На хабарі затримали чоловіка народної депутатки від Камінь-Каширського району Ірини Констанкевич, - ЗМІ

27 Вересня 2017, 20:29
6084

У Луцьку співробітники управління захисту економіки Національної поліції під процесуальним керівництвом обласної прокуратури затримали на хабарі керівника однієї з кваліфікаційно-дисциплінарних комісій адвокатури.

Про це Цензор.НЕТ повідомила спікер Департаменту захисту економіки Національної поліції Наталія Калиновська.

За її словами, затриманий вимагав та отримав через посередника від громадянина дві тисячі доларів США та понад п'ять тисяч гривень за успішну здачу останнім кваліфікаційних тестів, необхідних для отримання посвідчення адвоката.


1


«Зловмисник був затриманий «на гарячому» при отриманні грошей від посередника, який діє адвоката. В даний час за місцем проживання фігурантів справи проводяться обшуки», - розповіла Калиновська.

Затриманий на хабарі в Луцьку адвокат - чоловік народної депутатки, укропівки Ірини Констанкевич Микола Сорокопуд (на фото). Нині він очолює кваліфікаційну комісію Колегії адвокатів. З ним затримали члена цієї комісії, - повідомляє ВолиньPost, посилаючись на власні джерела. 

Коментарі
28 Вересня 2017, 01:35
Кріпко підставили пана Каменя. Він же, як говорив? Приблизно таке: "Депутат -науковець є взірцем порядності". Хоч не хоч, але Каменю прийдеться відповідати за свої передвиборні припущення.
28 Вересня 2017, 01:41
У фейсбуці Ірина Мирославівна написала,що його підставили.Побачимо....
28 Вересня 2017, 02:01
"Депутат - науковець є взірцем порядності" - звичайно, що народні спостереження кажуть "муж і жона - одна сатана" та не знаючи людини особисто - важко робити висновки про її порядність чи непорядність, чесність чи нечесність і таке інше! Приходиться вірити на чуже слово, а воно сьогодні одне - завтра інше. Але й не завжди варто гріхи чоловіка автоматично ототожнювати з дружиною чи навпаки.
28 Вересня 2017, 11:15
Сьогодні у нас звіт депетатки, піду і задам питання як же ж міг чоловік такого порядного депутата брати хабарі. Сам стикався з її мужем, барига ще той
28 Вересня 2017, 11:34
Звичайно що Констанкевич писатиме що це підстава, не буде ж вона писати що її чоловік барига і бере хабарі
28 Вересня 2017, 11:45
а що ж Макарівна - захисниця Констанкевич на це скаже? Такий позор та ще й перед звітом?
28 Вересня 2017, 14:08
Шеф! Все пропало! Як там у наших дідусів із бабусями - "чоловік і жона - одна сатана… "
28 Вересня 2017, 15:27
Ну от і все. Побачили хто є хто
28 Вересня 2017, 15:33
Це однозначно підстава, я б сказав, що політична розправа. Він завжди спокійно брав бабки і ніколи не мав з цим проблем. А тут хоп - і так попався! Совпадение?Не думаю!!!!!
28 Вересня 2017, 17:05
Ігор Палиця на своїй недавній і єдиній за весь час перебування на посаді голови облради прес-конференції на об'єктиви телекамер продемонстрував свою зверхність, пихатість та переконання, що бабло непереможне. На запитання кореспондента - скільки часу він перебуває на робочому місці у своєму кабінеті у Луцьку - з легкою іронією на вустах відповів, що його робоче місце там, де лежать потенційні гроші для області та її громади. Це й Швейцарія, де проживає його &quot;колишня&quot; дружина і навчаються їхні діти, це й Мальдіви чи деінде... На чергове запитання про неофіційну силову структуру на Волині, яка жорстко розправляється з його опонентами, Ігор Петрович також з притаманними йому манерами з лихих 90-х відрубав - нічого вам туди до них заглядати, ці хлопці у часи Революції гідності займали патріотичну позицію і т.п. Можна наводити й інші пасажі цього керівника, який ототожнює свою бізнес-імперію та представницьку гілку влади у області. Розлоге фінансування і щедрі обіцянки щодо господарських проблем округу №23 напередодні позачергових виборів до ВР волинський УКРОП, як, до слова, і виборці округу, також вважав манною небесною і божим даром для поліщуків, не розуміючи, що людям потрібні системні зміни, а не одноразові подачки. Все це та інші укропівські справи напередодні нових політичних змагань, звісно, не могли лишитися поза увагою влади. Ключ до вирішення проблеми &quot;невгамовного&quot; не завжди лежить під килимком перед дверима, часом він знаходиться десь не так далеко. Звісно, що керівник обласної кваліфікаційно - дисциплінарної комісії адвокатури, ще й під прикриттям нардепа, у образі янгола з чистими &quot;руками, які нічого не брали&quot; буває тільки у мріях посполитих. Тому й було прийнято рішення майора Проніна &quot;пора брать&quot;. Якщо Ірина Миронівна буде всім казати, що це підстава, що її чоловік &quot;ні сном, ні духом&quot; і навіть бере бутерброди з тоненьким волинським салом з гірчицею собі на роботу щоб перекусити в обідню пору - потрібно вірити. Потрібно вірити навіть у те, що Фонд Ігоря Палиці, з якого сиплеться &quot;манна&quot; для виборців, - це найчесніші кревно зароблені гроші і віддані вони без користі для себе і своєї політичної сили. Принаймні, так заповідав Корбан - засновник цієї партії, котру він так само жертовно і безсрібно нещодавно подарував незрівнянному Бєні Валерійовичу. На завершення свого опусу скажу, що жалобних обідів по укропівцям робити не варто, не все так страшно, сторгуються, порішають, приструнять &quot;зарвашихся&quot; господарів краю і після через півроку-рік закриють кримінальну справу &quot;за відсутністю складу злочину&quot;. Бо ж не вперше та й навіть &quot;студент, подай...&quot; без диплому і той все розуміє. Це тьорки! <br/>Свтлані Макарівні співчувати також нема підстав, оскільки вона у цих справах майже не у темі...Ну хіба, скажімо, Федір Іванович - головний радикал району - може відповідати за всі кроки Ляшка чи, особливо, Мосійчука? Звісно, що ні! Тут самому, аби де не вляпатися та оминути розставлені пастки...
28 Вересня 2017, 17:35
Загнівив нардепу, обізвав Миронівною, перепрошую Мирославівну. Вочевидь, далося взнаки переживання за сім'ю покійного Ігоря Мироновича Єремєєва, котру його колеги по бізнесу Івахів та Палиця через махінації залишають з мізерною часткою від спільного бізнесу. Ні стида, ні совісті люди не мають...
28 Вересня 2017, 20:48
Розумієте Хрін може, якщо захоче. Ніби як вибух артилерійських складів в Калинівці-трикутник Єремєв-Палиця-Івахів. Дякую цікаво.
28 Вересня 2017, 20:59
&quot;Приблизно таке: &quot;Депутат -науковець є взірцем порядності&quot;. Хоч не хоч, але Каменю прийдеться відповідати за свої передвиборні припущення.&quot;: у Вас є ще якісь сумніви щодо української влади як б вона не була та яким кольором маскується? Панові &quot;Хрінові&quot; привіт оскільки Він не перевершений поливати калищем. Потім чогось у більшості випадків тут на Волині &quot;хапають&quot; переважно крім останнього випадку в Горохівському районі громадян які мають відверті патріотичні погляди відносно майбутнього Української держави тому пане &quot;Хрін&quot; дивиться щоб дійсно:&quot;аби де не вляпатися та оминути розставлені пастки...&quot; оскільки чи не найбільше Ви тут і розпиналися за майбутнє Української держави з синьожовтим прапором на флаштоці. Тут у цій справі найбільшого удару отримає Камінь_Каширський який з часом битв на електоральному полі отримає облизня й тому з часом Повіт може загриміти далеким громом який відіб&quot;ється десь у Маневичах тому я особисто не вірю у цю &quot;казку&quot; оскільки знаючи майже з середини роботу так званої правоохоронної діяльності всяких-таких служб більш як переконаний, що ця акція в основному не направлена Конкретно на &quot;Укроп&quot;, Констанкевич та ЇЇ чоловіка але з далекосяжними планами, а це у першу чергу Волиньпродресурс, Торф, Мідь, ПОвіт в Маневичах оскільки у тому місті розташована місцева прокуратура краю і багато чого іншого. Дуже шкода, що пан голова ОДА все-таки не може сформувати політику співпраці між різними гілками влади але вдається, очевидно в банальну політику репресій.
28 Вересня 2017, 21:10
Каменю, а брати хабарі у нашій державі це гріх?
28 Вересня 2017, 21:29
Не брав би хабарі, то і не &quot;хапали&quot; б, як пише каденчук
28 Вересня 2017, 21:37
Дяку пане Камінь. Однак, як на мене, поліські хлопці вміли і вміють любити дівчат, а вони їх, тому місто та села навколо нього будуть жити довго, довго. А повіт на ці процеси не впливатиме.
28 Вересня 2017, 22:05
400 гривень за те що проголосував і 200 зверху якщо переможе. Ось такі розцінки були щоб проголосував за Констанкевич
28 Вересня 2017, 22:45
Камінь своїм коментарем про &quot;моє&quot; калище нагадав мені один російський анекдот. Мужик каже своєму сусіду через паркан таким похнюпленим голосом: &quot;Не хорошо, сосед! Не хорошо!&quot; - &quot;Вас, Артамонових, не поймьеш - жена говорит хорошо, а ты говориш не хорошо!&quot; - відповів йому лукаво сусід, який час від часу мав любощі з його судженою. Камінь сам, вочевидь розраховуючи на якісь дивіденти, розпинався за укропівського нардепа з Луцька, коли я пропонував голосувати за когось з представників поліської громади округу. Ні, казав Камінь, представник олігархії буде нас любити більше від всіх. Нам всім роздадуть подаруночки, комусь вставлять нове віконце з пластику, а діткам виділять безплатні путівки в буковельський &quot;Артек&quot;. Коли ж я наводжу конкретні факти і слова Ігоря Палиці з прес-конференції про його &quot;робоче місце&quot; в Швейцарії чи деінде, то я поливаю когось калищем. Відверте протистояння УКРОпу і БПП на Волині, стискання цієї пружини не могло не датися взнаки. Камінь каже, що висловлює свої переконання &quot;знаючи майже з середини роботу так званої правоохоронної діяльності всяких-таких служб...&quot; і вважає, що ніхто окрім нього більше не знає реального стану справ. Щоправда, нерви у Каменя нікудишні, він, звертаючись до Хріна, себе спалив остаточно словами &quot;...оскільки чи не найбільше Ви тут і розпиналися за майбутнє Української держави з синьожовтим прапором на флаштоці.&quot; Я й нині розпинаюся, пане Юрію, за це саме, бо заробляю на кусень хліба в Україні, у часи війни на відміну від візаві не їжджу до Росії на заробітки. Тут живуть і працюють мої діти, тому я думаю не тільки про себе коханого, а скоріше про своїх нащадків. І мене не купиш вікном у школі чи ремонтом ФАПУ з перерізанням святкової стрічки, бо треба дивитися трохи далі свого носа і вулиці Радянської, якщо у тебе, звісно, нема політичної близорукості. Повіт у Камені-Каширську буде, у це я вірю, але заслуга у цьому буде не укропівська, хоча мені методи політичної боротьби, коли заручниками стають майже 150 тисяч людей краю, абсолютно неприйнятні. Щоправда, люди цього краю свідомо чи ні, але продалися олігархату на минулих позачергових виборах, бо політична &quot;еліта&quot; - депутати, керівники районів - краю дала відповідний клич... <br/>А крайнім роблять Хріна, )) &quot;Не хорошо, сосед!...&quot;
29 Вересня 2017, 01:09
Ото народ заворушився. Воно й не диво. Після стількох стовбців прісних новин та від разу про таке. Добре, що місцева еліта добре знається на Констакевич, а то б звістка про затримання адвоката так і залишилась непомітною. Можна втішатись поразкою УКРОПУ, проколом місцевого нардепа. Знайомі та давно старанно обсмоктані теми. Проте тема вітчизняного адвокатства навіть для Хріна є потойбічною. А дарма. З огляду на те, скільки останнім часом «мєнтів» стало адвокатами, наскільки потупішили «захисники», неважко повірити в усталене хабарництво в системі допуску до адвокатського ремесла. Знаємо, що маємо продажних суддів, чомусь оминаємо прокурорську тему, не сумніваємось в природній тупості міліціонеро-поліцейських, а про їх вірних помічників адвокатів якось не назріло поговорити. І ось маємо. І відразу дивуємось. Останніх 20 років переважна частка адвокатів заробляла на передачі грошей судді або прокурору чи слідчому. Через це чимало з цих адвокатів увійшло в повну довіру до судо-правоохоронців. А тому популярною стала професія здавали. Здасть, підставить адвокат когось органам, а ті за це йому якусь м’ясну справу запропонують. Зовсім страх перед органами адвокати втратили. А тут ті, з ким вчора з однієї миски їли беруть при отриманні «законного». Ото подія!!! Гидоту почала пожирати гидота.
29 Вересня 2017, 01:51
Спитав я свою дружину, що означає&quot;калище&quot;,а вона не знає, бо не камінська. У цьому відношенні те, про що пише &quot;Читач&quot; невідоме загалу, тому й змін там бути не може, доки не настануть кардинальні пертурбації в тій галузі людської діяльності.
29 Вересня 2017, 13:22
Ну, ви ж не Камінь, що вважаєте лише себе знавцем проблеми, що називається зсередини, а більше ніхто у це не посвячений. Мені достеменно та всебічно знайома ситуація, що склалася у правопохоронній системі України, яка мало що не доганяє у цих &quot;напрацюваннях&quot; Росію. Там виплив на поверхню факт, коли круту тачку, здається, Мерс-кубік з перебити номерами два роки прокурори Москви перепродували своїм людям, а пізніше &quot;випадково&quot; це виявляли і &quot;допомагали&quot; за добрячу суму почекати, доки покупець її позбудеться. І далі йшло все по замкненому колу. Українська адвокатура давно не потребує кваліфікованих фахівців, оскільки ви справедливо кажете, що процедура передачі бабла особливих знань не потребує. Тут головне - довіра до &quot;верблюда&quot;, який везе на своїх горбах &quot;тюки&quot;. Саме тому часто практикуються адвокатські контори з числа суддівських синочків, зятів, невісточок, одним словом - сімейний підряд, аби тюки не всихали по дорозі. Це, як у медицині - вашу хворобу вилікуємо за допомогою ось таких то ліків, які ви купите у ось отій аптеці. Скажете, що ви від доктора Потягайленка... Більше того, судді поважного рівня, які своїм підписом беруть на себе відповідальність за прийняту ухвалу, переважно самі не пишуть текстів, не сидять висолопивши язика над словесною еквілібристикою та юридичною казуїстикою, оскільки для цього є молоді і талановиті помічники, які хочуть дорости до рангу суддів. Щоправда, зустрічаються й монстри, це адвокати середнього віку, котрі майже абсолютно володіють юридичним законодавством і часто на вирішальних стадіях судового процесу просто знущаються над &quot;рішалами&quot;, що лінуються вивчати право і закон. Чимало юристів пасеться на неузгодженості законів та підзаконних актів, інших шпаринах права... Для кого ж це новина? Хіба для простого чоловіка, котрий справді не посвячений у таїнство юридичної &quot;сповіді&quot;, яке, як відомо, навіть у церкві не підлягає розголосу. Людям краще про це не знати, особливо тим, у кого слабка психіка - є таке попередження для окремих відео...<br/>І ще кілька слів про &quot;гидота почала пожирати гидоту&quot;. Це не пожирання, це жертвоприношення для підтримання живучості самої системи. Рішення суду по судді Кіреєву чи інші схожі випадки, це ж такі самі жервоприношення своїми закритими корпоративними кланами своїх во ім'я процвітання корпорації. Ви колись бачили, аби, скажімо, лікарські комісії здали свого колегу, визнавши порушення протоколу лікування у певних смертельних випадках. Є універсальне формулювання - лікар зробив все від нього залежне... Тому, корупцію перемогти майже неможливо, її, як відомо, хіба потрібно очолити і завести, як Сусанін, у болото ))
29 Вересня 2017, 16:04
З приводу «жертвоприношення», то в саме яблучко. Мені сподобалась ваша реакція і реакція 777-го на мій допис. Просто людям треба не стандартне переповідати, а на актуальне показувати. В даному випадку на адвокатів. Останнім часом вони фактично перевелись. Монстри адвокатської справи здебільшого серед тих, хто на ладан дихає. А знали б ви як нинішні один одного захищають. Мєнтам до них далеко. І не тому, що розумніші, а цинічніші. Взяти з людини гроші і на поталу віддати – це їхнє життєве кредо. Хто є мєнт? Це простий, тупий злодій. Хто є сучасний адвокат? Це простий, тупий шахрай? Різниця невелика. Про затриманого в Луцьку адвоката чимало розповідають з приводу його співпраці з мєнтами, через них, з професійним криміналітетом. Такі і в USA є, але такі там хабарів не беруть, бо гангстерських гонорарів не бракує. Про них добре знають і на добропорядні вечірки не запрошують. А ще в USA немає адвокатів після школи міліції чи поліції.
29 Вересня 2017, 19:03
Звичайна підстава. Доларів нарозкидали... А ви бачили хто це зробив?<br/>Навіщо об таку мізер розмінюватися<br/>Микола Олександрович поважна, порядна людина. <br/>Ті дописувачі, що раніше коментують, його в житті не бачили, а все туди ж, дай вкусити. <br/>Така вже наша ментальність: щоб у сусіда двоє очей осліпло...
29 Вересня 2017, 19:10
Якесь наслаттє на той УКРОП. З Луцька воно пішло на Черкаси, там застрілили голову обласної організації УКРОПу. В на Житомирщині цієї ночі у голови обласної фракції цієї партії вибухнула автівка. Совпадєніє?
29 Вересня 2017, 19:23
&quot;Камінь сам, вочевидь розраховуючи на якісь дивіденти, розпинався за укропівського нардепа з Луцька,&quot;: навіть не став читати до кінця оскільки шановний я хоч і знаю деяких з &quot;Укропівців&quot; але з Ними не перебуваю у таких відносинах щоб з Них мати якісь дивіденди. Більше того навіть з паном Каденчуком (ще одним укропівцем) якщо й перебуваю в якихось там віддалених відносинах особистого характеру п&quot;ятого чи десятого коліна з Ним також навіть близько не знайомий. Єдине що Мене цікавить особисто у цій політичній силі це підтримка Нашого місцевого &quot;суверенітету&quot; від інших регіонів оскільки Я особисто знаю на чому Наш район втрачає і на чому він виграє. Ось все. Мене не цікавить політична направленість політичної сили крім звичайно патріотично направленості руху цієї чи іншої політичної сили. Потім не слід особисто зі мною дискутувати на цю тему оскільки я тут в районі ніхто і звати мене ніяк але інколи деколи дописую тут на цьому сайті чи в інших місцях і тим більше не прикриваюся, відкрито пропагую свої погляди які маю. Крім того, ще не закінчував різних там високих інституцій, маю звичайну радянську вищу освіту, досвід роботи у державних органах здається більш як 12 років. Ось все. Але знаю, що якщо Ми будемо (район) разом творити свою історію то Ми виграємо на цьому, оскільки поодинці нас розіб&quot;ють у пух і прах і звати ВАс ніхто навіть не згадає. Ось через те й подобається мені цей рух про який вони про себе говорять:&quot;МИ &quot;Укроп&quot;.
29 Вересня 2017, 19:29
Рибці я камінський тому всі діалектизми знаю, а дружина ні, бо не камінська та навіть і не волинська. Цікаво, дуже цікаво пише пан Хрін. Знає такі тонкощі,про які звичайні інженери типу мене лише чули або інтуїтивно здогадувалися. Все пізнавально, дякую.
29 Вересня 2017, 20:40
&quot;Ні, казав Камінь, представник олігархії буде нас любити більше від всіх. &quot;: брехня, не слід домислювати речі які не існують і не існували, а тим більше приписувати іншим свої слова про якусь там любов чи то платонічну чи то ще інакшу. Крім того я й тепер кажу усім, що Ірина Мирославівна це найкращий депутат який був у Нашому краю, а тим більше у Верховній раді. Багато таких які мають такий рівень освіти, говорить з народом на одній мові, розуміє його проблеми, виступає доступною мовою і багато чого іншого? Шановний можливо Ви й також маєте якесь там професорське звання але Ваші слова про те, що діти у минулому &quot;патріота&quot; району Чечотки мають чи там спробувати свої сили на політичній ниві тут у районі перекреслили усі Ваші спроби показати себе з точки зору патріота оскільки ви не врахували одне, що його діти та й Він кормилися тут за рахунок Наших дітей, як між іншим очевидно допускаю Ваші предки тому сьогодні варіант з Іриною Мирославівною тут найкращий із усіх варіантів який МИ бачили, слава богу Я вже тут трохи пожив і знаю що й почім. Потім як будь-то випадок з ЇЇ чловіком про який Ми можемо тільки догадуватися оскільки не все те правда що пишуть і про що пишуть, показують. Недаром ця &quot;качка&quot; спливла одразу із &quot;Конкурент&quot; одразу за кілька буквально хвилин як ця акція була проведена, а отже цей сайт очевидно був попереджений про ЇЇ. &quot;Конкурент&quot; є провладним сайтом з якого одразу спливає уся інформація що робиться за кулісами ОДА. Навіть журналістів не пускають у коридори влади, а сайт &quot;Конкурент&quot; тут як тут дає розгорнуту інформацію що робиться і де робиться. Тому слід просто аналізувати, а не сліпо балакати своїми словами які вже й так набито оскомину про все і про нічого. Потім якщо тільки й припустити що там у тому місці щось було то вибачте, а хто ж винуватий у цих справах коли беруть сьогодні не тільки влада але й навіть протилежна сторона тому я цілком і повністю покладаю відповідальність на цю владу оскільки як би Вона карала у першу чергу своїх то й інші не сміли цього робити. Звісно я не претендую на протилежного від &quot;близорукого&quot; як говорить &quot;Хрін&quot; оскільки освіти у мене не багато але таких як Я сотні тисяч які мають свою позицію та свою точку зору але якщо Ви &quot;Хріне&quot; такий розумний і ВАші слова такі правильні то чому ж За ВАс не проголосували але за інших. Тому я рахую що голос народу який має більшість це і є той голос який має сьогодні Ірина Мирославівна, ЇЇ голос це голос народу. Ваший буде ще попереду якщо Ви зумієте опуститися з небес на землю й дохідливо розказати проблеми яких варто позбутися але якщо Ви не розкажете то і далі будете плавати на своїх хмарах з високо піднятою головою але Вона, голова Ваша нікому не буде потрібна крім Вас шановного й тримайте ЇЇ біля себе щоб бува не втрапити в халепу, приблизно як цей чоловік або як говорить один священнослужитель переповідаючи інших про те, що багато робив хірургічних операцій на голові але кожного разу ніколи не бачив у тих місцях розуму. Ось і у Вас, голова є але розуму у ній немає, вибачте на слові тому, що ви ніхто по відношенню до інших таких як Ви сотні тисяч якщо не мільйони з головами але без розуму оскільки його у Вас ніхто не бачить.
29 Вересня 2017, 21:27
Ви хоча й атеїст, але чомусь цитуєте, що &quot;священнослужитель переповідаючи інших про те, що багато робив хірургічних операцій на голові але кожного разу ніколи не бачив у тих місцях розуму&quot;. Для того, аби бачити розум - я вам скажу - треба самому його мати. Я не знаю де можна було зустріти такого священника, хіба у Воронежзькій області, аби слухати ще й повторювати за ним таку &quot;аргументацію&quot;? Якщо хірург робить операцію &quot;на голову&quot; то в Україні це, скоріш за все, хіба доктор &quot;Пі&quot; з прізвищем Столярчук, бо лікар, проводячи нейрохірургічну операцію, шукає причину хвороби, її клінічні ознаки, а не шукає там розум чи доляри... Будете при нагоді бачити цього попа, скажіть йому, що його &quot;перл&quot; призначений для затурканих бабусь та пропитих мужиків і на звичайній людській мові звучить &quot;Смотрю в книгу- вижу фигу!&quot; Якшо - шо, посилайтесь на Хріна ))
29 Вересня 2017, 21:45
Хай йому грець, чубитися почали.
29 Вересня 2017, 21:50
Столярчук темна конячка, бо з обличчя циган, за освітою штукатур після козятинського ПТУ, а фальшивих дипломів багато: про медичну освіту, про науковий ступінь, атестат професора. Але і це не важливо. Важливо те, що в жодному доступному джерелі інформації не розкритий механізм отримання ним цих документів та коло осіб, причетне до цього.
29 Вересня 2017, 21:57
&quot;не знаю де можна було зустріти такого священника,&quot;: не в священникові справа, а у відомому хірургу, академік. Якщо Ви такий всезнаючий то маєте його знати але при нагоді ще раз запитаю його прізвище оскільки з першого разу &quot;прослуховань&quot; не запам&quot;ятав не до того було але якщо Ви будете і далі шукати розум як тут кожного разу то очевидно забудете такі банальні до тупого есенції як совість, честь які між іншим до категорії вищого розуму не входить.
29 Вересня 2017, 22:23
Та ми не чубимося. Якщо вже Камінь почав майже цитувати Іммануїла Канта та його працю &quot;Критика чистого розуму&quot;, бо каже, що &quot;...честь які між іншим до категорії вищого розуму не входить&quot;, то це вже фільософські дебати. ))
29 Вересня 2017, 23:04
Дякую. Але на дебатах, щонайменше уважно прислуховуються до розмірковувань колег по розуму, а тут я поглядаю здалеку, Камінь відстоює своє реноме, а Хрін або підколює, цікаві факти про туземних босів структурує.
29 Вересня 2017, 23:04
пропустив &quot;або&quot;
29 Вересня 2017, 23:49
Як Камінь може відстоювати своє реноме, коли він схоластик? Один раз він волає супроти УПЦ МП, іншим разом вже цитує якогось російського попа, можливо Чапліна чи Кураєва, і закликає до смирення під омофором олігархії. То у нього вирветься з душі &quot;ум, честь и совесть&quot;, варто було тільки добавити &quot;нашей епохи&quot;. Іншим разом закликає до ретроградства і відновлення маслозаводу з ДОЗом у райцентрі. То до чого прислуховуватися? )) Та й нікого я не підколюю, хіба зрідка іронізую...
30 Вересня 2017, 01:03
Дякую. З ДОЗом успішно конкурує Гранков, Коник (це ті, що я знаю) та за автостанцією ого го яке меблеве виробництво (був вражений минулого літа, тільки не знаю хазяїна). Масло ж можна інколи більш-менш нормальне купити в пасажі у славних трудівників поліських нив, а хто любить заводське - то в магазині.
30 Вересня 2017, 11:57
&quot;Ум, честь і совість&quot; тут явно не для &quot;Хріна&quot;оскільки якщо ум є то немає совісті якщо совість є то немає честі але якщо має честь то немає ума тому тут можна тільки розвести руками і тільки, навіть трудяга Кант не допоможе.
30 Вересня 2017, 18:33
&quot;меблеве виробництво (був вражений минулого літа, тільки не знаю хазяїна&quot;: у нього найкращі умови роботи, меблі рисує комп&quot;ютер, ріже плиту також станки з чпу. Потім ця будівля що названа &quot;Камінь-Центральний&quot; також їхня, тому тут не стоїть питання суто ДОЗ=у оскільки виробництвом меблів займаються чи не гірше як в радянській україні чи не в кожному селі але у тому, що МИ маємо мати більше власних виробництв, будівлі які мають теж будуватися але через те, що у свій час власника ДОЗ-у голландця ограбили серед дня наші любі правоохоронні служби то й маємо ДОЗ у запустінні. Але кожна будівля яка стоїть серед району має бути задіяна інвесторами, робота, виробництво ось найголовніше у цих справах але схоже що &quot;Хрін&quot; не розуміє цього для нього ладне було б щоб старий мір разрушить, новий ми построим. Таке вже було на жаль і такого не слід допускати в майбутньому.
30 Вересня 2017, 18:37
Сеньор Камінь займає активну життєву позицію, абсолютно не вразливий щодо стигматизації, толерантний до критики. Щоб на говорив Хрін, але життєва стратегія сеньора Каменя правильна.
30 Вересня 2017, 19:23
А хіба я кажу, що у Каменя неправильна життєва стратегія? Він ні у кого хліба не просить, живе як знає, тому й питань до нього нема. А от громадянська позиція, бо стратегії там нема, з якою він носиться на цьому сайті, як на мене, мала б бути співзвучна вимогам часу та майбутніх поколінь поліщуків. Я з ним полемізую тільки через те, що він уособлює переважну частину мешканців міста, а через практику роботи у державних органах знає ще й потойбічні, закулісні речі цього життя. Мабуть через цей &quot;собирательный образ&quot; у нього й нік правильний. Якби Каменя не було на сайті, то варто було б придумати такого коментатора. Полемізуючи з цим коментатором, я доношу своє бачення щодо нинішнього стану справ у районі та державі, а він, звісно, - свій. Колись Штепсель з Тарапунькою своїми вічними протиріччями та іронією розкривали значно глибші речі, аніж вони лежали на поверхні їх вербального жанру. Відстоюючи УКРОП пан Камінь бачить у цій партії порятунок району і хоча б якісь преференції людям через ремонти приміщень, якісь лобіювання району тощо. І це справді так, Констанкевич часто буває у районі, сют-тут виїжджає до виборців, вирішує якісь поточні питання, здавалося б - що той Хрін з неї хоче? А я у цьому політичному проекті Корбана, на якому нема де ставити клейма, окрім періоду оборони у команді Коломойського Сходу України у російсько-українській війні, бачу вовка в овечій шкірі. Олігархія, обравши патріотичні назви і гасла консервує та конвертує себе у політичну силу, яка допиває останні соки з держави. Яскравим прикладом цього є монопольний замах Палиці на волинські поклади бурштину, інші багатства надр тощо. Я не маю жодних особистісних упереджень до Юрія Каденчука, до Ірини Констанкевич та її Сорокопуда й інших, адже вони живуть своїм життям, а я своїм. Однак, політичне бачення у нас, вочевидь, різне. Мене хіба, даруйте, вкурвила позиція Каменя з консервуванням назви його рідної вулиці. Це для мене був і залишається до нині своєрідний маркер - людина, яка не розуміє ситуації у цій простій до непристойності справі, апріорі не може опанувати більш складних і багатоходових політичних позицій. Наш ДОЗ перестав для мене існувати, коли я там вперше побачив як шурупи у шафці забивають молотком. Совка і наймита потрібно вбити у першу чергу у наших головах. А це, у свою чергу, вб'є нашу інфантильність, патерналізм, безвідповідальність наших людей вдома і на роботі. Саме тому, я часами використовую у своєму спілкуванні &quot;смажені каштани&quot; та інші засоби впливу, аби розбудити думку своїх земляків, яких я безмежно поважаю. Моїм завданням, як казав хтось з відомих про педагогів, котрі цими днями відзначають своє професійне свято, не наповнити чашу знань, а запалити факел...
30 Вересня 2017, 20:34
&quot;мала б бути співзвучна вимогам часу та майбутніх поколінь поліщуків.&quot;: не Ваші і не Мої стратегії часу не будуть впроваджуватися ні на цьому сайті ні в іншому місці ті самі поліщуки про яких Ви піклуєтеся тому що ці стратегії не беруться до уваги як майже кожна родина поліщуків. Слід знати своє місце. Найкращий виразник цієї стратегії є пані Констанкевич за яку віддали більш як 60 відсотків голосів 23 округу. Але якщо Ви уважні до моєї писанини то моя писанина співзвучна зі словами пані Констанкевич оскільки розумію що тільки людина з такою освітою може представляти Волинян у Верховній раді. У свій час я також починаючи з 2006 року намагався допомагати освітянам та землякам у своєму рідному місті за допомогою громадської об&quot;єднання Благодійного фонду &quot;Рідна школа&quot; він й тепер сьогодні функціонує але правда вже тільки на папері пока..., через те, що іншого способу у тому часі не бачив і не знайшов тому більш-менш також є якимсь ідейним симпатиком пані Ірини. Потім відносно вул. Радянської. Оскільки знав наперед що після зміни вулиць, площ після декомунізації приходить неодмінно зміна стилю життя правда від радянського до іншого незнайомого для переважного числа громадян тому й хвилювався у принципі за їхню долю, адже наприклад сьогоднішня реформа так званого медичного обслуговування яка пішла за декомунізацієї вийшла на перевірку невдалою для моїх земляків, що я й передбачав для себе оскільки умію дивитися наперед, що й було доказано, що земляки незалежно від впровадження так званої декомунізації, а надто Мер міста наприклад не зуміли/зумів зробити все щоб реформа медичної галузі тут пішла тим курсом яка б задовольнила Наших земляків, а отже ось Ваша декомунізація і ось Ваший новий мир якого Ви &quot;неждали&quot;. Ось і всі перепетії вашої декомунізації. ПОтім поважаю Ваші слова про те що:&quot;Совка і наймита потрібно вбити у першу чергу у наших головах. , тому Ви деколи і вкидаєте смажені каштани коли говорите про те, що діти так званого татріота Чечотки мають спробувати тут, погратися у політику, але Вам дійсно слід вбити у собі наймита та совка оскільки отримана у свій час Вами освіта була дійсно совкова і тим більше добре оплачувана, а це не забувається ні при яких обставинах.
30 Вересня 2017, 21:27
Якби Адам Мартинюк вирішив висувати свою кандидатуру у цьому окрузі, то відсоток за нього був би ще, мабуть, більший ніж за укропівського кандидата. Та й за Яника свого часу проголосували люди добряче. Тому цей показник відносний, голосують за обіцянки, а судять за конкретними справами. І ще одне. Відсутність медичного округу у Камені ще не капець медичній реформі. Такі речі за рік-два не робляться...
30 Вересня 2017, 21:39
&quot;Такі речі за рік-два не робляться...&quot;: я у ВАс запитаю, а Ви собі дасте відповідь. Чому у Ковелі сьогодні краща медицина ніж у К-Каширську? Про себе скажу що, якщо у Ковелі сьогодні краще ніж в К-Каширську то завтра на зламі майже радянської системі буде теж саме але у Ковелі ще краще окільки туди підуть державні гроші, а в К-Каширську ще гірше тому що ще раз Ковель як і раніше відбиратиме фінанси в Каменя. За весь час від 43 року коли з Ковеля до К-Каширська прийшли німецькі фашисти приборкати непокірний Камінь після його звільнення воїнами УПА до цього часу Ковель домінував над К-Каширським і буде домінувати до тих пір поки Ми не станемо самостійними.
30 Вересня 2017, 21:43
Завтра Всесвітній день сеньора, у цьому сенсі колегу Каменя я назвав правильним сеньором і слів назад не забираю. Підстави -він активний чоловік, а бути активним сеньором-це продовжувати собі життя тай, по-можливості, користь людям приносити. Дякую пану Хріну за гарну та розлогу відповідь, за сімейне відношення до коментаторів, за намагання згуртувати їхній &quot;колектив&quot; навколо проблем рідного &quot;кінця світу&quot; (як мені колись горохівська кобіта про камінчуків говорила).
30 Вересня 2017, 21:53
але мабуть таки писати треба сеньйор, а не сеньор
30 Вересня 2017, 22:08
Щодо теми даної публікації, то неможливо щось сказати притомне за лексикою Хріна, бо крім факта зафіксування хабара більш нічого невідомо. Факт голий і говорити про нього, що вилами по воді писати. А більше фактів так ніхто і не підкинув.
30 Вересня 2017, 22:30
На фото Сорокопуда взагалі немає. То чому пишуть саме про нього??? І писати почали з моменту фотографування...
30 Вересня 2017, 23:06
&quot;буде домінувати до тих пір поки Ми не станемо самостійними&quot; - п.Камінь, прямий натяк на створення КНР (Кміньську Народну Республіку)? Сепаратизмом штиняє! Може заглянете хоча би у Вікі, щоб зрозуміти різницю між містами Ковелем та Камінь-Каширським.
01 Жовтня 2017, 00:38
Дякую, Оленко, за підтримку. Ще пару таких необдуманих висловлювань п.Каміня і, з врахуванням того, що він і мені натякав на &quot;... оскільки чи не найбільше Ви тут і розпиналися за майбутнє Української держави з синьожовтим прапором на флаштоці.&quot;, можна буде колективно звертатися до Чиха за захистом від доморощених сепарів. )) А ці хлопці довго не роздумують, боржній до цюпи і вивчатимуть справу зима-літо. Сорокуда виправдають, тут і до бабки ходити не варто, а нам, грішним, від суми і тюрми відрікатися не мож, там не мед та й, головне ж, інтернету нема, щоб коментарі до сайту штампувати...
01 Жовтня 2017, 01:26
СЕНЬЙОР 2, а, чол. Ввічливе називання, звертання до чоловіка в Іспанії та деяких інших країнах; називання будь-якої особи чоловічої Статі або жартівливо-іронічне звертання до неї.(Словник української мови в 11 томах) <br/>777, хіба можна називати сеньйором людину, яка постійно б'є себе в груди, запевняючи, що він патріот міста і свого краю, але завше ігнорує правила української мови, що це тільки йому притаманний його фірмовий стиль спілкування на сайті. Як можна ввічливо ставитись до такої людини, коли воно, маючи вищу освіту, не шанує правила материнської мови.
01 Жовтня 2017, 03:44
Не претендую на філігранний стиль викладу інформації, але сеньйор використано в контексті Всесвітнього дня сеньйорів (1 жовтня). По-нашому ветеранів та людей поважного віку. У Європі, не лише в Іспанії, сеньйорами називають саме ветеранів праці, пенсіонерів, наприклад, у Нідерландах, Латвії тощо.
01 Жовтня 2017, 13:40
&quot;щоб зрозуміти різницю між містами Ковелем та Камінь-Каширським.&quot;: чудово розумію, Ви також трохи зрозумійте. Наприклад майже увесь великий бізнес на К-Каширщині працює тут але платить податки у Ковельську податкову площадку. Останнє підприємство яке ріже увесь ліс переважно на Півночі Волині має промислову площадку в К-Каширську оскільки вигідне ЇЇ розташування але зареєстроване в Ковелі, прямо перед Ковельскою таможнею й усі платежі йдуть туди. Про те до части Воно було в К-Каширську. Чом не домінанта? Потім як не крути але усі рішення приймаються у Ковелі або в інших місцях тільки не в Камінь-Каширську. Наприклад, Маневицька місцева прокурауру як натяк про те, що Маневичі будуть Повітом оскільки де Маневичі, а де К-Каширський, Любешів, Ратно. Правда рішення приймалося ще в буремні 14 роки й біля того ще до реформи так званої реформи правоохоронної діяльності. Тепер шановні маємо Госпітальний округ в Ковелі, а отже Камінь-Каширський залишається за межами розвитку цієї галузі оскільки як не крути рішення всерівно залишатиметься за Ковелем хоч й говорять що в центрі округу прийматимуть рішення які нестосуватиметься фінансів, брехня. Отже не К-Каширську народню республіку але слід мати більш важливий, рішучий напрямок свого розвитку для того щоб МИ могли бути самостійними від інших територій й не залежних від інших які приймають рішення за Нас і подекуди не на Нашу користь це банальний розвиток яке застосовується в інших регіонах та в інших державах. Наприклад у тій самій Польщі як ото розвиток ОТГ як приклад, чим більше самостійності в прийнятті рішень від справ бізнесу до справ земельних відносин тим краще й МИ будемо жити та розвивати свою територію. Але Ви шановні уподобуєтеся до примітивних політиканів які зрозуміло нічого не тямлять у місцевих перипетіях розвитку місцевості але й взагалі у розвитку територій як основу власне розвитку. Майже Усі в тому числі надто &quot;Хрін&quot; давить своїм свєобразним патріотичними почуттями на інших мотивуючи тільки своєю особистою, а надто великою освітою якої вистачить для усіх. Розумію у нього загострене почуття патріотизму яке намагається як будь-то згуртувати краян але не може бути згуртованості усіх українців й використання його на місцевому рівні, місцевий рівень від території до території інший, інакший й загальними словами нікого Ти не згуртуєш. Не може бути згуртованості місцевих якщо територія не має згуртованості та яка часами побивається у інших місцях прийняттям рішень і подекуди не на нашу користь. Територія може бути єдиною тільки у тому випадку коли вона має ідею свого розвитку як територія економічного розвитку. Я Вам розказую, що місцевий економічний розвиток і є тим шляхом коли Ми можемо бути самостійними. Клікніть в інтернеті, що таке місцевий економічний розвиток і Ви будете приблизно знати що з Цим роблять вже більше як десяток років у усіх державах світу. Місцевий економічний розвиток був ще започаткований президентом Клінтоном у першу його каденцію в Америці. Видані книжки, написана література у тому числі і у Нас. Тільки слід просто бути сьогодні трохи грамотним. Наприклад я цю літературу читав більш як дванадцять років тому. Сьогодні реформи ОТГ усі Вони так чи інакше основані на цих розробках економічної науки оскільки розвивати території не можливо у першу чергу без зміни політичної надбудови яку МИ сьогодні чи вчора мали у вигляді скроєних районних рад, сільських рад радянського зразка. Тому напочатку слід перекроїти карту України щоб політична надбудова території, влада у вигляді так званих новостворених ОТГ почала працювати над своєї територією. Тому я у принципі й проти зайд (Ковель, Маневичі) на нашу територію через те, що Ми самі можемо творити Наше майбутнє. Ось і вся відповідь.
01 Жовтня 2017, 14:45
Якщо незвичних слів, перенесених з культури різних народів, мої земляки категорично не сприймають, то Ковель переможе по-любому, а маневицькі хлопи посадять до буцигарні камінських. Всього два поняття-американське &quot;даунтаун&quot; (центр міста) та широко вживане в частині європейських країн &quot;сеньйор&quot; (ветеран праці) стали лакмусовим папірцем заскорузлого підходу до викликів життя.
01 Жовтня 2017, 15:23
Монсеньойре, 777! Не сприймайте близько до серця реакцію читачів та не пийте валер'янки з цього приводу. )) Ще донедавна на Поліссі звернення &quot;пан&quot; сприймалося у штики, &quot;бо який я вам пан&quot;. А Ваше &quot;даунтаун&quot; взагалі можуть сприйняти за образу з огляду на його першу складову і сказати сам ти такий ... Така природа людських взаємовідносин, альбіноси в популяції майже завжди ізгої. Заскорузлість підходів - це протидія на дію, своєрідний третій закон Ньютона в суспільстві. Всі хочуть змін, але не хочуть змінити себе, тому винуватий завжди Президент чи Гунчик на Волині, бо не дав госпітального округу. Аби у районі була справжня громада, вона мала б відповідних керманичів і ніхто не посмів би експериментувати над людьми. От, отримувати різні там бонуси за останнє місце району в питаннях мобілізації люди не проти. Скажімо, отримати кошти з держбюджету на школу при більше 40 нелегальних пилорамах в одному селі - також не проти. Варто хоча б раз порахувати - скільки район платить податків і дати відповідь - чому так мало. І сказати людям - скільки отримує район з бюджету і запитати - у кого забрати, аби сюди перерозподілити ці дотації з субвенціями. Одним словом, не рухайте нашого укладу життя, але дайте нам все для його комфортності...
01 Жовтня 2017, 15:48
Пані міс, пані місіс, пані мадам, пані сеньйора, пані сеньйора Оленка-зміючка ... а що?.. звучить, холєра ясна!)))
01 Жовтня 2017, 15:56
&quot;Всього два поняття-американське &quot;даунтаун&quot; (центр міста)&quot;: має бути розвинутий центр міста який сьогодні в К-Каширську не розвинутий зовсім. Від центру до переферії ось так розвиваються центри та інші регіони краю. Якщо маємо розвинутий центр у більшості цього поняття я розумію як центр економічного розвитку до такого центру надходять фінанси інших гравців, приходять люди та туризм. Немає у центрі, немає нічого і в інших місцях і не буде. Якщо центр не розвивається отже і в інших місцях цей центр не володіє інформацією та іншими категоріями про яких можна сказати, що це Є центр руху економічного, громадського, туристичного та іншого життя громадян краю. В інших місцях зараз так звані ОТГ розвиваються налагоджуючи свої центри та налагоджують свої території. Це не тільки слід розуміти але й бути троха грамотним і в тому числі мати злегка місцевий патріотизм який у загальному відіб&quot;ється патріотизмом вседержавний оскільки закликати до патріотики усю державу без врахування місцевого патріотизму то у цьому випадку нічого не вийде.
01 Жовтня 2017, 16:13
Дякую колегам за розуміння. Щодо колеги Каменя так званого &quot;місцевого патріотизму&quot;, то є такий феномен як місцевий патріотизм на відстані. Наприклад, варто мені від'їхати з Каменя як щось перемикає і тільки й тішуся спогадами про нього, а приїхавши сюди та інтегрувавшись хоч на деякий час у його життя, за голову берешся від того як воно боляче гамселить з різних боків, як заставляє активізуватись приспаними на чужині інстинктами банального виживання. Але сходиш на цвинтарі, подивися на рідні камені та на камені знайомих колись людей і розумієш, що життя скрізь важке, але тут моя пуповина.
01 Жовтня 2017, 16:24
Чому &quot;Свобода&quot; втратила всеУкраїнський рейтинг попри того, що вона розпочинала у своїй історичній області непоганий шлях? Саме через те що вона на всеукраїнську площадку почала виносити питання суто всеукраїнського масштабу не закріпившися на місцевому рівні. &quot;Свобода&quot; починала непогано я спостерігав як то тут то там у різних регіонах вирішувалися вдало місцеві ппроблеми але основні гравці партії задля підняття свого рейтингу почала виносити свої заськоруслі питання на всеукраїнський рейтинг і почала втрачати свої амбіції. Ось у чому у першу чергу партія &quot;Укроп&quot; почала набирати свій рейтинг саме через те, що вони на місцях почали вирішувати проблеми своїх громадян. Місцевий патріотизм набирає силу який рано чи пізно відіб&quot;ється у всеукраїнський і ось чому партія влади почала бити укропівців і ось чому Ви &quot;Хріне&quot; невдоволений цим рейтингом і цим поступом цієї партії. Як може партія яка ще не набрала рейтингу на місцях вирішувати справи всеукраїнського масштабу? Ось тому партія &quot;Свобода&quot; сьогодні не в першій п&quot;ятірці і ось чому партія &quot;Укроп&quot; починає вдало свій шлях і зокрема тут в області. Неможна закликати громадян до тих гасел всеукраїнського масштабу від імені партії якщо вона не вирішує проблеми на місцях. Ось чому Ви пане &quot;Хрін&quot; у даному випадку являєтеся популістом і чому Ви не розумієте партію &quot;Укроп&quot; і через те, що по-чім світ стоїть кришите на Їх свій &quot;батон&quot;. Відповідь дана.
01 Жовтня 2017, 16:32
Сеньйору 12:56 01.10.2017<br/>Я не така терпелива як Хрін, тому &quot;сеньйоре даун-та-ун Камінь&quot; перестаньте вивертати свою економічну грамотність, одягайте вишиванку тьопайте в паркову зону, там десь на сцені буде міський голова виступати, попросіть в нього мікрофона, маєте чудову нагоду показати свій місцевий патріотизм, бо як ви цього не зробите, то це відіб'ється на вседержавному патріотизмові і може з того нічого не вийти.
01 Жовтня 2017, 18:15
Оленко, Ви більше так не величайте мілорда Каменя, бо я мало що не впав зосміху з крісла, бо таки кажете правду. &quot;Одне молоти язиком, а інше - перти плуга&quot; - казав Каменяр нам всім і Каменю у т.ч. Якщо ходити по хатах сусідів з вулиці і збирати &quot;підпісі&quot;(азаровське) проти декомунізації, а згодом просторікувати про місцевий патріотизм, відсутність єдності місцевої громади, низькі рейтинги Свободи тощо, то так ми слона, шановні, не продамо...
01 Жовтня 2017, 19:08
&quot;попросіть в нього мікрофона, маєте чудову нагоду показати свій місцевий патріотизм,&quot;: і Я там був мед, пиво пив.... )))). Такі місця не для того щоб вивертати місцевий патріотизм через те, що це закінчення сказання, а не початок роботи. Робота буде попереду. Крім того пану &quot;Хріну&quot;пропонувалося щоб він якщо він там мешкає організувати у стольному граді землячество міста, району але він воліє тут клацати та при нагоді падати з стільця якщо не так щось з орфографією у інших, підкреслюючи при нагоді іншим свою значимість але при тому залишаючись у своїх стінах навіть по можливості утеплюваних пінопластом знадвору (вдала оборудка зі зменшення платежів тому самому азірову), ато й зовсім залишаючись на тому самому місті де й був років п&quot;ятнадцять чи двадцять тому в акурат коли ще діяли радянські за значенням Закони, правила як отримував квартиру на дурняк, там і залишився. Про те сьогодні закликає інших ламати стереотипи через те, що він сьогодні у теплій хаті..... (((((
01 Жовтня 2017, 21:36
От на тобі, знову Камінь хоче чужими руками жар загрібати. Каміньське земляцтво у Києві, не так то просто зібрати, як комусь здається. Ну є тут, для прикладу, відомий та колись впливовий зять Жуміків Олександр Лавринович, так зайнятий останнім часом - тягають його за колишні грішки з проффесором. Думав з Грицем Смітюхом порадитись, так і той посилає мене у Житнівку. Мовляв, я своє віддав скільки міг, школу збудували, тепер сам з тремтячими руками кожного разу відкриваю поштову скриньку - чи нема там запрошення на Різницьку до Луценка або в іншу контору за мої заклики до Путіна прийти на Україну та інші справи. Міг би попросити Набруска Віктора Івановича, уродженця В. Обзира, голову Національного радіо, так він без Ростислава Кухтея жодного кроку для району не захоче зробити, каже доки Камінь Кухтея з Чечоткою буде обпльовувати - і пальцем не поворухну у той бік. І так з кожним, всі кивають пальцем один на одного. А до нашого близького сусіда, настоятеля Києво-Печерської Лаври <br/> Павла(Лебідя), той що порівнював Януковича з Ісусом Христом, й сам не хочу йти... Тому, нема ради доведеться Вам за порадою Оленки таки брати в парковій зоні того мікрохвона, як казав незабутній Іван Плющ, і вести район чи хоча б місто за собою. Як-не-як, але у районі 12 літ тому, окрім Вас, ще ніхто про децентралізацію і вагу громади американських книжок не читав...
02 Жовтня 2017, 00:18
З перерахованих паном Хріном славних земляків самий унікальний Гріша Смітюх, бо всі крім нього паперові люди, а він гібрид (поліцейський - виробничник). А продукція ж яка цінна! Ільменіт-чотирихлористий титан-титанова губка-металічний титан. Споживачі авіа - та ракетобудування, наприклад, жароміцні сопла реактивних двигунів тощо. Це ж, головно, експорт і готові долари.
02 Жовтня 2017, 02:17
&quot;знову Камінь хоче чужими руками жар загрібати&quot;: ну і &quot;Хрін&quot; пустомеля, тож саме Ви і хочете чужими руками жар загрібати не вдаривши руками ніц нічого. Закликаючи закликати усіх до заклику але ж як самі щось зробити то позиваєтеся до інших неспособних навіть вибачте попісяти у Нашу сторону. Тому з Вами зрозуміло. Принаймі як пан Колб приїзджав на могили своїх предків то давав усім охочим свої візитки щоб по потребі зверталися, а Вас навіть Вашого імені тут ніхто не знає і тому з Вами все ясно як в божий день.
02 Жовтня 2017, 12:44
Колб роздавав візитки &quot;щоб при потребі зверталися&quot;, бо йому потрібні вступники до його ВНЗ. Будуть везти документи, дивись хтось і банку зелениць на сувенір прихопить з собою, що ж тут гадати.