В Україні всіх користувачів мобільного зв'язку переведуть на «контракт»

15 Серпня 2021, 11:22
В Україні готують законопроєкт, який міцно «прив'яже» номери мобільних телефонів до імен їхніх власників 1410
В Україні готують законопроєкт, який міцно «прив'яже» номери мобільних телефонів до імен їхніх власників

В Україні готують законопроєкт, який міцно «прив'яже» номери мобільних телефонів до імен їхніх власників. Автори законопроекту вважають, що це допоможе боротися з численними шахраями, які орудують у Мережі.

Про це у Фейсбуці повідомляють представники Комітету цифрової транформації.

Для того, щоб людина отримала номер мобільного телефону, вона зобов'язана буде укласти договір з постачальником послуг зв'язку, тобто з мобільним оператором. 

У разі укладення такого договору номер мобільного телефону вже не буде анонімним, а буде "прив'язаний" до конкретної людини.

Цей законопроект забезпечить стовідсоткову ідентифікацію усіх власників номерів мобільних телефонів. У парламентському комітеті цифрової трансформації, який працює над цим законопроектом, вважають, що він стане серйозною перешкодою на шляху шахраїв, які нині широко використовують мобільний зв'язок у своїх діяннях.

«Законопроектом передбачається, що кінцевий користувач зобов'язаний здійснити ідентифікацію у постачальника електронних комунікаційних послуг в порядку, встановленому правилами надання і отримання послуг», - повідомляють розробники законопроєкту.

Коментар
07/12/2021 Вівторок
07.12.2021
06.12.2021
05.12.2021