Вихованці «Мостищенської гімназії» взяли участь у Всеукраїнських змаганнях з правил безпеки дорожнього руху

13 Травня 2021, 13:12
Вихованці ЗЗСО Мостищенська гімназія 896
Вихованці ЗЗСО Мостищенська гімназія

Вихованці ЗЗСО «Мостищенська гімназія» взяли участь у Всеукраїнському змаганні з правил безпеки дорожнього руху.

Загальновідомо, що діти та підлітки найбільше ризикують життям, перебуваючи на вулицях, де їздять на самокатах та велосипедах, граються, без супроводу старших ходять до школи.

Отож, такі заходи, як Хештег-Марафон #SafetyChallenge #Love30, -- життєво необхідні для них, вважають організатори цієї акції.

На переконання останніх, зі свідомості підростаючого покоління необхідно викорінити стереотипи на кшталт «не танк – об'їде», «правила існують -- щоб їх порушувати», «мій дід все життя не пристібається ременем безпеки і досі живий», тощо.

Своєю участю у змаганнях команда Мостищенської гімназії хоче переконати однолітків, що знання правил дорожнього руху та їх дотримання – це надважливо. Упродовж місяця відбудеться IІІ етапи суперництва:

  • створення посібника «Правила дорожнього руху» для навчання учнів молодших класів; проведення онлайн тренінгу для школярів та педагогів із безпеки руху;
  • організація акції на підтримку безпеки мікромобільної спільноти (користувачів персонального транспорту), пішоходів, людей з інвалідністю на дорогах.

Трійка команд-переможців отримає фінансування для своїх проєктів з поліпшення безпеки дорожнього руху у розмірі 50 000, 20 000 та 10 000 гривень відповідно. Крім того, за перемогу у спеціальних номінаціях учасників нагороджуватимуть призами, а для 100 шкіл нададуть комплекти світловідбиваючих жилетів.

«У разі перемоги ми використаємо отримані кошти на оновлення освітнього простору гімназії та облаштування майданчика дорожнього руху для учнів початкової школи», – зауважила директорка гімназії Оксана Пась.

Леся МІНІБАЄВА.

Коментар
20/06/2021 Неділя
20.06.2021
19.06.2021