Зарплату вчителям хочуть підвищити до 9600 грн

09 Вересня 2017, 12:53
2279

До 9600 грн мінімальної зарплати отримуватимуть українські вчителі до 2023 року.

Про це в кулуарах Верховної Ради заявила міністр освіти Лілія Гриневич, – пише Газета юа.

Вона нагадала, що в законопроекті пропонували встановити мінімальну зарплату для вчителів найнижчої кваліфікації на рівні 6400 грн, тобто на рівні 4 прожиткових мінімумів без врахування доплат.

Для цього необхідно залучити 69 млрд грн, тому таке підвищення зарплат планували поступово вводити до 2023 року.

«Під поправку в залі не знайшли достатньої кількості голосів. І в результаті вона була провалена. Ми повертаємося до попередньої редакції - три мінімальні заробітні плати. Це 9600 гривень, тобто ще орієнтовно понад 40 мільярдів гривень додатково до цих 80 мільярдів гривень», - наголосила Гриневич.

 

 

Коментарі
09 Вересня 2017, 21:14
Якщо підвищують зарплату педагогам, чекай виборів.
09 Вересня 2017, 21:29
Сподіваюсь ваша Юля до виборів підготувалась? Зможе пообіцяти вчителям з першого дня її перемоги зарплатню у 1000 дол. США?
09 Вересня 2017, 22:31
Юля, свого часу, підняла зарплату держслужбовцям до досить пристойного рівня. Скажімо, чиновник 4 рангу, а це керівник управління обласного рівня отримував до 1000$ і це не жарт. Такий крок вона пояснювала мотивацією держслужбовця відмовитися від спокуси отримувати неправомірну вигоду. І це у певній
09 Вересня 2017, 22:37
(перепрошую), І це у певній мірі правильно, оскільки немає нічого дорожчого від дешевого чиновника. Але саме підвищення зарплат держслужбовцям без загального порядку у державі питання не вирішує. Гідна зарплата вчителю потрібна для того, аби туди йшли розумні і самодостатні люди. Бо ВНЗ не навчить нічого студента, який прийшов "порожній" на студентську лаву. З іншого боку, коли вчитель отримує більшу зарплатню за доцента, то це перегин в інший бік. І дійсно це підвищення платні освітянам є передвиборним пряником від Рошен і початком інфляції, яка вже сьогодні наполегливо стукає своїм тендітним пальчиком до нас у двері...
09 Вересня 2017, 23:13
Краще базарних бариг змусити заплатити справедливі податки ...
09 Вересня 2017, 23:38
як буде у 2023 році така мінімалка чи вчительська зарплата - долар буде по 100 грн
10 Вересня 2017, 00:50
думаю,що до 2023року про Лілію Гриневич і про цю банду,яка керуе краіною з початку незалежності ми вже забудемо
10 Вересня 2017, 00:55
Аж смішно. Це треба чекати цілих 6 років??? Суддям, депутатам, прокурорам, поліцейським і т. д. обіцянку-цяцянку не пропонували, а тут розтрубіли, що десь-колись буде 9600. <br/>А зараз - вибачте, на вас не напасешся. Країна дурнів. <br/>Тепер - одне не дочує, друге - не зрозуміє, і будуть казати, що вже мають вчителі таку зарплату. <br/>Зарплати треба платити управлінцям Укрпошти, Укрзалізниці, Укргазвидобування і т. д. А хто такий вчитель??? Він все на ентузіазмі...
10 Вересня 2017, 01:29
Але ж країну дурнів дурнями наповнили ви – вчителі. Чи ви до цього не причетні? А скільки дурнів серед вчителів? Скількох грамотних і кваліфікованих ці дурні-вчителі та вчительки, завучі та завучі, директорки ти директори витравили зі школи?
10 Вересня 2017, 01:52
А ти не думав, що збільшення податків завжди оплачує кінцевий споживач? І відповідно чим менші податки, тим продукція буде доступнішою, а чим більше здерти з &quot;бариги&quot; тим більше він &quot;здере&quot; з покупця.<br/>PS. Совковий менталітет - забрати і розділити!
10 Вересня 2017, 03:08
Дурнями народжуються, а не стають ними. До чого тут вчителі ???
10 Вересня 2017, 04:45
Вчителя- оплот любої влади, хто у виборчих дільницях 90 % педагоги.
10 Вересня 2017, 21:30
А тобі яким судилось народитись? Друге запитання, на основі твого твердження, а чи всі вчителі народженні не-дурнями?
10 Вересня 2017, 22:04
Питання було в іншому: яким чином вчителі винні. що ти-дурень ?
11 Вересня 2017, 00:13
Учительська праця нелегка. Це, хто не провів жодного уроку у своєму житті тут про дурнів пише. У школу без диплому не беруть, а будь-який випускник такі-сякі знання має.
11 Вересня 2017, 00:33
Вчитель має отримувати зарплатню таку, яку потрібно мати для здійснення професійної вчительської роботи. І якщо з’ясується, що то має бути 1000 дол. На місяць, то має бути 1000 дол. США на місяць, але професіоналу, а не особі з дипломом. І не потрібен тут містечковий єлей з приводу важкої праці вчителя, бо немає вчителів взагалі, а є справжні, конкретні вчителі, серед яких не бракує таких, які елементарних речей свого предмету не знають, які далі шкільного підручника ані на крок, які прийшли в школу, бо на учнях мають можливість компенсувати свої фобії, істерики перед учнями, здирники перед батьками учнів та покірні овечки перед начальством. Досить глянути на вчительських чиновників, які походять від такого вчительства, бридкішого не побачиш.
11 Вересня 2017, 01:07
то читач кобіт не любить, бо основа вчительська кобіти
11 Вересня 2017, 13:22
Якщо істеричні вчительки називаються «кобітами», то я їх не не люблю, я за те, щоб ізолювати їх від школярів і школи, так само як відповідних «менів». Поза школою вони мають можливість знайти себе за своїми «здібностями». В суспільстві завжди є попит на істериків і на істеричок, читай – латентних мазохістів.
13 Вересня 2017, 23:39
Пане Читачу, а навчальну дисципліну &quot;Охорона праці&quot; ви вивчали? То,-розумієте, наслідки перманентної дії шкідливих виробничих чинників, які при тривалій дії приводять до професійної хвороби неврастенія.