У міській раді відбулась нарада з керівниками закладів освіти

05 Серпня 2021, 11:55
У міські раді відбулась нарада з керівниками закладів освіти 1129
У міські раді відбулась нарада з керівниками закладів освіти

У четвер, 4 серпня міський голова Віктор Пась спільно з в.о.начальника управління гуманітарної політики Камінь-Каширської міської ради Сергієм Лукашуком провели нараду з керівниками  закладів: загальної середньої,  дошкільної, позашкільної освіти громади.

Про це інформує сайт Камінь-Каширської міської громади.

На засіданні проаналізували стан вакцинації педагогів та наголосили на зміни у постанові Кабінету Міністрів України № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів  з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

З  5 серпня 2021 року набирають чинності зміни у вищезазначеній постанові. Відповідно, у разі встановлення «жовтого» рівня епідемічної небезпеки забороняється відвідувати заклади освіти здобувачами освіти та проводити в цих установах масові заходи. 

Якщо 80% усіх працівників закладу освіти будуть провакциновані, то дистанційну форму навчання можна буде оминути.

Директорка КНП «Камінь-Каширська ЦРЛ» Камінь-Каширської міської ради Людмила Потягайло та заступник директора КНП «Камінь-Каширський центр первинної медико-санітарної допомоги»  Камінь-Каширської міської ради Василь Каширець нагадали, що тимчасові пункти вакцинації створені на базі амбулаторій загальної практики сімейної медицини, зокрема в 10 населених пунктах, для проведення вакцинації в організованих колективах працює місцева мобільна бригада з імунізації. 

Також зазначили, що вакцина – це  ефективний метод запобігання поширенню коронавірусної хвороби. Вся негативна інформація, щодо її впливу на організм людини – не відповідає дійсності.

 У зв’язку із початком нового навчального року в.о.начальника управління гуманітарної політики Камінь-Каширської міської ради Сергій Лукашук разом із педагогами обговорили організаційні питання:

  • 1. Процедура проходження  медичного огляду працівниками освіти. 
  • 2. Забезпечення інтернетом  заклади освіти.
  • 3. Аналіз стану води у закладах освіти. Вже від сьогодні школи можуть почати подавати зразки води для перевірки у бактеріологічні лабораторії.  
  • 4. Дотримання правил пожежної безпеки та проведення навчань керівникам закладів освіти.
  • 5. Забезпечення підручниками: наразі оперативно виконують доставку підручників  для 4 та 8 класів  закладам загальної середньої освіти, решта вже привезені до обласних книжкових баз.
  • 6. Атестація робочих місць.

Коментар
20/09/2021 Понеділок
20.09.2021
19.09.2021