Чоловік, який автомобілем їздив напідпитку в Камені-Каширському, заплатить понад 17 тисяч штрафу

13 Вересня 2021, 10:25
фото ілюстративне 825
фото ілюстративне

У суді в Камені-Каширському розглянули справу, щодо чоловіка на якого складено протокол про адміністративні правопорушення.

Про це йдеться у Єдиному державному реєстрі судових рішень від 30 серпня.

Підсудний 6 квітня 2021 року біля 23 год. 33 хв. на вулиці Ковельській в Камені-Каширському, керуючи автомобілем марки «Citroen Jumper», який належить його знайомому, будучи зупиненим працівниками поліції за підозрою в керуванні транспортним засобом у стані алкогольного сп`яніння, на законну вимогу поліцейського відмовився пройти відповідно до встановленого порядку огляд для визначення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп`яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, чим порушив п. 2.5 Правил дорожнього руху та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 130 КУпАП.

Підсудний на розгляд справи не з`явився.

Пояснення працівників поліції підтверджуються відеозаписами з реєстратора та нагрудної камери поліцейського, на яких зафіксований факт відмови ОСОБА_1 від проходження огляду на стан алкогольного сп`яніння на місці зупинки та в медичному закладі, що був запропонований ОСОБА_1 поліцейськими Дем`яніком А.С. З цих же відеозаписів встановлено, що автомобіль у момент його виявлення працівниками поліції рухався й після зупинки цього ж автомобіля із салону вийшов саме порушник.

Винуватість підсудного у вчиненому адмінправопорушенні підтверджується також протоколом про адміністративне правопорушення серії ДПР18 №483929 від 06 квітня 2021 року, направленням на огляд водія транспортного засобу з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп`яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції від 06 квітня 2021 року.

Суд визнав його винним за частиною 1 статті 130 Кодексу України про адміністративні за повторне правопорушення, оштрафував на 17 000 тисяч гривень та позбавив права керування транспортними засобами на один рік.

Також порушник заплатить в дохід держави 454 гривень судового збору.

Коментар
20/09/2021 Понеділок
20.09.2021
19.09.2021