У Камені-Каширському відбулося чергове засідання з питань заготівлі лісової сировини

20 Червня 2021, 09:33
нарада 797
нарада

Відбулося чергове засідання з питань заготівлі лісової сировини.

Про це інформує пресслужба РДА.

У вівторок, 15 червня, голова райдержадміністрації Ольга Ващук спільно з її першим заступником Олександром Михаліком провели  чергове засідання районної постійно діючої комісії з координації дій державних органів, що здійснюють державний контроль за заготівлею другорядних лісових матеріалів, здійсненням побічних лісових користувань та використанням корисних властивостей лісів. Засідання відбулося у форматі відеоконференції за участю представників органів місцевого самоврядування.

«Джерелом додаткових надходжень в місцеві бюджети є кошти від сезонної заготівлі. Тому наше завдання – максимально організувати роботу, аби забезпечити державний контроль в галузі охорони, збереження, раціонального використання лісових ресурсів», – акцентувала очільниця виконавчої гілки влади в районі.

За словами першого заступника голови РДА Олександра Михаліка, усі пропозиції, що надходили від компетентних органів, проаналізовані та враховані в роботі з метою створення умов для діяльності заготівельників у правовому полі.

Насамкінець, начальниця Камінь-Каширського відділу податків і зборів з фізичних осіб Ірина Платонова зауважила, що метою здійснення контролю за дотриманням вимог чинного законодавства в частині здійснення заготівлі другорядних лісових матеріалів, побічних лісових користувань на підпорядкованих територіях діятимуть мобільні робочі групи.

Коментар
05/08/2021 Четвер
05.08.2021
04.08.2021