На дорозі поблизу села Пенівне утворилася півметрова вирва

20 Листопада 2017, 15:20
3382

Через бобрів, які проживають у болотах поблизу села Пнівне, на дорозі утворилася півметрова вирва.

Про це інформує«Під прицілом».

Гігантська яма знаходиться  на дорозі сполученням Камінь-Каширський – Любешів  між селами Брониця та Пнівне.

Більше двох тижнів тому через бобрів утворилася  вирва більше ніж півметра в глибину. Внаслідок болотної місцевості та  через підмив проїжджої частини дороги вона тільки збільшується.

Дорожники до цього часу не відреагували  на аварійну ситуацію та не зробили ніяких робіт на цій ділянці дороги.

"Небайдужі водії просто вставили у яму гілляки, щоб повідомити інших про небезпеку. Чи вдасться побачити ці знаки у нічну пору доби? Не думаю" - обурюється місцевий мешканець Андрій.





 

Петро Сосницький

Коментарі
20 Листопада 2017, 18:16
От кляті. Он річку Цир загатили поблизу Панської гори що й річка враз пересохла і почала заростати очеретом, а потім УОС мав проблеми з ЇЇ розчищенням майже посеред міста. Але слід сказати, що місцевий люд не чіпає до цього часу тварин очевидно що бобри та люди перебувають у симбіозі ось тільки в якому то це загадка.
20 Листопада 2017, 19:10
Камінь все просто - час пижикових вушанок кацапського покрою, до яких належали і шапки з бобра пройшов. А також відійшли в минуле чорні ГАЗ-24, шкірянки, п"янки на капоті бобиків, чи в схроні на Силікатному або мисливській хатинці за Лютнею.
20 Листопада 2017, 19:17
Раніше діяла приказка "Вб'єш бобра - не матимеш добра". А тепер має діяти приказка "Не вб'єш бобра - не матимеш добра, бо бобер з'їсть твоє добро!" Ось так панове.
20 Листопада 2017, 19:30
От добре влаштувались насяльнікя : в Хотешові &quot;з'явилась&quot; африканська чума - винні дикі кабани ,вони її занесли через кордон на своїх іклах ! гурра , впєрьод стріляти ікластих чумних потвор! .. Між Броницею і Пнівном півметрова яма на асфальтовій дорозі - знову винні ..бобри!! Вони річки загачують так ,що аж на асфальті ями виникають!! <br/>А може, це дебільні строітєлі таку дорогу зробили ???
20 Листопада 2017, 20:25
поки хтось не ляже на дах чи не загине, дорожники і оком не моргнуть.Складаеться враження,що бобри живуть тільки в в нашій краіні,а найбільша іх популяція нашому районі.
20 Листопада 2017, 21:10
Коли яма стала півметрова то її замітили, а те що на цій самій ділянці ще з два десятки ям де колеса можна погубити так не написали, тож бобри винні? дорожним службам зарплату малу видають так вони і не бачать ям на дорогах, а начальникам всеодно вони на джипах їздять, так і живем
20 Листопада 2017, 21:49
Новини і треба робити, то може тоді будуть хоч щось робити чинуші нещасні
20 Листопада 2017, 23:54
Бобер, тварина котра любить затишок і спокій там де вона живе і не терпить всякої присутності людини тим більше гамірної дороги де ввесь час гуркоче транспорт.
21 Листопада 2017, 12:40
Шкода, що Гунчик не потрапив туди колесом, то може звернув би нарешті увагу на знищені Буськом і його лісовозами та фурами з щебнем дороги
21 Листопада 2017, 13:31
В Буська фур нема йди проспись
21 Листопада 2017, 19:28
Пам'ятаю рік назад таку саму діру в Камені -Каширському на впроти очистної на Волі. Теж гілякою люди зазначили. Кілька днів так було. Як туман або ще в ночі то можна і колеса повідривати на тих дірках. Де та влада на що дивиться. <br/>Стидота. Мій чоловік в шоці коли приїджає на україну бо живемо в Польщі. Там такого немає. <br/>Шановна владо не позортесь претесь до європи. То і робіть як в євробі не тільки ціни і якісь об'єднання . Це нічого де дасьть. Краще дороги поремонтуйте та хабарі в лікарнях забороніть. <br/>Чесно в європі всі сміються з вас. <br/>Просимо візьміться і зробіть наконєц порядок. Перестаньте красти.
21 Листопада 2017, 22:06
Тітка Валька всипала ледацюгам...
21 Листопада 2017, 22:08
Чому, коли хтось емоційно критикує хазяйнування Буська, його адвокати говорять небагатослівне &quot;проспись&quot;?
22 Листопада 2017, 00:01
&quot;його адвокати говорять небагатослівне &quot;проспись&quot;?&quot;: через те, що його адвокати на попередній роботі тільки й робили що постійно просипалися від недоспаних ночей, а інколи і кілька днів підряд.
22 Листопада 2017, 12:22
Чув у дитинстві &quot;пливенці&quot; протиріччя з назвою Пнівно, а тепер треба говорити &quot;пенвенці&quot;(до того, що літеру з назві пора замінити).
22 Листопада 2017, 22:34
Вже засипали сьогодні, і ще декілька ям.
23 Листопада 2017, 22:11
Ага, засипали.. Це якийсь цирк.. Засипали дві ямки, а довкола сотні ям залишили,. Щоб усю дорогу залатали, то мабуть потрібно писати окремі статті по кожній ямі..