На Камінь-Каширщині продовжують інспектувати пункти вакцинації

06 Грудня 2021, 10:00
На Камінь-Каширщині продовжують інспектувати пункти вакцинації 1008
На Камінь-Каширщині продовжують інспектувати пункти вакцинації

Роботу з обстеження місць вакцинації продовжили у неділю, 5 грудня, заступники голови райдержадміністрації Олександр Михалік, Юлія Подерня-Масюк і Юрій Куницький.

Про це повідомляють на веб-сайті Камінь-Каширської РДА.

За дорученням очільниці виконавчої гілки влади краю Ольги Ващук, вони провели моніторинг діяльності центрів і пунктів щеплень, облаштованих на теренах усіх громад району. Результати інспектування показали, що у відповідних закладах чітко дотримуються робочого графіку як у будні, так і впродовж вихідних. Процес отримання щеплення є максимально доступним і комфортним для охочих, вакцина наявна в достатній кількості.

«Як кажуть медики, все більше людей усвідомлює важливість та необхідність імунізації проти COVID-19, щоби захистити себе від важкого перебігу хвороби. Проте, додаткова мотивація у кожного різна: для когось щеплення – це своєрідна «перепустка» до роботи в «червоній» зоні епідемічної небезпеки, а для інших – вакцинація дає більше переваг у соціальному житті, можливість планувати трудову міграцію, відпочинок. Відтак, центри та пункти імунізації – не є місцем страху, а єдиним шляхом до збереження здоров’я і життя», – зазначають у райдержадміністрації.

Коментар
28/01/2022 П'ятниця
28.01.2022
27.01.2022
26.01.2022