Як будують школу в Осівцях та прокладають шлях до Острівка

11 Листопада 2017, 13:06
6291

Минулого тижня в Осівцях побували директор підприємства «Житлобуд-2» (виконавець робіт), депутат обласної ради Леонід Стефанович а також голова районної державної адміністрації Валерій Дунайчук.

Вони оглянули тут хід будівництва нової школи, – повідомляють на сайті Камінь-Каширської РДА

– На будмайданчику, де споруджується нова школа, будівельники працюють не покладаючи рук, – повідомив Валерій Савович за результатами візиту. – Наразі завершують зведення третього поверху, виконано підготовчі роботи до облаштування покрівлі над центральним входом, накрито західний корпус приміщення..



 

Разом з тим, голова райдержадміністрації оглянув хід будівництва дороги Острівок – Осівці, виконавцем якого є підприємство «ДОФ-АРБО», котре очолює депутат обласної ради Анатолій Бусько.

– Наразі вже викопані кювети, підготовлено дорожнє полотно шириною вісім метрів, – зазначив Валерій Дунайчук.

Варто зауважити, що на будівництво дороги з районного бюджету виділено 100 тис. грн. (Бузаківській сільській раді – 20 тис. грн., Осівцівській – 80 тис. грн.). У межах лісового масиву відповідні роботи проводитимуть лісівники.



 

Коментарі
11 Листопада 2017, 17:28
дороги від буська,то е повне гі,,,но!!!Назвіть хоч одну, по якій можна нормально іздити .Ліс вкрав,накидав глини ,розрівняв і дурним полішукам розказуе,що то дорога,а дунайчук в дорогах розбираеться,як баран у зорях.Яка може бути подушка під дорогу з глини,яку дістали з кювету???За наші гроші і таке" дорожне полотно" шириною аж 8 метрів. Нехай бусько дасть гарантію на всі "СвОі горбаті ДоРОгИ" і займеться іх ремонтом не за державні а за власні кошти
11 Листопада 2017, 19:32
через ту дорогу Острівок попливе в прямому розумінні слова.Бо вся вода буде в селі. тримайтеся!!!
11 Листопада 2017, 19:51
То ліпше нічого не робити? Чи чекати, доки прийдуть москалі чи поляки і вибудують до Острівка автобан? Перш за все треба знати, що вартість будівництва 1 км нормальної дороги коштує більше 1 млн.$. От будуть в Острівку чи Залазьку свої долярові мільйонери, то поправлять, чого хвилю розганяти. Невже село колись розмістили у самісінькій ямі і через це назвали острівком? Якщо так, то вода справді буде у селі, якщо ні - то воду завжди можна відвести у нижче місце...
11 Листопада 2017, 20:37
так Бусько з Дунайчуком одмивають гроші
11 Листопада 2017, 21:29
"СвОі горбаті ДоРОгИ" - не зрозумів , до чого це до Буська?
11 Листопада 2017, 21:45
А як інакше розбагатієш? Звідки Дунайчук візьме, для прикладу, гроші на нормального роверка щоб у марафонах на честь різних там свят патріотичних чи визначних дат до Озюрка їздити? Зарплати у держслужбовців - і так гулькін ніс, а ще ж і жінка - перша леді на районі, якогось лаха тре прикупити. Одним словом, нема чого заздрити тим газдам ))
11 Листопада 2017, 22:37
нащо воду відводити в нижче місце якщо можна було канави покопати з нахилом до лісу. шоб стягнула воду од села а не наоборот.
11 Листопада 2017, 23:06
А ви маєте там якогось свого міні-війта? Всі ж справи можна обговорити з Буськом чи іншим його представником, люди ж всі ми, чи ні?
12 Листопада 2017, 01:27
в нас не міні-війт. а мега -мега-війт. він таких дєлов не рішає.він все обіцяє
12 Листопада 2017, 01:31
а що перша леді на себе хіба не заробляє? купить якогось лаха за свої. а не за награбовані.
12 Листопада 2017, 14:38
Як кажуть в народі, говори , але не заговорюйся.
13 Листопада 2017, 01:21
Якщо хтось ще вірить в якість зроблених Буськом доріх то пройдіться по нещодавно зробленій дорозі згаданим у напрямку від стадіону "Колос" до Олексіївки, вул Неродів і все стане відразу зрозумілим. Дорога розлізлася через 3 місяці після завершення робіт.
13 Листопада 2017, 10:33
У нас на провулку Кривий перед виборами в депутати Бусько для виду завіз декілька машин білого піску з мусором і забув про нас.Азаразходимо по болоті.Кажуть що вроді виділи на ту нещасну дорогу 170 тисяч,але Бондар чомусь вирішив що більше дорога потрібна на вулиці Некрасова бо там живуть потрібні люди,а зараз каже,що попутали.Як можна попутати провулок Кривий і вулицю Некрасова? Недопив чи може перепив і тому попутав...