У Камені-Каширському вже кілька тижнів із пошкодженого водопроводу тече вода

17 Жовтня 2021, 12:00
У Камені-Каширському вже кілька тижнів із пошкодженого водопроводу тече вода 1024
У Камені-Каширському вже кілька тижнів із пошкодженого водопроводу тече вода

На вулиці Лесі Українки у Камені-Каширському вже кілька тижнів просто з-під землі тече вода, наповнюючи дренажну канаву поруч із людськими оселями.

Про це пише газета Полісся.

Припускають містяни, десь трапився прорив труби центрального водогону. 

«Поки нічого не вказує на можливе підтоплення домогосподарств. Та не так це найбільше тривожить камінь-каширців, як те, що за стільки часу комунальні служби все ще не усунули проблему, не приступили до ремонту системи водопостачання. Тим самим цінний ресурс – питна вода, добування, очистка та транспортування котрої оплачується коштом жителів міста, витрачається даремно», – йдеться у дописі.

У Камінь-Каширському виробничому управлінні житлово-комунального господарства не стали заперечувати факту, що на згаданій вулиці спостерігається підземний витік води. Хоча до кінця не впевнені, чи дійсно причиною того є несправний водогін, припустивши можливість прориву каналізаційного колектору. 

«Комунальникам варто було би давним-давно елементарно розкопати ймовірне місце аварії та переконатися наочно що ж там прорвало. Чому цього досі не зроблено, головний інженер підприємства Олександр Гордійчук пояснив журналістам «Полісся» це браком вільних рук».

Коментар
08/12/2021 Середа
08.12.2021
07.12.2021