Камінь-каширців у Facebook «атакує» вірус

22 Серпня 2017, 18:25
1762

Останнім часом користувачі Facebook усе частіше почали скаржитися на засилля вірусів.

Користувачі цієї соціальної мережі почали отримувати дивні повідомлення (типу від друзів із смайликом) у вигляді посилання, яке не відкривається.

Усіх, хто отримав дане послання, попереджаємо, що це вірус і не потрібно переходити за посиланням.

Цей ВІРУС сам розмножується з особистих повідомлень. Саме тому, не варто переходити за посиланням в особистих повідомленнях.
На фото приклад:


 

Коментарі
22 Серпня 2017, 22:11
Будь-де у житті, та у ФБ також, варто дотримуватися гігієни. У соцмережах нерозбірливість у френдах, сайтах, посиланнях, сторінках тягне за собою лікування від спаму, вірусів, різного роду "корости" та інших захворювань, які, як і у житті, переважно з'являються від оманливого задоволення. У випадку атак на Facebook вартує змінити пароль, проаналізувати френдів та прополоти непотріб. Все решта - справа команди Марка Захерберга, вони, як правило, ці речі відслідковують ретельно...
22 Серпня 2017, 22:17
А що робити,тим хто перейшов на ту адресу???
22 Серпня 2017, 22:58
Вам, ідіотам з Вк та Одноквасників, що перейшли у ФБ так і нада )) . не фіг всяку підозрілу мутню відкривати ..
22 Серпня 2017, 23:23
Якщо у вас смартфон з IOS і є проблеми, перезавантажте свій Apple одночасним натисканням на нижню кнопку "Додому" і верхню Вкл./викл. і утримуйте секунд 3-5 доки не виключиться айфон і зникне все з екрана. Через 10-15 хв. включіть його верхньою кнопкою і мало би бути все добре. Що робити з Андроїд, на жаль, не знаю, оскільки таким не користуюся. Зі стаціонарним ПК - антивірус, зміна паролю на ФБ, якщо не допомагає, майстер-комп'ютерщик або самостійне переінсталювання Windows, що б потім таки точно звернутись за платною послугою. )) Якщо все добре і налагодилось - три рази "Отче наш", особливий наголос на "... позбав мене від лукавого" з обітницею дотримуватися гігієни, про яку йшлося вище!
23 Серпня 2017, 13:47
Хрін чітко все описав. Наприклад, в мене у друзях у ФБ два єврея (з Ізраїлю і Бельгії експрофесор), німецький пенсіонер, професор з Івано-Франківська і лікар з Києва. Ніяких вірусів не було, а фейсбучні друзяки дуже цікаві люди.
23 Серпня 2017, 14:22
Два єврея явно малувато, нині вони у тренді ))
23 Серпня 2017, 14:45
Насправді у мене їх три (ще один з Будапешту, колекціонер живопису).
23 Серпня 2017, 15:20
Ізя,як ти записаний в фейсбуці????????
23 Серпня 2017, 15:26
У мене друзі серйозні люди. Поет з Бельгії, нумеролог з Тель-Авіву, колекціонер з Будапешту, письменниця любовної лірики з Франківська, любитель пива з Мюнхена, класний ікар з Куренівки, що в Києві.
24 Серпня 2017, 02:10
Я тебе спитала про муху,а ти мені про слона....Мені жаль що ти неадекватний.
24 Серпня 2017, 18:13
Рибка, а Чиха на ти?