У Камінь-Каширському районі тривають рейди щодо дотримання карантинних вимог

17 Листопада 2021, 16:00
Фото ілюстративне 1532
Фото ілюстративне

Робоча група з моніторингу дотримання карантинних обмежень здійснила ряд повторних перевірок у закладах Камінь-Каширського району.

Про це інформує пресслужба РДА.

Моніторинг та перевірки рганізовують працівники Держпродспоживслужби спільно з правоохоронцями. Моніторингові групи працюють на теренах кожної громади. Загалом же розпочали посилену роботу ще минулого тижня, відколи Волинь опинилася в «червоній» зоні.

Зокрема, днями представники цих структур відвідали в Камені-Каширському місцевий універмаг і перевірили дотримання суб’єктами господарювання карантинних вимог. На момент перевірки персонал мав відповідні COVID-документи, які дозволяють працювати у «червоній» зоні.

Натомість у центрі селища Любешів відпрацювали сім закладів торгівлі та громадського харчування. Моніторингом охопили й продовольчі та непродовольчі магазини. З персоналом і підприємцями провели відповідну роз’яснювальну роботу. Хоча всі вони ознайомлені з вимогами, яких мають чітко дотримуватися під час своєї діяльності, в тому числі про адміністративну відповідальність у разі виявлення порушень.

Слід зазначити, що в усіх закладах діє обов’язковий масковий режим, соціальне дистанціювання та наявність антисептичних засобів для зручності працівників і відвідувачів.

Коментар
20/01/2022 Четвер
20.01.2022
19.01.2022
18.01.2022