«Волиньгаз» встановив 27 газорегуляторних пунктів за понад 4 мільйони гривень

26 Липня 2021, 18:00
ШГРП РЕКЛАМА 683
ШГРП

Упродовж першого півріччя 2021 року працівники «Волиньгазу» встановили 27 нових газорегуляторних пунктів (ШГРП). 

Нове сучасне обладнання виробництва Львівського заводу RGC Production встановили на місці застарілих шкафів зі строком служби понад 18 років. Про це Бізнес.Району повідомили у пресслужбі АТ «Волиньгаз».

Нові ШГРП забезпечать стабільну, безперебійну та безпечну подачу газу 5,3 тисячі клієнтів компанії.

ШГРП обладнані сучасною автоматикою та якісними італійськими регуляторами тиску. Це  оснащення понижує та підтримує постійний тиск газу в мережі, незалежно від обсягів споживання. Таким чином, клієнти можуть безпечно користуватися газовими приладами в домівках. Обладнання на шафових пунктах не тільки регулює рівень тиску газу, а й запобігає його стрибкам, робить його стабільним  24 години на добу, 7 днів на тиждень. Крім того, фільтри шафового газорегуляторного пункту очищують блакитне паливо перед подачею його споживачам.  

«Модернізацію газового обладнання наше товариство провело на виконання Плану розвитку. Вартість робіт разом  з обладнанням становить понад 4, 3 млн грн. з ПДВ. Фінансуються ці роботи за рахунок тарифу на розподіл газу. Тому своєчасна оплата послуги доставки газу - запорука утримання газорозподільних мереж і споруд на них в належному стані», — зазначив начальник виробничо-технічного управління АТ «Волиньгаз» Андрій Островецький.

 Читайте також: «Волиньгаз» інвестував у газові мережі понад 36,3 мільйона гривень за три роки

Для модернізації газових мереж області, до кінця року компанія планує встановити ще 49 нових ШГРП. Обладнання забезпечуватиме регулювання подачі газу для понад 15 тис. споживачів Волині.

Загалом, за 3 роки «Волиньгаз» провів модернізацію у зоні ліцензійної діяльності  104 шафових газорегуляторних пунктів виробництва Львівського заводу RGC Production.

Читайте також: Оплата за доставку газу: змінили розрахунковий рахунок АТ «Волиньгаз»

 

Довідка. Регіональна Газова Компанія — сервісна компанія, яка розробляє інноваційні та комплексні рішення для енергетичного сектора, орієнтовані на підвищення якості клієнтських обслуговування, модернізації галузі та впровадження європейських стандартів роботи операторів ГРМ. Під брендом РГК працює 20 газорозподільних компаній, в яких зайнято 38 тисяч фахівців. Вони обслуговують 250 тис. км газопроводів і більше 8 млн споживачів газу.

Коментар
06/12/2021 Понеділок
06.12.2021
05.12.2021
04.12.2021