Сошичне: зниклу лісопродукцію виявили на господарському подвір'ї

21 Жовтня 2017, 09:00
7816

Майстер лісу Сошичненського лісництва державного підприємства “Камінь-Каширськагроліс” помітив, що із ввіреної господарству ділянки у 15 кварталі 21 виділу час від часу зникає лісодеревина…

Він сповістив про це працівників рейдової бригади, котрі вирішили частіше навідуватися до цієї ділянки під час патрулювань, – повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Пройшло кілька днів і лісоохоронці таки вийшли на слід. Він привів їх до одного з господарських обійсть у селі Сошичне. Там і виявили зниклу лісопродукцію, щоправда вже у вигляді частково різаних, а частково рубаних дров, в об’ємі 7,8 метрів кубічних.

Працівники районного відділу Національної поліції поспілкувалися з господарями, усе задокументували і наразі проводять слідство…

 

4

1


 

 

Коментарі
21 Жовтня 2017, 16:49
Показуха! Краще Буська перевірте і йому подібних... Руки короткі?
21 Жовтня 2017, 19:37
Ще нехай за лозу як у ХХ ст. почнуть бідного дядька штрафувати ,а самі вагонами ділову возять.Безстидники,срамота ,дров їм шкода , а лісництво сотнями кубів розкрадає,до чого котимось,скільки це можна терпіти,за що загинула Небесна сотня.Покажіть приклад зцапавши того ,хто відправляє камази нібито в державу.
21 Жовтня 2017, 22:46
Ну нарешті ,от він розкрадач лісу,зловлений на гарячому.Лісова охорона недаремно їсть свій хліб з маслом і ікрою.А ті, хто тірами цілу ніч возить, щось не попадаються,напевно попадають на перезмінку в охорони,ну таке буває.
22 Жовтня 2017, 00:17
Якщо ікру їдять це непогано там білка багато,але все ж таки знаю точно що сало вони краще полюбляють.<br/>На рахунок майдану то,в держ організаціях за воровство треба відповідати,проводити нелегку роботу,вночі та вдень.Тіщо фінансували бруківку на майдані то також сьогодні нюанси,лісники поліцейскі трудяги і не більше- камази бабки мають та мають можливість купити ліс,а як пояснюєте що можна красти то запросіть злодія до себе і нехай він бере увашому подвір&quot;ї.
22 Жовтня 2017, 02:13
Та я сотнями на рік кубів лісу заганяю і мені нічого за це, а селянин приїхав фірою і його штрафонули. Првильно зробили. Слава Україні. Героям Слава!!!
22 Жовтня 2017, 03:45
Лесник есть племя воровское. У дядька 8 кубів знайшли це по 120 грн. Буде 1000 грн. Це обід в Заставі двох лісників, або 30 літрів бензину - навіть до бані на Світязі не заїдеш, а новина районного масштабу.
22 Жовтня 2017, 14:45
А я все життя із країни крав та і ще планую приїхати і хоч би што,і ваші борохи,петі мені не по што
22 Жовтня 2017, 14:46
Барух (‏др.-евр. ברוך‏‎‎ — «благословенный») і Борох-це одне й теж?
22 Жовтня 2017, 23:10
&quot;Барух (‏др.-евр. ברוך‏‎‎ — «благословенный») і Борох-це одне й теж?&quot; Цей каміньський лісопосадовць дійсно благословенний брати в лісі все, що в око цілить... А ще п'яним їздити на службовому авто Рено Дастер, збивати у Карпилівці мотоциклістів і виходити сухим з води. А кількість зареєстрованих злочинів у районі - стрімко зменшується. Як же такого зареєструєш?
23 Жовтня 2017, 23:58
Хто знає, може тут упереджено ставляться до того лісника Бороха. Факти ж емоційні, а тому необ&quot;єктивні. Наприклад, якщо він пиячить, то треба опитати свідків та зафіксувати факт зловживання алкоголем, ти паче що п&quot;є він у громадських містах, а не на капоті кросовера. Якщо краде ліс-також задокументувати, тоді буде фест, бо нині виглядає як упереджене ставлення до людини, що вивчала Погребняка, Морозова, Висоцького, Пастернака тощо.
25 Жовтня 2017, 01:18
Та немає там ніякого упередженого ставлення. Все сказане правда. А на рахунок доказів, то всі добре знають як це робить у нашій країні.
28 Жовтня 2017, 15:43
Шоу і показуха