Спортсмени Камінь-Каширської громади вибороли перше загальнокомандне місце на обласному фестивалі

05 Липня 2021, 13:29
Камінь-Каширська спортивна делегація 1686
Камінь-Каширська спортивна делегація

Минулої неділі 4-го липня, збірна команда Камінь-Каширської територіальної громади взяли участь в обласному фестивалі фізичної культури і спорту. 

Про це інформує Камінь-Каширський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх".

У цьому грандіозному спортивному заході приймали участь 35 спортивних делегацій з загальною кількістю учасників понад 700 осіб. 

Захід проходив на березі мальовничого озера в селі Гуща Рівненської сільської ради, тепер, Ковельського району. Програма Фестивалю передбачала участь учасників у таких видах спорту: 

  • 1.Дартс (чоловік + жінка). 
  • 2.Риболовний спорт. 
  • 3.Пляжний волейбол (ветерани 35р.і старші). 
  • 4.Шашки(чоловік+жінка).
  • 5.Гирьовий спорт.
  • 6.Перетягування линви.
  • 7. «Козацькі розваги».
  • 8.Бочча (особа з інвалідністю ОРА). 
  • 9. «Мама, тато, я - спортивна сім‘я».

Камінь-Каширська спортивна делегація була представлена у всіх дев‘яти видах програм Фестивалю.

За підсумками семи найкращих  результатів команда Камінь-Каширської територіальної громади посіла І загальнокомандне місце серед міст Волинської області!

Камінь-Каширський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" вітає всіх учасників нашої дружньої команди з яскравою перемогою !Незважаючи на несприятливі погодні умови, практично у всіх видах Фестивалю наші представники завоювали призові місця й привезли до рідного міста велику кількість медалей різного ґатунку.

В складі команди призові місця серед представників міст Волині завоювали:

  • сім‘я Пугач-Галат( тато Сергій, мама Ірина, дочка Аріна) - І місце «Мама, тато, я - спортивна сім‘я»;
  •  І місце - Євтушевський Володимир - Гирі;
  • ІІ місце - Півкуль Володимир - Шашки/чоловіки/;
  • ІІ місце - Панасюк Лілія - Шашки/жінки/;
  • ІІ місце - Кайда Оксана - Дартс/жінки/;
  • ІІ місце - Макарусь Ігор - Рибна ловля;
  • ІІ місце - «Козацькі розваги»- Фрінас Антон, Самсонюк Павло;
  • ІІ місце - Пляжний волейбол - Горбачевський Михайло, Карпік Сергій; Приходько Євгеній;
  • ІІ місце - Перетягування канату - Зусько Олексій, Царик Володимир, Євтушевський Володимир, Мартинюк Віталій, Приймак Федір,Кисляк Володимир, Тарасюк Олександр, Тарасюк Сергій;
  • ІІІ місце - Савчук Володимир -Дартс/ чоловіки/.

Всім щире дякую за самовіддачу.

Коментар
30/11/2021 Вівторок
30.11.2021
29.11.2021