У Камені-Каширському пішоходи нарікають на водіїв

06 Листопада 2017, 09:05
1780

На сторінці Район.Камінь-Каширський у Фейсбуці наша читачка залишила повідомлення про свого роду хамство водіїв.

Пані Зоряна зафіксувала фотоєб’єктивом, як водій припаркував своє авто на узбіччі.

Спритний керманич поставив транспорт поміж калюж таким чином, що пішоходам ніяк подолати калюжні перешкоди.

«Що робити щоб змінилося ось таке неподобство, люди щоб не замочити ноги вискакують на трасу», – зазначено у дописі.

 




 

 

Коментарі
06 Листопада 2017, 11:18
І що водій порушив ?
06 Листопада 2017, 11:35
Дійсно, нічого. Адже совісті, людяності, порядності, розумінню, співчуттю і так далі-закони не написані. Отже, водій нічого не порушив. Чи в усіх ситуаціях Анонім так логічно реагує на елементарне хамство?
06 Листопада 2017, 11:50
А водій не людина, хай у багнюку лізе? Може треба тих хто вулиці прибрати має до розмови запросити, а то ще сили небесні звинуватимо, що дощем пішли на камінь.
06 Листопада 2017, 12:37
Ти, малий, скажи малому, хай малий малому скаже, хай малий...
06 Листопада 2017, 13:13
останній коментар ідеальний...
06 Листопада 2017, 14:48
а де там ви бачите пішохідний перехід? чому там переходити дорогу?
06 Листопада 2017, 16:00
Хто бачив чи знає українські села, які свого часу були запроектовані та розбудовані німцями-переселенцями, то зрозуміє суть порушених тут проблем. Дорога, аби вона служила довше і була придатною для користування має бути не у вигляді корита для збирання вологи, а мати спуски від середини на боки і систему водовідведення, принаймні природну. В названих мною селах по обидва боки від дороги облаштовані рівчаки, так звані фоси, до будинків є містки і тому там на дорозі завжди сухо та твердо. Наші ж люди, котрі не мають такої практики поколінь, не володіють відповідними будівельними знаннями, через це ніколи не матимуть і фінансових можливостей, аби весь цей хаос на дорозі та в державі оплачувати і ремонтувати. Тому не варто іскрити на сайті, оскільки на фото справді не видно локації і доконечної потреби переходити вулицю саме у цьому місці біля автівки. З іншого боку, в умовах, що склалися, ми повинні хоч у цьому проявляти якийсь глузд і повагу один до одного, бо хамовитість наших водіїв загальновідома. Вона пояснюється нашою бідністю, вузьким кругозором людей, котрі не розуміють, що сьогодні ти гонорово їдеш містом "новенькою" свіжопригнаною автівкою на литовських/польських бляхах року випуску, коли пси цього віку давно поздихали, і нікого не помічаєш, а завтра ти будеш іти пішки і отримаєш у мармизу і одяг привіт з калюжі від такого ж не менш щасливого водія-колеги по "щастю".
06 Листопада 2017, 19:45
З огляду на фото видно що водій ніяк не заїхав на пішохідну доріжку, а зупинився на узбіччі в цьому місці пішохідний перехід відсутній. А тут вже питання до самих комунальних служб які не відремонтували ту саму пішохідну доріжку. Якось так.<br/>З.І. Самі пішоходи і порушують правила виходячі на дорогу створючи аварійну ситуацію. Потрібно в кумунальні служби звернутись для ремонту даної ділянки пішхідної доріжки.
07 Листопада 2017, 20:49
Такого дибілізму із паркуванням, як у Камені не зустрічав ніде. Ну і поліція теж ніяких мір не приймає.
07 Листопада 2017, 22:59
Ну а де водієві авто поставити? В калюжі? І самому з авто в калюжу виходити, чи як? Щось то в народу нема логіки
07 Листопада 2017, 23:33
Абсурд! Люди сперечаються за шматок асфальту, а міський голова і депутати почувають себе чудово.
08 Листопада 2017, 20:41
водій нічого не порушив, не розумію чим він і кого образив, всі ваші скаги пишіть не сюди, а в комунальну службу. Скаржитись потрібно не на водіїв чи пішоходів, а на директора комунхозу