Марія Шевчик із Ворокомле перемогла у обласному конкурсі профмайстерності

10 Листопада 2017, 13:33
7831

У Луцьку в театрі ляльок відбувся підсумковий обласний конкурс професійної майстерності серед творчих працівників сільських клубних установ «Мій край – моя земля».

У змаганні, яке відбулося 9 листопада, взяли участь шість культпрацівників, які боролися в п’яти конкурсах, – повідомляє Район.Луцьк..

Конкурсантами були учасник № 1 Андрій Поліщук (художній керівник Будинку культури села Залізниця Любешівського району), учасниця № 2 Юлія Мельник (художній керівник Будинку культури села Липне Ківерцівського району), учасниця № 3 Оксана Глушко (завідувач клубу села Сирники Луцького району), учасниця № 4 Марія Шевчик (директор Будинку культури села Ворокомле Камінь-Каширського району), учасниця № 5 Олена Місюк (завідуюча Клубу села Піски Горохівського району), учасниця № 6 Олена Місюра (директор Будинку культури села Доротище Ковельського району).
2 

Їх оцінювали народний артист України, голова журі Олександр Огородник, начальник управління культури Волинської облдержадміністрації Валерій Дмитрук, директор Палацу культури міста Луцька Юрій Войнаровський, директор Волинського коледжу культури та мистецтв імені Ігоря Стравінського Василь Панасюк, директор Обласного науково-методичного центру культури Любов Рожнова, викладач-методист Волинського державного коледжу культури та мистецтв імені Ігоря Стравінського Ірина Хмілевська та директор Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки Людмила Стасюк.


 

Перший конкурс називався «Моє село – моя батьківщина», де конкурсанти презентували вироби українського народного традиційного мистецтва, якими багате кожне село на Волині.

 

1

1

 

«Моя професія і виклики сьогодення» – це другий конкурс, в якому змагалися працівники культури. Вони у творчій формі представили себе, як менеджера соціокультурної сфери, а також розкрили власне бачення розвитку установи та аргументували необхідність клубного закладу в умовах ОТГ.

Далі учасники ознайомили присутніх з історією свого села, цікавими людьми, визначними місцями та подіями і розкрили туристичну привабливість своєї місцевості у рамках конкурсу «Село історичне».

Після цього представили конкурс «Обереги нашої пам’яті» та розповіли про світ своїх захоплень.

Андрій Поліщук поділився з присутніми, що найбільше полюбляє готувати і презентував журі змагань приготовлені власноруч млинці та пиріжки, ще й до того заспівав пісню «Казав мені батько, щоб я оженився».

Юлія Мельник із Липного розповіла, що захоплюється фотографією. Фотографує і пейзажі, і квіти, і ранкову росу, і тварин, створювала і весільні фото, і дитячі.

2

2

2

2

 

Учасниця № 3 Оксана Глушко зазначила, що її захоплення – це спів із своєю донькою та вишивка, адже коли вона вишиває, то відпочиває від ритму життя.

Марія Шевчик підкорила всіх своїм гумором і подарувала присутнім гарний настрій. Її хобі – співати, танцювати, писати вірші, готувати. За її словами, старається бути справжньою господинею, щоб чоловік із хати не вигнав. Представила гостям і журі свій домашній хліб і пиріжки.

Олена Місюк зауважила, що всі її хобі переплітаються. Кожне з них це насолода і необхідність. Випікає і прикрашає короваї, виготовляє обереги, шиє сценічні костюми для своїх учасників колективів, не менш творчим захопленням є й випічка. Запропонувала глядачам і журі скуштувати свої солодкі вареники і інші солодощі.

Останньою свій талант презентувала Олена Місюра. Вона поділилася з присутніми, що теж має декілька захоплень. Зокрема, пише вірші, виготовляє ляльки-мотанки і займається квітами.

  

Поки судді підраховували бали і визначали переможця, то ведуча разом із глядачами обирала переможця глядацьких симпатій, і нею стала Марія Шевчик із Камінь-Каширського району. В подарунок вона отримала фотоальбом.

Опісля журі піднялися на сцену і оголосили результати обласного конкурсу. За участь у цьому конкурсі з професійної майстерності нагородили Андрія Поліщука, Юлію Мельник, третє місце посіла Олена Місюк, друге місце розділили дві учасниці: Олена Місюра та Оксана Глушко, а переможницею стала – Марія Шевчик.1

 

Анна МАНЮХІНА

 

Коментар
Код блоку:
09/02/2023 Четвер
09.02.2023
08.02.2023