Голова РДА поспілкується із жителями району у телефонному режимі

04 Жовтня 2017, 11:00
1552

Про це повідомляють у прес-службі Камінь-Каширської райдержадміністрації.

У четвер, 5 жовтня, з 9.00 до 11.00 год. відбудеться «пряма телефонна» лінія з головою Камінь-Каширської районної державної адміністрації Валерієм Савовичем Дунайчуком. Тел. 5-04-84.

Коментарі
04 Жовтня 2017, 17:18
Спілкування по телефону це вчорашній формат. Нехай поспілкується хоч би раз у форматі соціальних мереж. За два роки при тому коли голова РДА при "власті" я ні разу не побачив його чи хоч би від його імені коментарів. Потім беріть приклад від Волинської обласної ради на сайті якого можна робити будь-які коментарі, пропозиції та будь-які ссилки. Шановні учіть мат часть. Ви живете вже у світі відкритих технологій та соціальних мереж і сьогодні розмовляти по телефону з керівником району то це те саме як бахати у рейси під час пожарів.
04 Жовтня 2017, 17:30
Соціальні мережі - це лише знаряддя для марнування часу , користі з них - нуль, і до того ж викликають залежність.
04 Жовтня 2017, 19:46
Просто на сайті облради сидить Палиця та й цілими днями відписує коментарі Каменю!!!!! Камінь а що корисного для громади зробили Ви?
04 Жовтня 2017, 21:19
Говорити що нічого корисного не дають соціальні мережі то те саме як наприклад про те, що цей сайт також не корисний оскільки нічого "не дає". Якщо Вам інформація, свобода слова нічого не дають то з Вами усе ясно як у світлий день. Про що можна ще говорити з людьми у яких відсутня будь-яка точка зору на події що відбуваються. Якщо у людини відсутній думка, а тим більше якщо вона не може донести цю думку до інших це називається закритим суспільством й цим суспільством з ЇЇ громадянами роблять що завгодно й влада утискує громадян у першу чергу їхні свободи. Не продовжую.
04 Жовтня 2017, 22:41
Формат спілкування по стаціонарному телефону - повний відстій! Не випадково, значить, наш район за останню десятирічку став також повним відстоєм у розвитку, формуванні громадянського суспільства тощо... Це означає, що голова планує поспілкуватися з мінімально можливою аудиторією. Стаціонарні телефони сьогодні мало хто взагалі використовує серед мешканців району. Як правильно набрати з мобільного стаціонарний номер ніхто не хоче розбиратися та й дорого телефонувати. Тобто весь процес виключно для "галочки" і спілкування для Голови потрібно виключно для показухи, щоб потім тикати всім які вони відкриті для нас...
05 Жовтня 2017, 16:25
Голова РДА поспілкується із жителями району у телефонному режимі... бо на дух пересічних не переносить? Чи сам боїться їх своїм духом відвернути?
08 Жовтня 2017, 11:42
Часом від таких пересічних як ти такий "дух" йде , що через телефон відчутно ..