У Камені-Каширському відбувся фестиваль з вуличного баскетболу 3Х3

27 Серпня 2021, 10:47
У Камені-Каширському відбувся фестиваль з вуличного баскетболу 3Х3 1379
У Камені-Каширському відбувся фестиваль з вуличного баскетболу 3Х3

У неділю, 22 серпня, в рамках відзначення державних свят Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці Незалежності України на майданчику зі штучним покриттям, відбувся відкритий Фестиваль міста Каменя-Каширського з вуличного баскетболу 3Х3.

Про це інформує директор Камінь-Каширського МЦФЗН «Спорт для всіх» Сергій Панасюк.

Загалом в змаганнях взяло участь 40 учасників: 8 чоловічих команд та 2 жіночих.

З урочистими словами на відкритті Фестивалю з нагоди державних свят учасників вітав Камінь-Каширський міський голова Віктор Пась та директор Камінь-Каширського МЦФЗН «Спорт для всіх» Сергій Панасюк.

Серед жіночих колективів перемогу святкували баскетболістки команди «Олімп»: Сорочук Анастасія, Пинтя Дарина та Лесик Ірина. 

Другими в командному заліку були спортсменки команди «Дрім-Тім»: 

Данилюк Анна та Мороз Іванка.

Серед чоловічих команд за результатами напружених поєдинків «в два етапи» в турнірній таблиці команди розташувались наступним чином:

  •    І місце - «Дрім-Тім» (Должко Віталій,  Мартинюк Іван, Тищук Юрій, Тищук Богдан);
  •    ІІ місце - «Вероніка» (Бігун Дмитро, Романюк Віталій, Фінюк Віталій, Дідур Владислав);
  •   ІІІ місце - «Сошичне» (Фесь Дмитро, Білецький Віталій,Зінчук Олександр, Самусік Едуард);
  •   ІV місце - команда «N 12»;
  •   V  місце - «Тріпл- Дабл»;
  •   VІ місце - «Ветеран»;
  •   VІІ місце - «Стоун Булс»;
  •  VІІІ місце - «Охотніки».

В кожній з команд суддівською бригадою було визначено кращих гравців Фестивалю.

Ними стали:

  • «Дрім-Тім» - Должко Віталій;
  • «Вероніка» - Романюк Віталій;
  • «Сошичне» - Білецький Віталій;
  • «N 12»          - Ярошук Михайло;
  • «Тріпл-Дабл» - Ковалик Денис;
  • «Ветеран» - Ковальчук Андрій;
  • «Стоун Булс» - Овчінніков Денис;
  • «Охотніки» - Демидюк Василь.
  • В жіночих колективах:
  • «Олімп» - Сорочук Анастасія;
  • «Дрім - Тім» - Данилюк Анна.

Всі команди були відзначені грамотами відповідно до зайнятих місць, команди-призери Фестивалю були нагороджені кубками відповідних ступенів, а учасники команд-переможців - індивідуальними дипломами й медалями відповідних ґатунків.

Кращі гравці в кожній з команд були відзначені особистими статуетками та дипломами.

Коментар
30/11/2021 Вівторок
30.11.2021
29.11.2021