Автодорогу сполученням Камінь-Каширський – Рудка Червинська продовжать ремонтувати

19 Жовтня 2021, 13:06
Продовжать ремонтувати дорогу з райцентру до Рудки-Червинської 1383
Продовжать ремонтувати дорогу з райцентру до Рудки-Червинської

Продовжать ремонтувати дорогу з райцентру до Рудки-Червинської. На черзі — наступні 11 кілометрів.

Про це повідомив заступник директора державного підприємства «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області» Тарас Кучманич в ефірі Громадського інтерактивного телебачення, – пише сайт Полісся.

Посадовець зауважив, що загалом у наступному році на Волині заплановано провести капітальний і поточний ремонти близько 30 доріг. 

Нагадаємо, відновлення автомобільної дороги місцевого значення Камінь-Каширський – Полиці – Оленине – Рудка-Червинська проводиться з 2018 року. Тоді ковельське ТОВ «Ідея» провело поточний середній ремонт перших семи кілометрів автошляху від райцентру в напрямку Гути-Камінської. У поточному році капітальний ремонт проводили відразу на двох відрізках загальною довжиною 11,5 кілометра. 

Так, 7 км автошляху через село Полиці облаштувала підрядна організація ТОВ «Данко» за 33 мільйони гривень. Натомість ремонтні роботи на 4,5 км дороги через Малі Голоби та Гуту-Боровенську проводила «Ідея». Їх вартість становить 34 мільйони гривень. Очікувалося, що реновація цієї дороги закінчиться восени, однак нещодавно Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області оголосила тендер на ремонт наступних 11 кілометрів очікуваною вартістю 134 мільйони 24 тисячі 968 гривень. 

За результатами торгів, які відбулися 8 жовтня, рішення про визнання переможцем очікує ковельське ТОВ «Волиньдорбуд», яке подало найнижчу кінцеву пропозицію – 109 мільйонів 569 тисяч гривень. 

До речі, за словами Тараса Кучманича, дорога Камінь-Каширський – Полиці – Оленине – Рудка-Червинська є стратегічною, адже виходить на дорогу республіканського значення Луцьк – Дольськ (відому також як Р-14).

Крім того, згідно з тендерною документацією, до кінця 2022 року мають провести капітальний ремонт 40-метрового мосту на автомобільній дорозі Селісок-Пожіг, що в Любешівській громаді. 

Виконавцем робіт за результатами електронних торгів визнано ТОВ «Санторіс», яке планує освоїти трохи більше 9 мільйонів 602 тисяч гривень. За інформацією Служби МАД у Волинській області, підрядник налаштований завершити ремонт уже через пів року від моменту його початку. Наразі триває активна фаза робіт.

Працюватиме дорожня техніка в наступному році і на ділянці автошляху Городок – Прилісне – Р-14 – Галузія – Серхів (Прилісненська ТГ). Право провести поточний середній ремонт здобула Луцька ДПМК, яка знизила стартову ціну з 7 мільйонів 430 тисяч 254 гривень до 5 мільйонів 854 тисяч 990 гривень.

Коментар
07/12/2021 Вівторок
07.12.2021
06.12.2021
05.12.2021