду. Базар,магазини,гуртовні,пілорами- по всьому району наймана праця не оформлена,торгують без ліцензій. От вам і надходженя в бюджет,потрібно шановний Пась працювати а не піаритись !!!
28 Квітня 2021, 11:56
Ще є одне джерело надходженя це парковка В центрі міста сотні машин стоїть.По гривні з кожної- за день, за місяць набігає.Футбольна команда і одягнена і обута і на бутери вистачить